Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
22
Favori
129.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okmeydani ssk altında bayraktar oto kesin pazarlık et bunlar nasıl olsa doğuş gibi değiller sensin yani patron
  • quote:

Orijinalden alıntı: merlot7

quote:

Orijinalden alıntı: racert

40500 orta donanım ayrıca trafik sigortasi ve parksensoru hediye

kardeş bende o arabadan düşünüyorum da bana 41.000 lira teklif etti kartaldaki tek-kar kia 40.500 veren hangi bayi bakıyım orayada..

kartaldaki fazla fiyat veriyor biliyorum ben ümraniye gül-al dan aldım orayı bir deneyin.
  • P.tesi günü rio 1,4 dize sporty modelini bizim bacanağa 43.000 tl ye aldık sensor ve cam filmi hediye beyaz renk
  • nerden aldiniz, ozel degilse bilgi verebilir misiniz..????

bende ciddi ciddi almayi dusunuyorum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuRoBoY

P.tesi günü rio 1,4 dize sporty modelini bizim bacanağa 43.000 tl ye aldık sensor ve cam filmi hediye beyaz renk

araçta cruise control var mı?kendi sitesinde de bununla ilgili bir veri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaygen

quote:

Orijinalden alıntı: EuRoBoY

P.tesi günü rio 1,4 dize sporty modelini bizim bacanağa 43.000 tl ye aldık sensor ve cam filmi hediye beyaz renk

araçta cruise control var mı?kendi sitesinde de bununla ilgili bir veri yok.

Benim de en merak ettiğim soru bu arkadaşlar.Yurt dışındaki en üst donanımda cruise control var .Türkiye deki lerde var mı? Yoksa da sonradan takılabilir mi? Bilgisi olan varsa paylaşırsa seviniriz.
  • türkiye'deki modellerde cruise control bulunmuyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: danazor1

türkiye'deki modellerde cruise control bulunmuyor malesef

Yanıtınız için teşekkürler.Umarım sonradan gelir veya takılabiliyordur...
  • Eskisi ile yenisi arasında çok fark var sanki 1 çağ atlamış gibi. Arabaya gelirsek tek kelimeyler Muhteşemm
  • elektrik mavi dizel sporty aldim bugun... kismetse sali ya da carsamba teslim alacagim araci.....
  • Arkadaşlar aracı ulukar kiadan aldım bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanımÜşüdü

Eskisi ile yenisi arasında çok fark var sanki 1 çağ atlamış gibi. Arabaya gelirsek tek kelimeyler Muhteşemm

1 çağ değil 2 çağ atlamış

Dün Opal Bayisindeydim oraya Kia showroom da açmışlar bu 1.4 A/T Sporty bindim ben Kia dan böyle bir araç beklemiyordum Bence Çok güzel gidişi falan bilmiyorum

az daha satış görevlisiyle Renault Megane Sport Touer Reklmaında ki gibi muhabbet kuracaktım

Yeni bir arabaya ihitiyacım olmadığı halde Çok alasım geldi Beyaz sporty muhteşem duruyor bana göre
  • gümüş dizel aldık gelişmeleri yazarım ......cidden hoş araba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

gümüş dizel aldık gelişmeleri yazarım ......cidden hoş araba..

Bayide Süper Duruyordu Sürüş izlenimlerini sizden alalım Hayırlı olsun Kazasız Belasız Yüzbinlerce Km sürmek Nasip olur inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperenkara

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

gümüş dizel aldık gelişmeleri yazarım ......cidden hoş araba..

Bayide Süper Duruyordu Sürüş izlenimlerini sizden alalım Hayırlı olsun Kazasız Belasız Yüzbinlerce Km sürmek Nasip olur inşallah

çok sağol kardeşim eyvallah...fancy aldık bu arada bayi avcılar..çarşamba gibi teslim alıcaz....
  • bu araca navigasyon ekrani taktirabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi switel -- 12 Aralık 2011; 19:45:19 >
  • benim aracta bayiye geldi... kismetse carsamba persembe teslim alacagim araci....
  • Arkadaşlar bu aracin orta paket ve sport dizel modeli hakkında görüşleriniz ve aldığınız fiyatları paylasirsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

Arkadaşlar bu aracin orta paket ve sport dizel modeli hakkında görüşleriniz ve aldığınız fiyatları paylasirsaniz sevinirim

fancy çok dolu bi paket sportyle arasında kıl tüy denecek farklar var arabanın boş modeli bile dolu sayılır kısmen arka elektirikli camlar standart hepsinde çoğu şey..!!broşür de her şey tek tek yazılı...
    17 lik jant viraja duyarlı farlar ek olarak sportyde...fancyde 16 jant..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Aralık 2011; 21:38:38 >
  • ben anadolu grubu calisani oldugum icin sizin alacaginiz fiyatlardan daha uyguna aldim, o yuzden fiyati soylemem dogru olmaz.... ancak full dizeli 43 bin gibi bir fiyata alabilirsiniz....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.