Şimdi Ara

Ati Mobility Radeon HD5650 Güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
33.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar nerden güncelleme yapıyoruz anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba,bu konuyu genel olarak anlatayım farklı ati ekran kartlarına sahip olan kullanıcılarda faydalansınlar.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak sırasıyla adımlardaki seçenekleri kendinize uygun olarak seçeceksiniz ve son olarak işletim sisteminizi seçtikten sonra "Display Results" a tıklayacaksınız ondan sonra sizi başka bir sayfaya aktaracak.
    Sizi aktardığı sayfada ilk sekmedeki "Catalyst Software Suite " indireceksiniz ve sonra indirdiğiniz bu yükleme aracını çalıştıracaksınız.Geriye kalan işlemleri bu araç yapacak.Siz sadece yükleme sürecinde bir iki tıklama yapacaksınız o kadar.

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

• Arkadaşım bende ekran kartını güncellicem.bu senin verdiğin adresten bilgisayarım özellklerine göre seçiyorum.yani ekran kartı ATI MOBİLİTY RADEON HD 5650..notebook graphic'i seçiyorum ilk sırada radeon hd seriesi seçiyorum iknci sırada.mobility radeon 5xxx series i seçiyorum 3. sırada. son olarakta işletim sistemim 32 bit ve windows 7 onu seçiyorum neyse indiriyorum dosyayı.fakat yüklerken bilgisayarınızlaa uyumlu değil felan diyo ykleyemyorum neden böylee benmi yanlş yapıyorum bir şeyi bir bilgi verrmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yOzZy

Arkadaşım bende ekran kartını güncellicem.bu senin verdiğin adresten bilgisayarım özellklerine göre seçiyorum.yani ekran kartı ATI MOBİLİTY RADEON HD 5650..notebook graphic'i seçiyorum ilk sırada radeon hd seriesi seçiyorum iknci sırada.mobility radeon 5xxx series i seçiyorum 3. sırada. son olarakta işletim sistemim 32 bit ve windows 7 onu seçiyorum neyse indiriyorum dosyayı.fakat yüklerken bilgisayarınızlaa uyumlu değil felan diyo ykleyemyorum neden böylee benmi yanlş yapıyorum bir şeyi bir bilgi verrmisiniz

Individual Downloads seçeneğindeki dosyayı indirin.
  • tmm o Catalyst Software Suite yukledım sonra yuklendıkten snra kendı kapandı buraya kadar normmal eee o yuklendıkten snra bıısy yapoıcakmıyız yanı yukleme gıbı falan kendımı guncellıcek anlamadım hıc bıısy yapmadan
  • quote:

Arkadaşım bende ekran kartını güncellicem.bu senin verdiğin adresten bilgisayarım özellklerine göre seçiyorum.yani ekran kartı ATI MOBİLİTY RADEON HD 5650..notebook graphic'i seçiyorum ilk sırada radeon hd seriesi seçiyorum iknci sırada.mobility radeon 5xxx series i seçiyorum 3. sırada. son olarakta işletim sistemim 32 bit ve windows 7 onu seçiyorum neyse indiriyorum dosyayı.fakat yüklerken bilgisayarınızlaa uyumlu değil felan diyo ykleyemyorum neden böylee benmi yanlş yapıyorum bir şeyi bir bilgi verrmisiniz

Aynı sorun bende de mevcut; güncellemiyor... Donanımınız uyumlu değil uyarısı geliyor, halbuki kesinlikle uyumlu olanı seçiyorum. Zaten otomatik algılamayla yüklemede de aynı sorun beliriyor. :S

Not: Sorun genelde 2 ekran kartı olan bilgisayarlarda ortaya çıkıyormuş. Pc'nin kendi sitesinden güncellemeler sorunsuz yapılabiliyor; amd üzerinden değil. Pc markasının sitesi farklı yükleme paketine sahip oluyor, aynı güncellikte. Bu tip güncelleme sorunu olanlar özel driver paketini, aldıkları pcnin kendi sitesinden indirebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkalac -- 18 Haziran 2012; 18:42:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkalac

quote:

Aynı sorun bende de mevcut; güncellemiyor... Donanımınız uyumlu değil uyarısı geliyor, halbuki kesinlikle uyumlu olanı seçiyorum. Zaten otomatik algılamayla yüklemede de aynı sorun beliriyor. :S

Not: Sorun genelde 2 ekran kartı olan bilgisayarlarda ortaya çıkıyormuş. Pc'nin kendi sitesinden güncellemeler sorunsuz yapılabiliyor; amd üzerinden değil. Pc markasının sitesi farklı yükleme paketine sahip oluyor, aynı güncellikte. Bu tip güncelleme sorunu olanlar özel driver paketini, aldıkları pcnin kendi sitesinden indirebilir...

4 saatir uğraşıyorum pcde girmediğim yer kalmadı.Yok işe yaradı verdiğin bilgi.

Peki bu driver amd nin sitesindeki driverla aynı güncellikte mi?

• Driver problemi bende de baş gösterdi arkadaşlar.
    Mavi ekran veriyor atimdag.sys gibi hata veriyor.
    En güncel driveri yüklüyorum yine de çözülmüyor.
    Ne yapacağım bilemedim.
    Packard Bell TJ 75
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.