Şimdi Ara

Tüm Türkçe Online Oyunlar Listesi (GÜNCEL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
6
Favori
429.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aglaures

herkese selam ben last chaos oynuyorum , bugüne kadar oynadığım en güzel oyunlardan birisi diyebilirim, tabiki oyunda arkadaşlarında çok önemi var. Ama bu kadar türkçe oyun olması ve giderek artması çok güzel .

Hiç tavsie etmem güzel oyunda 67 lw de gittim adamalr 127 lw fln ondn no tavsie
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZLine12

quote:

Orijinalden alıntı: sacmasapanad

MMORPG

4story Online

Allods Online

İstanbul Kıyamet Vakti (sobee)

Knight Online (gamersfirst)

Maestia Online (aliveingames)

Metin2 (gamerforge)

Mythos Europe Online (redbana)

Priston Tale 2 (gamerkraft)

Rappelz Online (gpotato)

Shaiya Online (aeriagames)

Son Destan (joygame)

Sonsuz Macera (gamersfirst)

Land Of Chaos Online (alaplaya)

Point Blank (nfinitygames)

WarRock

Wolfteam

Repulse

Cengiz Han 2

Zombi Rock - Çılgın Deney

S4 League

Avalon Heroes

MMORPG 2D

Nostale (gameforge)

RF (Rising Force) Online

Divine Soul Türkiye

WEB TABANLI 3D

Drakensang Online

WEB TABANLI

Athanaton

Battlestar Galactica Online

Bombom 2.3

Ceiron Wars (ceidot)

Dark Orbit

Desert Blitz (gamoplay)

Desert Operations

Farmerama

Goal United

İkariam (gameforge)

Jamia Online

Juggernaut

Seafight

Sezar Online

Kehanet Online

Travian

Galhan Ejderha Ateşi

tam bir oyun indeksi olmuş eline sağlık :)

Nostaleyi önermem 9 ay emek harcadm zorla dişimi sıktım 50 lw çar yaptım sonra da onu yok nedene banladılar 2029 a kadar şimdi bekliyorm 2029 u :D ve zombirock u önermeme umcartesi günü açldı daha çok sıkıldım sıkıcı + sıkıcı wolfteamda da öğretici bebesi var şimdilik maestiayı denicem isteyen benle kaslsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CılqınBoys -- 3 Ocak 2012; 20:01:22 >

• Divine edges öneririm gayet zevkli bir mmorpg
  • MMORPG

önerileri içerisinde pazar kurma ihtiyacı olmayan oyun hangisi yada hangileri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArJI

MMORPG

Maestia Online var

Şehirde müzayedici var gidip itemini bırakıyosun kaça satmak istediğini yazıyosun ya da açık artırma özelliğini kullanıyosun.. max 48 saat müzayede de itemin satışda oluyor. çok az bi para ödüyosun. 1 mob keserek o parayı çıkarırsın hiç bişi değil. yani sen kasılırken görev yaparken itemin pazarda alıcı buluyo

not : maestiayı rahat oynamak istiyosan bi 4gb ram hiç fena olmaz. cidden güzel oyun ama donanım istiyor işte. 1 gb ram var benim savaşlarda kasıyor pek zevk alamıyorum bu yüzden başka oyuna yöneldim ama hala arada girip pvplere katılıyorum bazen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herkesi Bloklayan Adam -- 9 Mart 2012; 17:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUAFLAX

quote:

MMORPG

Maestia Online var

Şehirde müzayedici var gidip itemini bırakıyosun kaça satmak istediğini yazıyosun ya da açık artırma özelliğini kullanıyosun.. max 48 saat müzayede de itemin satışda oluyor. çok az bi para ödüyosun. 1 mob keserek o parayı çıkarırsın hiç bişi değil. yani sen kasılırken görev yaparken itemin pazarda alıcı buluyo

not : maestiayı rahat oynamak istiyosan bi 4gb ram hiç fena olmaz. cidden güzel oyun ama donanım istiyor işte. 1 gb ram var benim savaşlarda kasıyor pek zevk alamıyorum bu yüzden başka oyuna yöneldim ama hala arada girip pvplere katılıyorum bazen

Maestia dediğin kadar iyi bir oyun değil.Oyun görmemişin sen demekki senin pc 10 senelik.Maestia ekran görüntüsü hangi motorla yapılmıs bilmem ama kötü..

• quote:

Orijinalden alıntı: ChanOfRight

quote:

quote:

MMORPG

Maestia Online var

Maestia dediğin kadar iyi bir oyun değil.Oyun görmemişin sen demekki senin pc 10 senelik.Maestia ekran görüntüsü hangi motorla yapılmıs bilmem ama kötü..

tutturdun sayılır 7 senelik :D

Maestia grafik bakımından birçok mmorpgden daha iyi tabii maestiayı ciddi anlamda sollayan kendini ispat etmiş oyunlar var. full grafik + hdr olarak açtın mı oyunu? 10 üzerinden 10 olmasa da 8 veririm grafiğine.

bana türkçe mmorpg önerir misin maestia grafiklerine sahip?

• Şu traviana nerden bulaştım arkadaş 4-5 yıldır başından kalkamaz olduk gece saat olmuş 3:30 bekliyoruz npc yapıcaz diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChanOfRight

quote:

quote:

MMORPG

Maestia Online var

tutturdun sayılır 7 senelik :D

Maestia grafik bakımından birçok mmorpgden daha iyi tabii maestiayı ciddi anlamda sollayan kendini ispat etmiş oyunlar var. full grafik + hdr olarak açtın mı oyunu? 10 üzerinden 10 olmasa da 8 veririm grafiğine.

bana türkçe mmorpg önerir misin maestia grafiklerine sahip?

Tabi benim pc 720 hd aynı zamanda maximumda oynasan ne fark eder?oyunun ekran görüntüsü batık.Metin2 gibi birşey hatta grafikleri daha kötü.Oyunun sırf grafiği aşırı derece kötü diye oynamamıstım.Diğer savaslar pvpler iyi ama grafiğe 10/-10 veririm.Kendine has grafiği var ama çok çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: CılqınBoys

quote:

Orijinalden alıntı: Aglaures

herkese selam ben last chaos oynuyorum , bugüne kadar oynadığım en güzel oyunlardan birisi diyebilirim, tabiki oyunda arkadaşlarında çok önemi var. Ama bu kadar türkçe oyun olması ve giderek artması çok güzel .

Hiç tavsie etmem güzel oyunda 67 lw de gittim adamalr 127 lw fln ondn no tavsie

+1 Grafikler bana göre kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoTçu Tacettin. -- 11 Mart 2012; 21:29:11 >
  • quote:

quote:

MMORPG

Maestia Online var

Grafik önemli değil, teşekkürler arkadaşım, ilk fırsatta bakıcam oyuna,,,

• Listeye RF Online da eklenmeli.türkçe oldu.hem pvp si çok ii, hemde server yeni açıldığından para ödülleri,laptop,cep telefonu ve daha birçok hediyeleri var.aşağıdaki linkten bi göz atın.

http://rfo.mayngames.com/openevent/check/M0030256462
  • güncellenmesi lazım konunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimonnN

güncellenmesi lazım konunun

konu bana ait ama banlandı id belki konuyu yeniden güncellenmş bir şekilde açabilirim . rfyi cıkacak oyunlarda yazdım bu arada. zaten yeni türkçe oyunda fazla cıkmadı 2-3 tane falan.
  • Güncel olanlar ve en iyileri bu listede.
    Ayrıca hem türkçe olanlar seçilmiş hemde browser tabanlı ve mmorpg oyunları ayırt edilmiş şekilde liste oluşturulmuş.

Güncel Türkçe Online Oyunlar Listesi
    Güncel Türkçe Browser Oyunları Listesi

• footballer superstars yazmamışssın baba oyundur aslında
  • AGA EN GÜZEL OYUNLARI KOYMAMISSIN BİDE GÜZEL ALINTI YAPIYON :D MESELA WOW LİNEAGE2 HATAM VARSA SÖLEYİN BEYLEER
  • lineage2 eu oyna pvp sistemiyle diğer oyunları geçer ve pazar kurma derdi yok :)
  • BeyLer Adam UgrAsmıS Saol Eline SaGLık Ama BiRaz BeBe OyunLaRI OLmus SanKi AmA YinEDe Saol
  • Yahu alıntı falan yapmadım zaten bakarsınız konu yanlızca listelerden oluşuyor bebe oyunları kötü oyunlar diyenler ise liste türkçe online oyunları içeriyor ve olanlar bunlar konuyu zayıf bulanlar, ben oyun ararken oyun içi görüntülerine göz atarım gameplayları izlerim eğer oynamayı düşünürsem rehberini incelerim ve resmi sitesine girip indiririm neden boşa kalabalık yapıp oyunların gözden kaçmasına neden olayım ben bile kendi listeme bakıp oyun seçiyorum çünkü bu listede son bir kaç ayda çıkan oyunlar haricinde tüm türkçe oyunlar barınıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.