Şimdi Ara

Tüm DİZEL araçlar yetkili servis bakım fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
73.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Astra J dizel 15000 bakımını 430 TLye yaptırdım bu bile fazla geldi bana garantisi bitsin sanayide Necmi ustaya götürecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikoli88 -- 22 Kasım 2011; 10:14:01 >
  • megane 3 dizel yıllık bakımı 290 tl tuttu yetkili serviste. araç 14 binde
  • 2008 focus tdci 105000 km bakımı yaptırdım.Bence biraz kazık oldu.
    mobil 5w30 yağ+yağ filt+hava filt+polen filt+mazot filt+triger kayışı+v kayışı+devirdaim+iç dış yıkama hediyeymiş ama çok verdiğim için ben onu da içine katıyorum:)=750TL 3 taksit!!!!
    yağ+filtreler 200 tutuyor kabaca triger+işçilikte 550
  • 2006 Dacia Logan 1.5 DCI. 130.000 bakımı yapıldı 1 ay önce. Motor takozu dahil. 361 TL. Hesaplı geldi bana. Yetkili servise devam.
  • Bazı markaların yetkili servis kalitesinde özel servisleri var yarı fiyatına yapan işi, bence yetkili servis harbiden gereksiz.
  • Bursada 2010 focus tdci 30000 bakımı 380TL bayramdan önce yaptırmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

2006 Dacia Logan 1.5 DCI. 130.000 bakımı yapıldı 1 ay önce. Motor takozu dahil. 361 TL. Hesaplı geldi bana. Yetkili servise devam.

Abi seni sanayiye goturim ayni isi 160 tl biter 200 tl mazot alir 2 ay binersin ::))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

2006 Dacia Logan 1.5 DCI. 130.000 bakımı yapıldı 1 ay önce. Motor takozu dahil. 361 TL. Hesaplı geldi bana. Yetkili servise devam.

Abi seni sanayiye goturim ayni isi 160 tl biter 200 tl mazot alir 2 ay binersin ::))

Olmaz Cihanair. Zaten km'si oynanmış arabanın. Bırak bari adam gibi yetkili servis kayıtları olsun. Ordan kurtarırız belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: blueblood34

2008 focus tdci 105000 km bakımı yaptırdım.Bence biraz kazık oldu.
    mobil 5w30 yağ+yağ filt+hava filt+polen filt+mazot filt+triger kayışı+v kayışı+devirdaim+iç dış yıkama hediyeymiş ama çok verdiğim için ben onu da içine katıyorum:)=750TL 3 taksit!!!!
    yağ+filtreler 200 tutuyor kabaca triger+işçilikte 550

az çok yorumu gelmedi yok mu fikri olan şurda daha ucuza olur diyen ya da başka bir fikri olan?
  • 2007 VİANO 2.2CDİ AUTO 60.000 KM BAKIMI 175-250 TL arası fiyat veriyorlar MENGERLER
  • 2011 Golf 1.6 TDI 15.000km bakımı 365tl fiyat aldım. Yetkili servis.
  • 2009 Laguna ııı 1.5 dCİ

Yetkili serviste 87.000 km'de bakım yapıldı: 368 TL.
  • güzel konu tesekkürler.
  • VW Golf TDI,

15.000 km bakımı = 360 lira.
    30.000 km bakımı = 470 lira.
  • sanayide sadece yağ işiyle uğraşan yerler var. tek bir bakım için gidiyorsanız ve de garanti sorununuz yoksa servise hiç gerek yok.
    istediğin kalitede yağı doldurtursun (litresi 5 tl yede 25 tl ye de yağ var). ortalama kaliteli yağın litresi 15 tl (dizel) 8-10 tl (benzinli) yağ değişim ücreti almıyorlar yağı oradan aldığınız için. filtrelere gelince güvenmiyorsan orjinal yedek parçacıdan al aynı yere değiştittir. 5-10 tl alırlar yada sen kendin değiştir (hava ve polen değiştirmesi çok basit)
    sanayide en fazla ödeyeceğin ücret 120 tl dir.
    ağır bakımları ortalama serviste 700 tl sanayide 400 tl
    güvenli ve titiz usta olması şartıyla sanayi her zaman ii dir.

bu arada accent era dizel aldım 10/2011 de 15000 km bakımını serviste 270 tl ye yapılmış. diğer modellere göre en uygunu sanırım hyundai
  • Nissan Qashqai 1.5dci
    Bursa Sertepe Nissan bayii
    10.000 Bakım 380 tl idi 340 ödedim.
    20.000 bakım ise 535 tl
  • arkadaşlar ben bugün kaskoyu yaptırmak için orduya gittim orada bana 10.bini doldurmamışsınız ama yıllık bakımını yaptırmalısınız dendi ve bana 500 tl fiyat çıkarıldı . bakılacak olan tek şey yağı suyu filtresi sadece. buji falan yok üstelik 600 küsür civarı denildi ama 500 e düştüler büyük bir jest yaptılar bana yani ha birde ben bu bakımı dışarıda yaptırsam ne olur dedim direk garantiden çıkarsın dediler .ben bandrolümü yapıkredi den gib.gov tr den ödedim ve boch dan ücretsiz check-up kazandım onun içinde de yağ filtre su bakımı var diye yazıyor ben şimdi bu hediyeden neden yararlanamıyorum. bakımı yaptırmasam ne olur dedim motora bişey olursa ozamanda garatiden çıkarsınız dediler herşeyi kendilerine bağlamışlar yani.ben şimdi boch a gidip check-up ımı yaptırsam ne olur ... bilgisi olan varsa yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehtapdanisir

arkadaşlar ben bugün kaskoyu yaptırmak için orduya gittim orada bana 10.bini doldurmamışsınız ama yıllık bakımını yaptırmalısınız dendi ve bana 500 tl fiyat çıkarıldı . bakılacak olan tek şey yağı suyu filtresi sadece. buji falan yok üstelik 600 küsür civarı denildi ama 500 e düştüler büyük bir jest yaptılar bana yani ha birde ben bu bakımı dışarıda yaptırsam ne olur dedim direk garantiden çıkarsın dediler .ben bandrolümü yapıkredi den gib.gov tr den ödedim ve boch dan ücretsiz check-up kazandım onun içinde de yağ filtre su bakımı var diye yazıyor ben şimdi bu hediyeden neden yararlanamıyorum. bakımı yaptırmasam ne olur dedim motora bişey olursa ozamanda garatiden çıkarsınız dediler herşeyi kendilerine bağlamışlar yani.ben şimdi boch a gidip check-up ımı yaptırsam ne olur ... bilgisi olan varsa yardım lütfen...

Garantili araclar ya km doldurunca atiyorum 15.000 yada yilda bir bakima girip yagi filtreleri degismeli

• Bugün 2011 model Astra cdti 1.3 aracımı ilk bakımı olan 15.000 bakımına götürdüm..

410 TL ödedim..

Astra gibi bir araç için fiyat astronomik ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: asoz

Bugün 2011 model Astra cdti 1.3 aracımı ilk bakımı olan 15.000 bakımına götürdüm..

410 TL ödedim..

Astra gibi bir araç için fiyat astronomik ....

Hemde cok yuksek

Bende poloyu dun bakima goturdum 1.6 tdi dsg senelik bakim 352.00 tl odedim sizinki bence pahali olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.