Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atgl34
    Arkadaslar yaklaşık 3 aydır armanı code kullanıyorum koku hoş guzel de pek kalıcı değil gibi geldi bana oyuzden baska parfüm kullanmayı düşünüyorum.esmer , 16 yaşındayım. Onerebiliceginiz gün boyu kalıcı , yazlık , guzel bir koku var mı ? Orjinal alacağım 50ml düşünüyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum

Armanı diamonds nasıldır kalıcılık konusunda
  • quote:

quote:

Arkadaslar yaklaşık 3 aydır armanı code kullanıyorum koku hoş guzel de pek kalıcı değil gibi geldi bana oyuzden baska parfüm kullanmayı düşünüyorum.esmer , 16 yaşındayım. Onerebiliceginiz gün boyu kalıcı , yazlık , guzel bir koku var mı ? Orjinal alacağım 50ml düşünüyorum.tavsiyelerinizi bekliyorum

Armanı diamonds nasıldır kalıcılık konusunda

Pek sıkıntı yaşamazsın armanilerde. Kokuyu çok iyi bilmiyorum bilen arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır ama yaşına ağır bence.
  • Mor parfümeriden 4 parfüm aldım yine kalem boylarda.
    Givenchy Xeryus
    Polo blue
    hugo boss energy
    Bir de etüt yazmış ama hatırlayamadım etüd diye hangi markanın parfümü vardı.

Ck eternity'i denedim tavsiye ederim.
  • Hizlial.com'da intense yine stoğa girmiş indigo'dan ses yok hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Mor parfümeriden 4 parfüm aldım yine kalem boylarda.
    Givenchy Xeryus
    Polo blue
    hugo boss energy

Gökhancığım, "etüd" diye yazdığı büyük ihtimal "Armani Attitude", Havva Hanım benim kalem parfüme de öyle yazmıştı

Özellikle "Givenchy Xeryus" hakkındaki fikirlerini merak ediyorum.

Bir de bugün nette gezinirken daha önceden ismini sıkça duyduğum ve fakat hiç denemediğim/kullanmadığım "Clinique Happy For Men" ile ilgili çok övgü dolu yorumlar gördüm, tam yaza uygun, citrus-fruit tarzı, ten seçmeyen, çok iyi bir koku olduğu söylenmekte, orijinalini ya da varsa açığını kullanan varsa yorumlarını almak isterim. en uygun fiyat Sevil Parfümeri'nin internet sitesinde, 50 ml'liği 56 TL.

• Arkadaşlar bugün beklemediğim bir anda hediye geldi. CK One 200ml. Bu yüzden param cebimde kaldı. Ama belli bir kısmıyla açık parfüm almayı düşünüyorum. Hangi açık parfümerileri önerirsiniz? Bulunduğum yerde sadece D&P var. İstanbul'dayım. Ama tabii ki ilçenin dışına çıktığımızda birçok yer vardır. Kısacası yaz için hangi kokuları hangi açık parfüm satan markadan tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

quote:

Givenchy Xeryus
    Polo blue
    hugo boss energy

Gökhancığım, "etüd" diye yazdığı büyük ihtimal "Armani Attitude", Havva Hanım benim kalem parfüme de öyle yazmıştı

Bir de bugün nette gezinirken daha önceden ismini sıkça duyduğum ve fakat hiç denemediğim/kullanmadığım "Clinique Happy For Men" ile ilgili çok övgü dolu yorumlar gördüm, tam yaza uygun, citrus-fruit tarzı, ten seçmeyen, çok iyi bir koku olduğu söylenmekte, orijinalini ya da varsa açığını kullanan varsa yorumlarını almak isterim. en uygun fiyat Sevil Parfümeri'nin internet sitesinde, 50 ml'liği 56 TL.

Halil abi ben de düşünüyorum düşünüyorum etüt diye koku gelmedi aklıma Kulağınızı çınlattık yine bu armani attitude daha yoğun hali gibi geldi bana ultraviolet'in hani daha az tatlı ama daha yoğun hali. Güzel mi bence güzel.

Givenchy Xeryus baya sert geldi hani böyle bir alkollü içecek içiyormuş gibi. Aşırı dikkat çekici ve çok sert bir koku maskülenin masküleni o tarz bi koku Givenhcy pour home sertliği var. Genel beğeniye az hitap eder gibi geliyor ama. Hani seveni de olur da sevmeyeni de olur.

İlk defa sevilde piyasadan ucuz bir parfüm gördüm şaşırdım valla ne diyeceğimi
    Mor parfümeri bargello'dan sonra sanki bende daha kaliteli izlenimi uyandırdı size de verince testerları bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Calm Down

Arkadaşlar bugün beklemediğim bir anda hediye geldi. CK One 200ml. Bu yüzden param cebimde kaldı. Ama belli bir kısmıyla açık parfüm almayı düşünüyorum. Hangi açık parfümerileri önerirsiniz? Bulunduğum yerde sadece D&P var. İstanbul'dayım. Ama tabii ki ilçenin dışına çıktığımızda birçok yer vardır. Kısacası yaz için hangi kokuları hangi açık parfüm satan markadan tavsiye edersiniz?

Hayırlı olsun arkadaşım D&P'den acqua di gio'yu beğeniyorlar
    Mystical'dan bvlgari aqva'yı

• quote:

quote:

Givenchy Xeryus
    Polo blue
    hugo boss energy

Happy bence fazla şekerli, gigli man ile aynı sınıfta ama 10 gomlek kötüsü...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Calm Down

Arkadaşlar bugün beklemediğim bir anda hediye geldi. CK One 200ml. Bu yüzden param cebimde kaldı. Ama belli bir kısmıyla açık parfüm almayı düşünüyorum. Hangi açık parfümerileri önerirsiniz? Bulunduğum yerde sadece D&P var. İstanbul'dayım. Ama tabii ki ilçenin dışına çıktığımızda birçok yer vardır. Kısacası yaz için hangi kokuları hangi açık parfüm satan markadan tavsiye edersiniz?

Hayırlı olsun arkadaşım D&P'den acqua di gio'yu beğeniyorlar
    Mystical'dan bvlgari aqva'yı

İxora da var yakınımda bu arada.

• Arkadaşlar merhaba. Sizlerin parfüm konusundaki bilgilerine güvenerek bir kaç soru sormak istiyorum.

Altta yazdığım parfümlerden hangisi yazlık & kışlık bilmiyorum.

Mesela Hugo Boss-Boss (Dp kodu: B4 olan) mart-ekim arası kullanıma uygun mudur? yani bahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilir mi?

Sonra, Givenchy Xeryus Rouge kışlık mıdır?

Son olarak, Jil Sander Sun yerine Hugo Boss-Boss (B4) kullanabilir miyim? Yani ağır kaçmaz umarım. Mükemmel bir kokusu var Hugo Boss-Boss'un. Ve Paco Rabanne Black XS hangi açık parfüm markası'nda daha iyidir?

Şimdiden teşekkürlerimle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan4601 -- 3 Mayıs 2011; 19:17:41 >
  • Jill sunder sun man tarzı parfüm tavsiyesi alabilir miyim? Uzun süredir kullanıyorum değiştirmeye karar verdim. Issey miyake, Ultramarine,212,kenzo pour homme gibi parfümler denedim aralarında en iyi ultramarine gibiydi. Yine de bunların dışında bir tavsiye istiyorum. Kullandığım parfümler lacoste red,jill,davidoff cool water,rochas...Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qgambler

quote:

quote:

Givenchy Xeryus
    Polo blue
    hugo boss energy

Happy bence fazla şekerli, gigli man ile aynı sınıfta ama 10 gomlek kötüsü...

Qgambler kardeşim, iyi ki varsın.

Kısa ama vurucu yorumun için teşekkür ederim.

Artık arayıştan o kadar sıkıldım ki bu Clinique Happy Dayıyı nerdeyse körlemesine alacaktım, sayende vazgeçtim

Daha önce sormuş muydum hatırlamıyorum, tekrar soruyorsam kusura bakma.

Bu Gigli Men Efendi 40 yaş üstüne sence gider mi? Gigli mi Story Amca mı? Ne dersin?

Şöyle ferah mı ferah citrus tarzı, hafiften lavanta esintisine sahip, zencefil içermeyen, tuzu baharatı az olan yaşıma uygun yazlık bir koku bulamadım da, ben bu dertten kurtarırsan çok sevinirim

Yahu ne de çok şey istemişim öyle

Sağolsun Gökhan kardeşim "Bvlgari Aqua'ydı, Kenzo Leaupar İndigo'ydu, D&G Light Blue'ydu önerdi de önerdi ama benim kartlaşmış tenim ve şımarık burnum bir türlü koku beğenmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKGÜN68 -- 4 Mayıs 2011; 20:20:51 >

• Daha önce burda belirttiğim son kullanma tarihine yakın ürün konusunda strawberry beni haklı buldu ama kısmen. Bir ay daha kullanma imkanım varmış, yüzde 50 oranında bir iadeyi kabul ettiler. 40 liraya 100 ml aqva marine sahibi olmuş oldum. İyi oldu gibi.

Bugün issey miyake'yi denedim, burada sürekli ismi geçiyordu ve sözlüklerde falan yorumlar ilgi çekiciydi. Parfüm son notaya gelene kadar çiçek kokusu gibi geldi bana, hiç beğenmedim. Yaklaşık 20-30 dakika sonra daha iyi oldu ama yinede müthiş, efsane gibi yorumlara şaşırdım. Benim tenimde durmadı belki de, yada ben ön yargılı yaklaştım çok daha iyi bir şey bekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Jill sunder sun man tarzı parfüm tavsiyesi alabilir miyim? Uzun süredir kullanıyorum değiştirmeye karar verdim. Issey miyake, Ultramarine,212,kenzo pour homme gibi parfümler denedim aralarında en iyi ultramarine gibiydi. Yine de bunların dışında bir tavsiye istiyorum. Kullandığım parfümler lacoste red,jill,davidoff cool water,rochas...Teşekkürler...

Ralph Lauren Polo Blue
  • arkadaşlar acquo di gio yu en iyi hangi marka yapıyor dp mi bargello mu ixoramı mystcal mi
  • Hugo Boss-Boss (Dp kodu: B4 olan) mart-ekim arası kullanıma uygun mudur? yani bahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan4601

Arkadaşlar merhaba. Sizlerin parfüm konusundaki bilgilerine güvenerek bir kaç soru sormak istiyorum.

Altta yazdığım parfümlerden hangisi yazlık & kışlık bilmiyorum.

Mesela Hugo Boss-Boss (Dp kodu: B4 olan) mart-ekim arası kullanıma uygun mudur? yani bahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilir mi?

Sonra, Givenchy Xeryus Rouge kışlık mıdır?

Son olarak, Jil Sander Sun yerine Hugo Boss-Boss (B4) kullanabilir miyim? Yani ağır kaçmaz umarım. Mükemmel bir kokusu var Hugo Boss-Boss'un. Ve Paco Rabanne Black XS hangi açık parfüm markası'nda daha iyidir?

Şimdiden teşekkürlerimle...

Hugo Boss-Boss (Dp kodu: B4 olan) mart-ekim arası kullanıma uygun mudur? yani bahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilir mi?

- Kullanılabilir (bence)

Givenchy Xeryus Rouge kışlık mıdır?

- Kışlıktır (genel yorum böyle, ben hiç denemedim/kullanmadım.)

Jil Sander Sun yerine Hugo Boss-Boss (B4) kullanabilir miyim?

- Kullanabilirsin, ağır kaçmaz (bence)

Paco Rabanne Black XS hangi açık parfüm markası'nda daha iyidir?

- Geçen yıl sadece meraktan Dafya'da denemiş, hiç beğenmemiştim, çürümüş çilek gibi kokuyordu, zaten gençlere uygun bir koku, diğer açık parfümcüler nasıl yapmış bilmiyorum, arkadaşlar yardımcı olur.

• Ck euphoria nasıldır kalıcılık konusunda arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan4601

Hugo Boss-Boss (Dp kodu: B4 olan) mart-ekim arası kullanıma uygun mudur? yani bahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilir mi?

Terleme ile beraber kötü bir hal alacağını düşünüyorum ben Halil abi'nin aksine ten kokusunda öte kıyafet kokusu gibi.

Ama black xs kesinlikle kışlık bir koku d&p başarılı yapmış diyorlar kışın kullanır mıyım tabi ki hayır. Fazla feminen geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.