Şimdi Ara

Vodafone 945 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
108.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Vodafone'nun merak edilen telefonu 945'i inceledik. Vodafone 945, bütün detaylarıyla bu videoda.

• Elinize saglik kaan bey cok guzel inceleme olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle salak telefonlar bile oyun konusunda 5800 ı geçiyorya deli oluyorum ne halta yararsın sen nokia?
  • arkadan matkap sesimi geliyo ?
  • İnceleme için teşekkürler .Bu incelemeyi bekliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

böyle salak telefonlar bile oyun konusunda 5800 ı geçiyorya deli oluyorum ne halta yararsın sen nokia?

Nokia 6600 ilk çıktığında symbian sayesinde liderdi ozamanlar çok ekmek yedi fakat şuanda hiçbir işe yaramaz bundan sonrada yarayacağını sanmıyorum

Symbian>WP7 iş yapmaz.
  • Bence güzel giriş seviyesi bir telefon.
  • Vodafone 547 incelemesi var mı?
  • Giriş seviyesi için çok iyi telefon fakat birazdaha beklemekte yarar var. Hadi bakalım sıra Avea'da
  • MeSajım bulunsuN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • angry birdde takılmalar var mı? bana öle geldi.
  • Gerizekalı gibi 5800 aldığıma çok ama çok pişmanım.
  • Hız aşırtma olayı olursa çok daha iyi olur :) (800mhz)
  • Bence çok kötü bir telefon. Arayüz değiştirirken bile bariz bir takılma söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: people66

arkadan matkap sesimi geliyo ?

aynen arkadan matkap sesi geliyor baba adamlar harbıden cok calısıyor tesekurler dh :D
  • Takılmalar çok belli oluyor.
  • aylık en az 30 lira kontör yüklüyorum ve ihtiyacımı karşılamıyo,alsam mı ki böyle birsey .Sizce standart satılsaydı kaç lira ederdi bu telefon ?
  • slm donanımhaber site gerçekten çok iyi donanım yazılım yeni çıkan ürünler hakkında bilgileniyoruz sayende ama benim bi sorunnum var videoları izleerken sürekli duruyor 2 mbps internetm olmasına rağmen sürekli duruyor böylece videoları uzun bekleyişlerden sonra zlyorum bu da can sıkıyor ve internet download managerle izlediğim videoları indiremiyor acaba bu neyden kaynaklı ve indirme imkanı da sunsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler donanımhaber:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

aylık en az 30 lira kontör yüklüyorum ve ihtiyacımı karşılamıyo,alsam mı ki böyle birsey .Sizce standart satılsaydı kaç lira ederdi bu telefon ?

400 lira etmezdi hatta 5 para etmezdi dicem de piyasada bunca beş para etmez telefona 500-600 çekip satanlar var... Alanlarda var tabi...
  • birçok kullanıcı 5-6 taksit ile 350 liraya almış.
    doğru diyorlar ise 320 liraya alanlarda mevcut F/p oranı iyi sayılır ...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.