Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.638
Cevap
326
Favori
1.615.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üni de yurtta kalıyodum orda bi arkadaş böyle şeylerle epey ilgiliydi, be de hep deodorant sıkıyom üstüme garibanlık işte, sonra bi ara bana dedi olum bırak deodrantı falan adam gibi bi şey al diye :) ondandır uğraşıyom düzgün bi şey bulayım diye.
    aslında dediğin doğru gidip deneyip öyle alıcam en mantıklısı o gibi, ama şimdi de en azından aklımda bi fikir oluştu..saol yardımların için

• zulkarneyn___ kullanıcısına yanıt
    hocam çok güzel açıklamışsın bu yorumdan sonra ben de jean paul bakmaya başladım ama bir çok çeşidi var bahsettiğimiz koku bu linkteki koku mudur?

http://urun.n11.com/erkek-parfum/jean-paul-gaultier-le-male-edt-125-ml-erkek-parfumu-P123813834

bir de bunun terrible olanı var farkı nedir siz kesin biliyorsunuzdur

iyi forumlar..

• rocker35 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bahsettiğim le male o:)
    Terrible ve kokorico yu pek sevemedim terrible sanki daha derin ağır baharatlı gibi geliyor, flora de male ile beu male olanları beyaz şişede ve beyaz mavili olanı henüz deneyemedim. Hiçbirinde testere da bulamadım:) ultra male olan 2015 de çıkarttığı son koku hakkında özellikle kalıcılık hususunda çok met aldığını duydum..onunda testlerini bulamadım kör alım olarak kendisini sipariş ettim sanırım en geç salı günü elimde olur beklersen geldiği gibi onun hakkında da birşeyler yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    birazdan boynerde gidip tester olanını deneyeceğim bu kadar bekledik salı gunune kadar da bekleriz sorun değil hocam ama bi gidip deneyeyim anlaşılır zaten de satın alma konusunda sız nerden aldınız nerden ucuza 125 ml olanını bulabılırız?

iyi forumlar cevabınız ıcın cok tesekkurler hocam..

bu arada sizin yaş kaç ben 27 yaşındayım ama freş bi koku oldugu ıcın gider diye dusunuyorum..
  • rocker35 kullanıcısına yanıt
    Deneme imkanınız varsa çok güzel birbirine karıştırmamak kaydıyla bir bileğinize le male diğerine terrible sıkıabilirsiniz, kesinlikle o an karar vermeyin ama çıkın dolaşın bir saat sonra iki bileğide koklarsınız o an fikriniz oluşur.. Hatta bulabilirseniz ultra male olanıda test edin kesinlikle.. Alım konusunda karar verdiğinizde bende detayları araştırma yapabilirim. Bu arada yaşım 33 ama bu parfümü 25-26 yaşımdan beri kullanıyorum,yaz kış boğacağını düşünmüyorum.

• az önce jean paul gaultier ultra male 125ml parfüm geldi fakat 75 ml olarak geldi:)
    lidanya ile görüştüm duş jeli de vardı içerisinde onlarda patlamış cacık olmuş belki ambalajdan kokuyu alabilirim diye düşünmüştüm imkansız oldu:)
    resimlerini çektim lidanya ile görüştüm ürünleri kargoladım tekrardan..bir hafta sürer sanırım ürünün elime ulaşması.
    bugun eyfel açık parfumcuden denedım baya tarçınlı ve yogun sert bır kokusu var bı yarım saat sonra degısır umıdıyle cıktım dukkandan ama uzerınden 3-4 saat geçti çok hafif bir kırılma oldu tabi bu açık parfum aynı notaları almak zor ama en azından neye benzedıgını gormek ıcın denedım sonuc başarısız maalesef çok ağır kış kokusu bu..
  • Keşke açık parfümcüden kullanmasaydın..evet kokunun ana teması hakkında bir fikrin olur ama koku yoğunluğu farklı oluyor umarım başka ürüne yönelip,daha sonra orjinali deneme fırsatın olduğunda keşke demezssin :)
  • Versace Bluejeans abi bu parfüm harika odunsu bi kokusu var harika baya da eski bu parfüm 20 30 yıldan beri var 60 lira civarda bi fiyatı var ama fiyat performans açısından alacağın en iyi parfüm budur araştır biraz parfümü dediği mi anlarsın

• arkadaşlar kokusunu bilmeden internetten nasıl parfüm alıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildikleri kokuları alıyorlar tabiki :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Im European

arkadaşlar kokusunu bilmeden internetten nasıl parfüm alıyorsunuz?

Forumlara bloglara girip parfüm hakkında yorumlara bakarak veya dekant alıp fikir sahibi olarak

• Arkadaşlar Disel fuel for life alınır mı? 34yasindsyim, kış kokusu galiba son sayfalarda adı pek geçmemiş, etkili bir koku diye duydum. Çok ağır baharatlı parfumlerden hoşlanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MG33

Versace Bluejeans abi bu parfüm harika odunsu bi kokusu var harika baya da eski bu parfüm 20 30 yıldan beri var 60 lira civarda bi fiyatı var ama fiyat performans açısından alacağın en iyi parfüm budur araştır biraz parfümü dediği mi anlarsın

Kokusu güzel de biraz ağır. Eşim bir daha alma dedi. :)
  • Sauvage dior siyah şişeli olan
    hakkında yorum alabilirmiyim hediye geldi...de..

• truckerdriver kullanıcısına yanıt
    Güzel bir koku, :) sanırım bu sene idi 3 ödül almıştı yanlış hatırlamıyorsam, orijinalini denemedim kalıcılık ve koku geçişleri nasıl bilemiyorum ama eser abiden açık olarak aldım koku güzel gelmişti ama illaki fark vardır diye düşünüyorum.
    Bu arada lidanyadan aldığım j. P. G ultra male bugün elime ulaştı. Yorumlarda falan armut ağırlıklı diyorlardı ama hiç de öyle gelmedi bana Biraz yoğun mistik amber kokusu gibi hani şu ufakken kokladığımız kokulu silgileride andırmıyor değil:)
    Le male den oldukça farklı gibi. Kalıcılığı henüz test etmedim. kokuyu tam olarak sevip sevemediğimide anlayamadım :) tinerciler gibi kolumu burnuma dayayıp duruyorum hayırlısı artık:)
     ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

• quote:

Orijinalden alıntı: zulkarneyn___

Güzel bir koku, :) sanırım bu sene idi 3 ödül almıştı yanlış hatırlamıyorsam, orijinalini denemedim kalıcılık ve koku geçişleri nasıl bilemiyorum ama eser abiden açık olarak aldım koku güzel gelmişti ama illaki fark vardır diye düşünüyorum.
    Bu arada lidanyadan aldığım j. P. G ultra male bugün elime ulaştı. Yorumlarda falan armut ağırlıklı diyorlardı ama hiç de öyle gelmedi bana Biraz yoğun mistik amber kokusu gibi hani şu ufakken kokladığımız kokulu silgileride andırmıyor değil:)
    Le male den oldukça farklı gibi. Kalıcılığı henüz test etmedim. kokuyu tam olarak sevip sevemediğimide anlayamadım :) tinerciler gibi kolumu burnuma dayayıp duruyorum hayırlısı artık:)
     ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI

Kardeşim umarım kalıcıdır parfümün sonuç olarak epeyce para parçalandın,
    Yorumun için de ayrıca teşekkür ediyorum.
    Şöyle birşey sorsam yanlış mı olur
    Parfüm denince ilk akıla yada parfümerin babası gibi bir yakıştırmayı hak etmiş parfüm varmıdır acaba saygılarımla

• Nautica Voyage Trendyolda 79tl 20tl çekim vardı 59tlye geldi.

Yaz için en güzel kokulardan birisi ihtiyacı olan varsa tavsiye ederim

Yaz için
    1 Vercase eau Freiche
    2 Nautica Voyage fiyat performans olarak bu ikisi iyidir

200 bandını geçecek olan varsa Hermes Nil tavsiye ederim

• Arkadaşlar 212 Men , issey miyake , acqua di gio arasından hangisini önerirsiniz, ya da bunlara benzer ferah bişeyler önerebilir misiniz ?
    212 için çok iyi diyorlardı genelde ama öneriler kısmında hiç adını göremedim
  • Mr.Apple kullanıcısına yanıt
    Nuitica Voyage,Azzaro Chrome,Versace Eau Freiche de listene ekleyebilirsin.Biraz daha pahalı elit olsun dersen Hermes Nil,Terre D'Hermes deneyebilirsin.

Issey miyake kavun,212 daha turunç kokan parfüm.Gio ise artık klasikleşmiş 10 kişiden 9'unun bildiği ve açık orjinal olsun mutlaka bir defa kullandığı parfümlerden.

Gio çok çok ucuz değilse bence kalsikleştiği için eleyin.

Diğer 2'sinden Issey miyake tavsiye ederim.Ama yukarıda saydıklarımı da deneyip öyle karar verin derim.
  • 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.