Şimdi Ara

TURKCELL Hazır Kart’lılara KAT KAT KAMPANYASI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
87.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Size özel aylık paketlerle hem kat kat dakikalar kazanın, hem de haftada 1 gün Turkcell’lilerle bedava konuşun!

Size özel teklifinizi öğrenip 1 ay rahatça konuşmak için KAT KAT yazıp 2222’ye göndererin veya 757 2222’yi arayın

Kampanya 31 Mart 2011 tarihine kadar geçerlidir.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/hazirkartlilarkazandikcakazaniyor

• 10 TL Karşığında Turkcell içi bir aylık 100 dk ve bir ay boyunca çarşamba günleri sabah 8 den akşam 8 e kadar ücretsiz Turkcell içi görüşme verdi fakat kabul etmedim.
  • mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=46952349
  • KAT KAT yazıp 2222 ye gönderdim.. Gelen cevap

Bu kampanyaya gencTarife harici aboneler katılabiliyor.gencTarifelilere özel süper kampanya için 1 Mart i bekle!

Acaba 1 mart'ta ne olacak :)
  • hangi tarifeye ne verirse versin tcl amca

ama abonesinin satin aldigi paket surelerinin bitimine yakin bi tonla yada sms le,

aboneyi muhakkak uyarmali ve mevcut bakiyeyi tırktıklamamalıdır bence,

en azindan rakibi VF da gorusme sonlaniyor, sende anliyorsun, paketinin bitip bitmedigini,

ben sırf bu yuzden, son 5 dk dan kalan hediye dk larimi diger hattımı arayarak sıfırlıyorum kı,

bi paket bitiminde diger hediye paketim varken, mevcut bakiyemi yemesin diye,

------------------------------------------------------------------------------------

Görüşme içerisinde bu kampanyadan kazandığım dakikalar bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?
    Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir.

Çağrı içinde paketiniz biterse

((((( ! .... biz nerden bilecez sürenin bittigini - saat mi tutacazzz ! ..... )))))

aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz

ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 22 Şubat 2011; 12:34:52 >
  • Kampanyada neye göre teklif sunulmaktadır?
    Kullanım ve konuşma alışkanlıklarınıza göre size uygun teklif sunulmaktadır.

1 Temmuz 2010 -1 Ocak 2011 tarihi arasındaki TL yüklemenizden sonraki 30 günde yapılan en yüksek 2 kullanımınızın ortalamasına göre aşağıdaki aylık paketlerden bir tanesi size sunulacaktır:

Kullanımınız 0-8TL ise: 8TL karşılığında 30 gün Turkcell’lilerle geçerli 80 dakika

Kullanımınız 9-12TL ise: 10TL karşılığında 30 gün Turkcell’lilerle geçerli 100 dakika

Kullanımınız 13-17TL ise: 12TL karşılığında 30 gün Turkcell’lilerle geçerli 120 dakika

Kullanımınız 18-22TL ise: 15TL karşılığında 30 gün Turkcell’lilerle geçerli 150 dakika

Kullanımınız 23-38TL ise: 25TL karşılığında 30 gün Turkcell’lilerle geçerli 250 dakika

Kullanımınız 38TL üzeri ise: 30TL karşılığında 30 gün Turkcell’lilerle geçerli 300 dakika

Bu tarihler arasında hiç TL yüklemeniz yoksa veya 1 Ocak 2011’den sonra Turkcell abonesi olduysanız:

25TL karşılığında 1 ay geçerli 250 dakika
    Kasım 2010-Ocak 2011 arası 1'e 5 Veren Aylık100 Nar paketinden yararlanmışsanız: 20TL karşılığında 1 ay yurtiçinde Turkcell’lilerle konuşma ve mesajlaşmada geçerli 100TL

Kasım 2010-Ocak 2011 arası 1'e 5 Veren Aylık150 Nar paketinden yararlanmışsanız: 30TL karşılığında 1 ay yurtiçinde her yöne konuşma ve mesajlaşmada geçerli 150TL

--------------------------------------------------------------------------------

Aylık paketlerimden kalan bakiyeyi ve son kullanma tarihini nasıl öğrenebilirim
    8TL’ye 80 dakika paketi aldıysanız ve bedava konuşma gününüz Salı ise*123*163#

8TL’ye 80 dakika paketi aldıysanız ve bedava konuşma gününüz diğer günlerden biri ise*123*165#

10TL’ye 100 dakika paketi aldıysanız *123*167#

12TL’ye 120 dakika paketi aldıysanız *123*169#

15TL’ye 150 dakika paketi aldıysanız *123*171#

25TL’ye 250 dakika paketi aldıysanız *123*173#

30TL’ye 300 dakika paketi aldıysanız *123*175#

20TL’ye 100TL aldıysanız *123*84#

30TL’ye 150TL aldıysanız *123*85# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Haftalık Nar paketlerinden yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
    Haftada 1 gün bedava konuşma gününüzde, 08:00-20:00 saatleri arası Turkcell’lilerle bedava konuşursunuz.

Bu kampanyadan kazandığınız aylık dakikalara göre haftalık Turkcelliçi Nar daha önceliklidir. Haftalık her yöne Nar paketine göre ise bu kampanyadan kazandığınız aylık dakikalar daha önceliklidir. Aylık 150TL Nar aldıysanız, haftalık her yöne Nar daha önceliklidir.

Aylık Nar kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanya önceliklidir?
    Haftada 1 gün bedava konuşma gününüzde, 08:00-20:00 saatleri arası Turkcell’lilerle bedava konuşursunuz.

Bu kampanyadan kazanılan size özel aylık paketler ise Aylık Nar’a göre daha önceliklidir.
  • suan ben TCL genc tarifedeyim 7572222 aradim,

1. secenek " AYDA 29 TL YE HY 300 DK KONUSUP, 3000 SMS ATMAK İCİN "

(ZATEN 30 TL YE 150 TL HY NAR ALSAM HY 150/0,4=375 DK KONUSURKEN;YADA 150TL NARIN 40 TL SI ILE MAX 1200 DK TCL + KALAN 110 TL ILE 275 DK HY KONUSURKEN YADA SMS ATARKEN DE KULLANABILIYORUM )

BANA PEKK MANTIKLI GELMEDI =( =(

2. secenek " 1 e 5 veren AYLIK NAR KAMPANYASI BILGI ALMAK ICIN"

3. secenek " SADECE 9 TL YE 1 AY TUM TCL 10.000 SMS ICIN"

4. secenek " TUM CEPLER LE 10 DK 50 KR KONUSABILECEGIZ SUPER TARIFE ICIN"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 22 Şubat 2011; 12:58:49 >
  • 8 TL YE

AYLIK 80 DK TURKCELLİLERLE VE 1 AY HER SALI 8-20 ARASI BEDAVA KONUŞMA..

Pahalı..
  • genc tarifelelilere özel kampanya için 1martı bekleyin yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

KAT KAT yazıp 2222 ye gönderdim.. Gelen cevap

Bu kampanyaya gencTarife harici aboneler katılabiliyor.gencTarifelilere özel süper kampanya için 1 Mart i bekle!

7 mart diyor arkadaşlar 1 değil
  • bari 1 nisanı bekleyin deseymiş...şapkadan tavşan çıkaracak ya turkcell! bu turkcellden cacık olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasezer54@gmail
    genc tarifelelilere özel kampanya için 1martı bekleyin yazıyor.

TV DEKI SU REKLAM "NE ISTEDIGINI SORAN OLDU MU ? SANA ? "

%80 TCL 1 MART TA GENC TARIFELERE 757 22 22 ARAYIN "ISTEGINIZ SECENEGI SECIN SIZIN OLSUN HIKAYESI CIKACAK"

YANI

- KAZANCLI SMS PAKETI ISTIYORSAN 1 E
    - KAZANCLI NET PAKETI ISTIYORSAN 2 YE
    - KAZANCLI HERYONE KONUSMA ISTIYORSAN 3 E

GIBI BISEY CIKACAK BENIM TAHMINIM,

DIKKAT EDERSENIZ REKLAM DA OYNAYAN KISILER GENC ,

CONSEPT TE SIZI BUGUNE KADAR KIMSE NE ISTEDIGIZI SORMADI AMA BIZ SIZE SESLI BI SEKILDE SORUYORUZ SIZDE ISTEDIGINIZI SECIYONUZ DURUMU BENIM FIKRIMM,

=D =D =D
  • bu turkcell kesin yine sacma sapan bisiler yapacak. Eskiden 10 dksi 1 kntr yani 20 kurustu. Bakin simdi ne durumda. Ustelik yeni kaziklari guzel birseymis gibi göz boyuyorlar.
  • AZ ONCE TV DE TEKRAR IZLEDIM REKLAMI;

REKLAM SPOTUNDA YANI SONUNDA NE (ISTEDIGINI) YAZISI SARI ZEMIN UZERINE LACIVERT YAZILMIS ! ...

http://img101.imageshack.us/i/bunee.png/

LINK TEKI RESIMDEKI ORTADAKI BILLBOARD REKLAMINDA NE (DUSUNDUGUNU) YAZISI DA ACIK TURKUAZ RENK UZERINE KOYU RENK gnctrkcll ve gncTEKLIF LOGO LARI ILE ORTUSUYOR ...

% 80 NI % 90 A CEKIYORUMMM. TCL ...

KAT KAT KAZAN DA TURKCELLILER YASADILAR REKLAM FILMINDE DE 757 2222 LOGOLARINDA DA BU REKLAMDA OLDUGU GIBI SARI UZERINE AYNI TONDA LACIVERT KULLANILMISSS ... ;) ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi
    bu turkcell kesin yine sacma sapan bisiler yapacak. Eskiden 10 dksi 1 kntr yani 20 kurustu. Bakin simdi ne durumda. Ustelik yeni kaziklari guzel birseymis gibi göz boyuyorlar.

BUYUK BI IHTIMALLE ARTIK FATURASIZ GENC TARIFEYI HER YONE 10DK 50KR A CEKECEKLER ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 27 Şubat 2011; 1:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46
    KAT KAT yazıp 2222 ye gönderdim.. Gelen cevap

Bu kampanyaya gencTarife harici aboneler katilabiliyor, gencTarifelilere ozel super kampanya icin 7 Mart i bekle!

Ahahaha bendede 7 mart diyo
  • TCL 1 MART I - 7 MART YAPMIS GENC TARIFELILERE

BAKALIM 7 GUN ICINDEE NELER DUSUNECEKELERRR .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: target4u

TCL 1 MART I - 7 MART YAPMIS GENC TARIFELILERE

BAKALIM 7 GUN ICINDEE NELER DUSUNECEKELERRR .......

Dusundulerde noldu hocam,sonuc fiyasko
  • gençtarifeliye genç nar öneriyor.
  • Yanlış bilgi verilmiş salı günü bedava konuşursunuz diğer seksen dakikayı 1 ay içerisinde istediğiniz zaman kullanın o size kalmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.