Şimdi Ara

Bakırköyden Bahçeşehire arabayla nasıl giderim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler yol tarifine ihtiyacım var bi el atın lütfen

• E5
  • İncirliden mi çıkıcam peki E5'e biraz ayrıntılı anlatır mısın? E5'e tek başıma arabayla hiç çıkmadımda.
  • tekirdağ yolunu izle bulursun tekirdağına yaklaşırken sağa bak
  • TEM
  • Evet arkadaşım. İncirli Caddesinden yukarıya doğru çıkıyorsun. Sonra önüne İncirli Kavşağı çıkacak. Oradan E5'e geçeceksin. Avrupa yönüne doğru ilerleyeceksin. Küçükçekmece gölünü geçtikten sonra Carrefour'u göreceksin. Orada Haramidere kavşağı olacak. Oradan Haramidere TEM yoluna geçecek ve nihayetinde Bahçeşehir'e ulaşacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Ejderha

Evet arkadaşım. İncirli Caddesinden yukarıya doğru çıkıyorsun. Sonra önüne İncirli Kavşağı çıkacak. Oradan E5'e geçeceksin. Avrupa yönüne doğru ilerleyeceksin. Küçükçekmece gölünü geçtikten sonra Carrefour'u göreceksin. Orada Haramidere kavşağı olacak. Oradan Haramidere TEM yoluna geçecek ve nihayetinde Bahçeşehir'e ulaşacaksın.

• Çok sağolun arkadaşlar. Çok sağol Ak Ejderha.
  • la çık otogarın ordan teme bas git ordan bahçeşehir sapağını görürsün zaten allahım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: eFhiaLt3s

la çık otogarın ordan teme bas git ordan bahçeşehir sapağını görürsün zaten allahım ya

Ehliyeti alalı 1 ay oldu bi tarafımda da navigasyon aleti takılı değil dostum sorarak öğreniliyo böyle şeyler.
  • araba şart değilse e57 ye bin en kısa yoldan götürür.duraklarda felan beklemeden yenibosnadan teme girerek gidiyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

araba şart değilse e57 ye bin en kısa yoldan götürür.duraklarda felan beklemeden yenibosnadan teme girerek gidiyor çünkü.

kız arkadaşımı alıcam dostum ondan arabayla gitmeliyim yoksa en süperi ekspres olanlar direk gidiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuicideHellsing

quote:

Orijinalden alıntı: eFhiaLt3s

la çık otogarın ordan teme bas git ordan bahçeşehir sapağını görürsün zaten allahım ya

Ehliyeti alalı 1 ay oldu bi tarafımda da navigasyon aleti takılı değil dostum sorarak öğreniliyo böyle şeyler.

ak ejdarha sacmalamıs dolanırsın öyle bak şimdi..

bende bakırkoy cevresınde oturdum şimdi bahçeşehir tarafındayım..

Çık otogara(herhalde çıkabılırsın) ordan dümdüz git,sapak gelicek edirne istanbul yazar oraya girdimmi Teme çıkmış olucaksın.ordan dümdüz gidiceksin..gişeleri geçtikten sonraki ilk sapakta görüceksin Bahçeşehir ıspartakule vs.vs yazıyor..

ehliyeti 2 hafta içinde alıcam,beyne attım beyin bedava ne gerek var navigasyona

• ekspres gidenler e57'ydi dimi onun peşine takılsam olmaz mı

dostum bende yol bilgisi sıfır otogar nerde onuda bilmiyorum özürlüyüm yol konusunda
  • quote:

ekspres gidenler e57'ydi dimi onun peşine takılsam olmaz mı

dostum bende yol bilgisi sıfır otogar nerde onuda bilmiyorum özürlüyüm yol konusunda

Gungoren stadınıdamı bılmıyorsun ? veya kale center ? forum ıstanbuludamı bılmıorsn...

Bak kardeşim bakirköy istanbul caddesinden dümdiz git tek yön zaten orası anladın ne tarafa gideceğini..

Sola dönüş çıkıcak zaten Tabelada güngören yazıyo veli efendı hpodrmonun onune çıkıyorsun ordan dümdüz git kemalhasoglu lisesine çıkar oradanda dumdüz gitceksin..

valla yazarak anlatılmıyo :D vazgeçtim bakırkoyden otogarmı tarıf edılırmıs ya:D :D anlatılmıyo kusrabakma usta yüzyüze falan olsa anlatamda

• olum sen gel bakırköye nerden istersen alıyım seni birlikte gidelim olmıcak böyle :D
  • E5'ten Beylikdüzüne gidiyorsun, Carrefour gelmeden Esenyurt sapağını görünce giriyorsun, 5-6 dakika gidince Esenyurtu geçince sağdan Bahçeşehir sapağına giriyorsun. Yolu takip et. Hoşgeldin.
  • quote:

olum sen gel bakırköye nerden istersen alıyım seni birlikte gidelim olmıcak böyle :D

yarın işede birlikte gideriz artık :D
    pazar günü bakırkoydeydım :)

@Mechaniker'in dediğide olabilir ama en kısa benım dediğim gibi temden çıkmak

bu arada bi an önce öğrenmeye bak yolları,çık bi arkadaşınla gezin etrafta boş boş yol öğren
  • @Mechaniker dostum yol özürlüsüyüm benden daha üstününü bulamazsın ama yinede çok sağol
  • ya zorlancak bişi yok e57 dolanıyo çok uğraşma. teme çık edirne yönüne ztn teme girince aşağı yukarı 15-20 dk içinde bahçeşehir sapağını görürsün. ha teme çıkamıyom diyosan e5 ten kaptır. horoz lojistik fln görcen, hatta sağında adanalı kalıyo ordan sağa döncen bi 10 dk içinde gişelerden hemen önce sağda bahçeşehir sapağını görcen. takıldığın yer varsa sor daha ayrıntılı anlatıyım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.