Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz beklerseniz kozmetik mağazaları yılbaşına doğru çok güzel kampanyalar yapıyorlar. Üstelik almak istediğiniz ürünün aynı fiyatına setini bile almanız mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

hugo boss bottled 50 ml edt + 75 ml stick deodorant seti aldım n11'den.
    %11 indirim kuponu ile 94 tl'ye geldi.
    umarım sıkıntı yoktur üründe:)

http://urun.n11.com/erkek-parfum/hugo-boss-bottled-edt-50ml-stick-deodorant-75ml-P133831012

aldığım parfüm bugün geldi. parfüm kesinlikle orijinal, ihtiyacı olan fırsatı kaçırmasın fiyat çok uygun.

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI  ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI  ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

• Parfumsecimi kullanıcısına yanıt
    hangi mağazalar mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevil ikinci ürünü yarı fiyatına satıyor mesela üstelik set halinde alabiliyorsun. Bir arkadaşınız var ise aynı anda almak isteyen beraber alırsanız mantıklı olabilir bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parfumsecimi

sevil ikinci ürünü yarı fiyatına satıyor mesela üstelik set halinde alabiliyorsun. Bir arkadaşınız var ise aynı anda almak isteyen beraber alırsanız mantıklı olabilir bu şekilde.

40 ml cool water ı 120 liraya satadan siteden mi bahsediyorsunuz?
  • Birkac gundur okudugum yorumlara gore 4 parfum belirledim , degerlendirip karsilastirabilir misiniz ? Hem yaz hem kis aylarinda kullanmayi dusunuyorum ama kis kokularini daha cok sevdigim icin kis parfumu alacam.
    Belirledigim parfumlerin kokularini, kaliciliklarini ve farkedilirliklerini yorumlayip karsilastirirsaniz cok iyi olur:

Armani Code
    Lacoste Red
    Versace Eros
    Bentley for Men İntense

Bu arada butcem 150-160tlyle sinirli oldugu icin hepsiburada,morhipo gibi yerlerden almayi dusunuyorum. Bu parfumlerin magaza fiyatlari cok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 14 Aralık 2016; 1:43:43 >
  • quote:

quote:

hugo boss bottled 50 ml edt + 75 ml stick deodorant seti aldım n11'den.
    %11 indirim kuponu ile 94 tl'ye geldi.
    umarım sıkıntı yoktur üründe:)

http://urun.n11.com/erkek-parfum/hugo-boss-bottled-edt-50ml-stick-deodorant-75ml-P133831012

aldığım parfüm bugün geldi. parfüm kesinlikle orijinal, ihtiyacı olan fırsatı kaçırmasın fiyat çok uygun.

hocam kokunun kalıcılığı nasıl? Babama yurtdışından gelirken dutyfreeden almıştım 100 mllik 5 sene önce.Kokusu zaten efsane kalıcılığıda iyiydi.2 ay önce ykm de koklamıştım 1 saat sonra koku gitmişti almamıştım.

Birde yüzde 11 indirim kuponu nasıl geliyor bende yine bottled düşünüyorum.Bottled night kullanmıştım 6-7 ay o da fenaydı ama tenime uymamıştı..

• Hugo boss bottled ile bottled unlimited farkını yorumlayabilecek var mı arkadaşlar.
  • BayGlock kullanıcısına yanıt
    %11 kupon için"yeniyıl11" kodunu girmeniz gerekmekte. 16 aralık son gün. 150 tl ve üstü alışverişte geçerlidir.

detaylar burada:http://www.n11.com/kampanyalar/yilbasi-hediyeleri?icid=200501_b_yilbasi-hediyeleri

Parfümün kalıcılığı orta diyelim. Ne kısa ne uzun. Lakin zaten çok kalıcı olarak bilinen bir parfüm değil. Ben memnunum, deodarant da çok güzel. Bu fiyata kaçmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah44

Bentley parfümden vazgeçtim. Başta alkol almışız gibi kokuyormuş.

Thierry Mugler – A Men Pure Havane kullanan var mı? Bu parfümü çok övmüşler.

Bugüne kadar çevremden en çok iltifat alan parfümlerin başında geliyor. Hastasıyım, vazgeçemiyorum.

• Beyaz ten için baş ağrısı yapmayacak duştan yeni çıkmış gibi, ferah, sabun veya yumuşatıcı gibi hafif ama kalıcılığı ve farkedilebilirliği fazla parfüm önerebilir misiniz?
  • Bende de baş ağrısı yapiyor bazi parfümler. Bargelloda issey miyake lacoste essential deneyen oldu mu orijinallerine yakın mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sümbülzade Vehbi -- 16 Aralık 2016; 11:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efenberg

Beyaz ten için baş ağrısı yapmayacak duştan yeni çıkmış gibi, ferah, sabun veya yumuşatıcı gibi hafif ama kalıcılığı ve farkedilebilirliği fazla parfüm önerebilir misiniz?

Issey miyake tabac ve prada iris deneyebilirsin arkadasim

• Deneyeceğim teşekkürler.

• Arkadaşlar aramızda chanel coromandeli olan varmı :)

Varsa memlekette nereden bulup alıyor.

Aydınlatırlarsa çok sevinirim :)
  • Arkadaşlar narcıso blue noir parfumu nasıl bir koku?
  • Arkadaşlar Mont Blanc Emblem adlı parfümü deneyen var mı?Nasıl bir koku ağır mı hafif mi?
    Mesela tatlı mı baharatlı mı nasıl bir şey yani?
  • Hafif ve yazlık bir kokudur kış için çok uygun kaçar mı bilmem yaz için değerlendirebilirsin ben olsam öyle yapardım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Hafif ve yazlık bir kokudur kış için çok uygun kaçar mı bilmem yaz için değerlendirebilirsin ben olsam öyle yapardım:)

Peki tam olarak nasıl bir koku yani tatlı mı baharatlı mı okyanus kokusu gibi mi yada freş…

Benzediği bir parfüm var mı mesela ,şu parfüme benziyor gibi bir örnek verebilir misin?

Ben çok parfüm denedim. Çoğu kokuyu biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.