Şimdi Ara

CRYSİS 2 YÜKLEME SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
21.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Crysis 2 3 dvd geçenlerde aldım. 14 parttan oluşuyor satıcı partları masaüstünde bir klasöre indir ve partları aç dedi partları açtım fakat oyunu çalıştıramıyorum.

Dosya içeriğini resimdeki gibi ve ben nasıl nereden oyunu başlatacağımı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Ben dosya eksik diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

• Bin32 klasörünü aç, içindeki Crysis 2 exe ile oyuna giriyorsun kurulum falan yok ;)
  • Adamlar betayı bile satmaya başlamış vay üç kağıtçılar... Neyse...
  • evet yaa betaymış bende aldıktan sonra farkettin teşekkürederim ben onu bulmuştum ama beta olduğunu bilmediğimden yanlış yapıyorum sandım peki tr yapabiliyormuyum bu oyunu
  • bu kadarıda olmaz be kardeşimmmm
  • sen git o dvd yi iade et paranı iste tabi alma ımkanın varsa çünkü oyun sorunlu belkı çalışabılır ama neden para veresinki beta sürümüne...
  • bence sorun oyunun henüz çıkmamış olmasıdır
  • hayır benim sinir olduğum adamlar beta oyunu satıp bide üstüne para alıyorla ryaa ?! bune rezilliktir ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

hayır benim sinir olduğum adamlar beta oyunu satıp bide üstüne para alıyorla ryaa ?! bune rezilliktir ???

hackerim diye geçinen 3-5 kişi bi kaç ayarlama yapmıştır, bozuk yerleri düzeltmeye çalışıp dvd ye basıp satıyolardır. bence de rezillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodri -- 25 Şubat 2011; 14:41:07 >
  • Yazıklar olsun
  • arkadaşlar ben geçen gün crysis 2 aldım birinci dvd taktım çalıştırmadı 2. taktım çalıştırdı neden acaba hatta boştur diye cdciye gittim orda çalıştı
  • arkadaşlar crysis-2 yi yüklemede sorun yaşıyorum "engine.cap " dosyasını bulma gibi bir problem sanırım yüklemeyi yapamıyorum. yardımcı olur musunuz ?
  • Arkadaşlar ben de korsandan bir program almıştım ama programı yanlış vermiş bana herif. Dedim yerine birşey ver. Tamam dedi ben de crysis 2 yi aldım. Elimdeki 2 dvd ama oyunda bir tuhaflık var. Koşmayı çömelmeyi değiştiremiyorum. Mesala çömelmeyi ctrl yapıyorum ama olmuyor yine C kalıyor sabit. Bunları değiştiremiyor muyuz? Bir de biraz araştırdıkça gördüm. Bu oyunun betası ve tam sürümü varmış. Ben nasıl anlayabilirim elimdeki beta mı tam sürüm mü?
  • ben oyunu satın aldım kurarken tam ortaya geldiğinde dosya hatası veriyor seçenekler iptal yeniden dene yoksay gibi seçenekler veriyor yoksay diyorum ama oyundan dosya eksilmiş oluyor internetim biraz yavaş olduğundan indirmek istemiyorum ne yapabilirim lütfen yardım edin teşekkürler
  • selamlar bende crysıs 2 orjinal aldım teknosadan fakat kurulumdan sonra hata verip açmıyor
    orinal kurulum bukadar zor olmaması gerekmezmi

bilen varsa yardım istyorum
  • yalnızkral kullanıcısına yanıt
    Orjinal oyunun normalde kurulumu kolay. Hata veriyorsa mutlaka bir kod yada yazılı bir uyarı vermesi lazım. google da bir aratırsanız belki çözümü çıkar. Eğer her hangi bir uyarı kodu vermiyorsa o zaman başka bir sorun var demektir.

Bir de aklıma gelmişken sormam lazım. Kurulumdan sonra herhangi bir güncelleme yaptınız mı. Çünkü Crysis 1 ve Crysis 2 güncelleme yapıldığında kimi bilgisayarda bu tarz sorunlar vermekte. Örneğin ben Crysis 1 ve Crysis 2 ilk kurulumlu halleri ile oynarken sorun yaşamıyorken güncelleme yapınca sorunlar yaşıyorum. Hatta bir defasında Crysis 2 oyunu güncellediğim de hata verip açılmamıştı. Daha sonra silip kurduktan sonra güncellemeden oyunu açtığımda hata vermeden açılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Temmuz 2014; 16:46:59 >
  • Tesekkürler dostum bi deniycem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Orjinal oyunun normalde kurulumu kolay. Hata veriyorsa mutlaka bir kod yada yazılı bir uyarı vermesi lazım. google da bir aratırsanız belki çözümü çıkar. Eğer her hangi bir uyarı kodu vermiyorsa o zaman başka bir sorun var demektir.

Bir de aklıma gelmişken sormam lazım. Kurulumdan sonra herhangi bir güncelleme yaptınız mı. Çünkü Crysis 1 ve Crysis 2 güncelleme yapıldığında kimi bilgisayarda bu tarz sorunlar vermekte. Örneğin ben Crysis 1 ve Crysis 2 ilk kurulumlu halleri ile oynarken sorun yaşamıyorken güncelleme yapınca sorunlar yaşıyorum. Hatta bir defasında Crysis 2 oyunu güncellediğim de hata verip açılmamıştı. Daha sonra silip kurduktan sonra güncellemeden oyunu açtığımda hata vermeden açılmıştı.

aynen dediğin gibi silip tekrar kurdum ve güncelleme almadım artık çalışıyor teşekkürler ilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızkral

quote:

aynen dediğin gibi silip tekrar kurdum ve güncelleme almadım artık çalışıyor teşekkürler ilgi için

Önemli değil. Yardımcı olabildiğime sevindim. Anlaşılan benim sorunun aynını yaşıyorsun. İlk defa benle aynı sorunu yaşayan birini gördüm.

Sana bir ufak sorum olacak. İşlemcin, ana kartın ve ekran kartın ne merak ettim.

Bilgisayarın eski model mi? Yani çift çekirdekli işlemci ve 8800 GT gibi bir ekran kartın filan mı var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yalnızkral

quote:

Önemli değil. Yardımcı olabildiğime sevindim. Anlaşılan benim sorunun aynını yaşıyorsun. İlk defa benle aynı sorunu yaşayan birini gördüm.

Sana bir ufak sorum olacak. İşlemcin, ana kartın ve ekran kartın ne merak ettim.

Bilgisayarın eski model mi? Yani çift çekirdekli işlemci ve 8800 GT gibi bir ekran kartın filan mı var.

anakartım gigabyte z77 1155 işlemci i5 3470 ekrankartı zotac gtx 550ti

okadar sildim kurdum olmadı ama güncelleme almayınca dediğin gibi oldu dostum

teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.