Şimdi Ara

Airties RT 206 v4 erişim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
8.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kısa bir zaman önce ttnet bağlattırdım,yanında da Airties RT-206 v4 modeli modem verildi
    Modem bilgisayarın hemen yanında ancak kablosuz bağlantı sürekli kopup yeniden bağlanıyor.şuan bu mesajı yazarken bile kopuyor.Ethernet üzerinden bağlanamaya çalıştığımda da net hızı 56k günlerini aratıyor ve modemin sayfasına giremiyorum.modemde mevcut son sürüm yazılım yüklü,başka bi bilgisayarda henüz deneme fırsatım olmadı ancak kullandığım bilgisayarda daha önceleri hem ethernet ile hem kablosuz bağlantıyla internete girebiliyordum.
    Sizce ne gibi bir problem olabilir,öneriniz nedir?
    modem de bir sorun varsa yapmam gerekenler nelerdir?(İade,Tamir vs...)
    Teşekkürler

Not:kullandığım bilgisayar imzamdaki bilgisayar değil,canavarım henüz gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykut_K -- 22 Şubat 2011; 10:30:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *ExtraTechx*

quote:

Orijinalden alıntı: Aykut_K

arkadaşlar sorunun benden kaynaklanmadığı anlaşıldı
    başka bir bilgisayarda denedim hem lan üzeriden hem wlan üzerinden aynı sorunlar devam etmekt
    geçici olarak bir modem bulduğum anda modemi servise yolluyorum
    bilginize

Konuyu hortlatıcam ama bu modem kadar uğraştıran başka bir modem görmedim.Son firmware yüklü ama ikide bir kitleniyor hız düşüyor arayüzü 2 dk da açabiliyor.Airties ın modeminde nasıl olabiliyorda bunları yaşayabiliyorum anlayamıyorum .TTnet in özel firmware i yüzünden olabilir mi?

Siz sonuç olarak ne yaptınız?

ttnet domain kilidini kaldırdı bu nedenle airties sayfasından modemin domain kilidi kaldırma yazılımını modeminize yükleyin.

http://www.airties.com/TTnet_Domain_Lock_Scripts_r1.html

Bu şekilde modeme standart yazılım yüklemiş olacaksınız bu da beraberindeki birçok sorunu çözecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeYYaH-1

quote:

Orijinalden alıntı: *ExtraTechx*

quote:

Orijinalden alıntı: Aykut_K

arkadaşlar sorunun benden kaynaklanmadığı anlaşıldı
    başka bir bilgisayarda denedim hem lan üzeriden hem wlan üzerinden aynı sorunlar devam etmekt
    geçici olarak bir modem bulduğum anda modemi servise yolluyorum
    bilginize

Konuyu hortlatıcam ama bu modem kadar uğraştıran başka bir modem görmedim.Son firmware yüklü ama ikide bir kitleniyor hız düşüyor arayüzü 2 dk da açabiliyor.Airties ın modeminde nasıl olabiliyorda bunları yaşayabiliyorum anlayamıyorum .TTnet in özel firmware i yüzünden olabilir mi?

Siz sonuç olarak ne yaptınız?

ttnet domain kilidini kaldırdı bu nedenle airties sayfasından modemin domain kilidi kaldırma yazılımını modeminize yükleyin.

http://www.airties.com/TTnet_Domain_Lock_Scripts_r1.html

Bu şekilde modeme standart yazılım yüklemiş olacaksınız bu da beraberindeki birçok sorunu çözecektir.

Teşekkürler inşallah sorunlarda beraberinde gider.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.