Şimdi Ara

10 Yıl Önce Yani Şuan Sene 2001 Olsaydı Ne yapardınız ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 yaşında 5-A öğrencisi 788no.lu yaramaz çocuk olacaktım.. okuldan çıksakta digimonları izlesek diye saatle bakışırdım. çocukluğumu hatırlatmayın bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 16 Şubat 2011; 10:19:27 >
  • fifa 2001
  • 2001 den sonra çıkan bütün film senaryolarını tarihe geçirirdim full sportoto gibi oyunlar oynardım son 10 senenin milli piyango numaralarını yazardım dünyanın en zengini olurdum herhalde bunlarla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

11 eylülde ikiz kulelerin yıkılacağını söylerdim sonra ver elini amerika

hangi örgüttensin diye seni doğduğuna pişman ederlerdi
  • 2 yıl boyunca eş dost akraba herkesten para toplar gece gündüz çalışır sonra o parayla da acıbadem hissesi alırdım bugün 56 kat artmış olurdu daha ne olsun lan
  • aslında o zamana dönmek değil önemli olan...şimdiki akılla dönmek: )
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

2 yıl boyunca eş dost akraba herkesten para toplar gece gündüz çalışır sonra o parayla da acıbadem hissesi alırdım bugün 56 kat artmış olurdu daha ne olsun lan

adam iktisatçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

Ben facebook'un isim hakkını alırdım

Real madrid'e Messi'nin bir yıldız olacağını söylerdim

Şimdi yapamadığım şeyleri kimseyi iplemeden yapardım

facebook gibi sosyal ağ kuramadıktan sonra isim hakkını alsan ne olur.. Önemli olan isim değil içerik

Onlar içeriği yaptığında bu ismi düşüneceklerdi, ama o ismin sahibi ben olacaktım,gelsin trilyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXIST -- 16 Şubat 2011; 15:00:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saralonde

fazla birşeye gerek yok aileim verdiği yanlış kararları düzeltirdim şuankinden çok daha iyi durumda olurduk

+
  • Sigaraya başlamazdım.(Sigaraya 2001 senesinde başladım)
  • dolar alırdım
  • ilkokulda derslerime biraz daha çalışırdım..
  • 5 yaşında olacağım için hiç bir şey yapamazdım
  • Galatasaraylılara fener sizi 6.0 yencek bosuna bilet parası vermeyin derdim
  • Herşey yapardım ya. Tekvandoya başlardım.Keman,gitar,piyano her türlü eğitimi alırdım.Ünlü olurdum beni izlerdiniz tv de
  • ilk işim youtube sitesini açmak olurdu
  • Babama gitme derdim..
  • şu anda okulun olduğu arsayı satın alır boşboş bırakırdım okul yapılamazdı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

quote:

Ben facebook'un isim hakkını alırdım

Real madrid'e Messi'nin bir yıldız olacağını söylerdim

Şimdi yapamadığım şeyleri kimseyi iplemeden yapardım

facebook gibi sosyal ağ kuramadıktan sonra isim hakkını alsan ne olur.. Önemli olan isim değil içerik

Onlar içeriği yaptığında bu ismi düşüneceklerdi, ama o ismin sahibi ben olacaktım,gelsin trilyonlar

adam bookface yapardı sitenin ismini yine tutardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takao -- 16 Şubat 2011; 19:16:42 >

• Eğer gelecekten 2001'e döndüysem asla düz liseye gitmemem gereken notlar hazırlardım.Pişman olduğum şeyleride yazardım.Sonra giderdim bunu 2001'deki küçük kendime bir kutu halinde verir 2009'a kadar sakın açma açarsan çok fena olur annene ve babanada söyleme derdim.Eğer gelecekten gelmiyorsam yani geleceği görmediysem aylak aylak televizyon izliyor olurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edward scissorhands -- 16 Şubat 2011; 19:21:16 >
  • Meslek lisesine gitmezdim mesela.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.