Şimdi Ara

mss32.dll sistem hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
72.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar donanım haber sitesinden bugüne kadar bi çok sorunuma çözüm buldum. Şimdi benim için çok önemli olmamakla birlikte bi sorunum var çözümünü bulamadım. Üye olmaya karar verdim :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Kardeşim için call of duty 2 oyununu indirdim. Setup dosyasını çalıştırdığımda mss32.dll hatası verdi uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilirmiş. Setup dosyasını yeniden indirdim başka siteden ama aynı hatayı verdi.

mss32.dll dosyasını indirip system32 klasörü içine attım. Çalıştırdan regsvr32 mss32.dll yazıp çalıştırdım. Şu ekranlarla karşılaştım.

Miles Error
    The MSS DLL is incorrectly installed in the Windows system directory.
    Tamam

Bu ekrana tamam deyip geçtiğimde

RegSvr32
    LoadLibrary("mss32.dll") başarısız oldu- Devingen bağlantı kitaplığını (DLL) başlatma işlemi başarısız.
    Tamam

Bu ekrana da tamam deyip geçtim.

Şimdi tekrar oyunun setup dosyasını çalıştırdığımda şu hatayı veriyor

CoD2SP_s.exe Giriş noktası bulunamadı
    1884360 yordam giriş noktası, mss32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.

Heralde mss32.dll dosyasının yüklemesini beceremedim. Yardımlarınız önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• mss32.dll dosyasını internetten arattır. Mutlaka bulursun. Yadı şu bağlantıya tıkla direkt indir http://www.driverskit.com/dll/mss32.dll/2335.html Sonrası yukarıda anlatılan gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.