Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
22
Favori
129.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aldibero

Merhaba arkadaşlar,
    ocak ayında sıfır 2014 rio fancy 1.4 dizel alarak aranıza katıldım.
    Arabamdan genel olarak memnunum, büyük bir zevkle kullanıyorum.
    Araç şu an 4.500. km de. Ancak yakıt tüketimi şehiriçi 7 - 7,5 lt değerinin altına düşmedi.
    Bu değerler şu an için normal mi?

Öncelikle aracı hangi şehirde kullanıyorsunuz akıcı bir trafikmi var yoksa dur kalkmı biliyorsunuz bunlar hep etken ama yazdığınız veriler bir süre sonra yani 5000 km den sonra standardına dönecektir. Aldığınız yakıtta önemli tabi opet yada shell deneyin fark edecektir mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: aldibero

Merhaba arkadaşlar,
    ocak ayında sıfır 2014 rio fancy 1.4 dizel alarak aranıza katıldım.
    Arabamdan genel olarak memnunum, büyük bir zevkle kullanıyorum.
    Araç şu an 4.500. km de. Ancak yakıt tüketimi şehiriçi 7 - 7,5 lt değerinin altına düşmedi.
    Bu değerler şu an için normal mi?

tüketiminiz biraz fazla gibi. Ya çok yoğun trafikte kullanıyorsunuz yada kullanım tarziniz biraz agresif. Ben bugün merak edip yol bilgisayarına baktım. En son sıfırladigımdan beri yaklaşık 6 ay falan oldu. 27 km/h ortalama hız 7.7 lt tüketim. En son benzin aldığımda sıfırlasaydim 6.5 lt ortalamasına gelirdim diye düşünüyorum. Araç 1.25 fancy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    İstanbul da 2 yetişkin birde bebek için 1,25 motor mu 1,4 motormu tavsiy eedersiniz ? Benzinli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

İstanbul da 2 yetişkin birde bebek için 1,25 motor mu 1,4 motormu tavsiy eedersiniz ? Benzinli?

benim tüketim degerim sakarya şehir içi trafiğinden. Istanbul trafiği için birşey diyemem. Rio da benzinli olarak 1.25 manuel ve 1.4 otomatik vites mevcut. Dolayısıyla bu karari sizin vermeniz gerekiyor.

• Arkadaslar merhaba. Birkac sorum olacak aydinlatirsaniz sevinirim.
    Astra H Sedan 1.6 benzinli manuel aracim var. Aracimdan memnunum ancak esimde kullanmak istiyor o nedenle daha kucuk sedan bir arac almak istiyorum. Aklimda Rio Sedan 1.4 var. 2. El olarak dusunuyorum. Bu aracla ilgili olarak;
    Aracin kronik sorunu varmidir?
    Manuel ancak hill holder var. Saglikli calisiyormu?(otomatik hill holderlara gore)
    1,2,3 viteslerde alt devirleri nasilldir?
    Performansi tatmin edici olarak dusunuyorum, arac cok agir degil ve 1.4 109 hp. Yaniliyormuyum?
    Astra dan sonra pisman edermi?(daha once kullanan varsa)
    Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

Arkadaslar merhaba. Birkac sorum olacak aydinlatirsaniz sevinirim.
    Astra H Sedan 1.6 benzinli manuel aracim var. Aracimdan memnunum ancak esimde kullanmak istiyor o nedenle daha kucuk sedan bir arac almak istiyorum. Aklimda Rio Sedan 1.4 var. 2. El olarak dusunuyorum. Bu aracla ilgili olarak;
    Manuel ancak hill holder var. Saglikli calisiyormu?(otomatik hill holderlara gore)
    Performansi tatmin edici olarak dusunuyorum, arac cok agir degil ve 1.4 109 hp. Yaniliyormuyum?

Arkadaşım 1.4 alacağına aynı performansı sergileyen 1.25 rio fancy modelini al ve bahsettiğin bütün donanımlar çok iyi çalışmakla birlikte herhangi bir kronik soruna rastlamadım.Ayrıca çok az yakıt tüketimi (100 km/6.4 lt) fabrika verilerini bire bir tutan değer bence al pişman olmazsın.Vergi avantajını da unutma 6 aylık 295 TL. Özellikle 2011 yılından sonraki dizaynı performansı ve sürüş rahatlığı ile on numara bir araç

• 2014 kia rio natty aracda lastik basınç ışığı Yanıyor lastiklerin havalarini ayarlattim ancak yine sinmedi. Nasıl sondurebilirim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLARE

quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

Arkadaslar merhaba. Birkac sorum olacak aydinlatirsaniz sevinirim.

Arkadaşım 1.4 alacağına aynı performansı sergileyen 1.25 rio fancy modelini al ve bahsettiğin bütün donanımlar çok iyi çalışmakla birlikte herhangi bir kronik soruna rastlamadım.Ayrıca çok az yakıt tüketimi (100 km/6.4 lt) fabrika verilerini bire bir tutan değer bence al pişman olmazsın.Vergi avantajını da unutma 6 aylık 295 TL. Özellikle 2011 yılından sonraki dizaynı performansı ve sürüş rahatlığı ile on numara bir araç

Hocam oylede sedan lazim. O nedenle 1.4 bakiyorum. Tesekkuler bilgiler icin...

• SOLARE S kullanıcısına yanıt
    Bugun kia ersu yurt a gittim 2015 1.4 otomatik benzinli sedan kirmizi rio icin 53000 fiyat verdi sadece sordum pazarlik etmedim bu arac sporty cantlariyla cok hosuma gidiyor ancak sesan makyajli kasa ayin 22 26 arasinda gelecekmis bide nette 2014 ayni arac var 0 km 46000 diyo adam sizce makyajli ile 2014 arasinda ne fark var yil harici arada 7000 fark var en onemli sorumda araca lpg taktircam bayi Landirenzo taktir motor garantisi veriyo dedi gaz takilirmi yakit degerleri nedir bi yardimci olursaniz sevinirim

• dupont81 kullanıcısına yanıt
    Kardes hangi bayi bu bana uyarsa bende gideyim

• Lutfen yardim edin rio 1.25 comfortla fiesta trend x arasinda kaldim fiesta ellerinde yok mayista gelecek mis dahâ ucuz ve bos bir araba gonlum riodan yana pisman olur muyum rio aldigima cunku herkes ford al napacaksin kia yi 2. eli yok kore arabasi diye yorum yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: biilo

Lutfen yardim edin rio 1.25 comfortla fiesta trend x arasinda kaldim fiesta ellerinde yok mayista gelecek mis dahâ ucuz ve bos bir araba gonlum riodan yana pisman olur muyum rio aldigima cunku herkes ford al napacaksin kia yi 2. eli yok kore arabasi diye yorum yapiyor

tabi ki az biraz bilgisi olan yada olmayan kişiler tavsiyelerde bulunacaktır. ama aracın parasını siz vereceksiniz ve siz kullanacaksınız. bu noktada bizim bile şunu al bunu alma diye yorum yapmamız sadece kafa karıştırır belki de yanlış yönlendirebilir. o yüzden sizin içinize hangisi sindiyse, kesenize en uygun olanı hangisiyse, aracı alıp bayiden çıktığınızda acaba diğerini mi alsaydım demeyeceğiniz seçimi siz yapmalısınız. iki aracında size göre artılarını eksilerini belirleyin. aklınıza hangisi yatıyorsa sizin için şimdiden hayırlısı olur inşallah

• Cok tesekkurler yorumunuz icin gercekten kafam cok karisik ama Rio'ya icim ısındı ptesi aranızdayım büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: biilo

Cok tesekkurler yorumunuz icin gercekten kafam cok karisik ama Rio'ya icim ısındı ptesi aranızdayım büyük ihtimalle

şimdiden hoş geldiniz diyelim o zaman.
    Kardes hayrina su yukarda bi kac soru sormustum bi yorumda bulunsaniz da bende karar verebilsem herkes bisey diyo bilende bilmeyende

• quote:

Orijinalden alıntı: sezaibağ

Kardes hayrina su yukarda bi kac soru sormustum bi yorumda bulunsaniz da bende karar verebilsem herkes bisey diyo bilende bilmeyende

bahsettiğiniz araç hakkında net bir bilgim yok. Birşey söylemem yanlış olur. Ama illa sedan şart değil ise ben hb olanı tavsiye ederim.

Sedan ve otomatik sart ic isleri bakani oyle istiyor hoş ve dolu arac dizele para yetmiyo yilda da 5000 ancak yapiyorum benzinli alip lpg taktirmak dusuncem lpg de iyi uyum sagliyormus lpg hakkinda bilginiz varmi acaba

• quote:

Sedan ve otomatik sart ic isleri bakani oyle istiyor hoş ve dolu arac dizele para yetmiyo yilda da 5000 ancak yapiyorum benzinli alip lpg taktirmak dusuncem lpg de iyi uyum sagliyormus lpg hakkinda bilginiz varmi acaba

lpg hakkında bilgim yok. garanti şartları ve uyum konusunda bayi daha geniş bilgiyi verecektir.
    Bayi uyumlu lpg ye diyor bizde motor garantisi biter lpg sirketinin garantisi devam eder motor icin 30000 km felan garanti veriliyormus birde accent blue mu rio sedan mi

• quote:

Bayi uyumlu lpg ye diyor bizde motor garantisi biter lpg sirketinin garantisi devam eder motor icin 30000 km felan garanti veriliyormus birde accent blue mu rio sedan mi

Hocam LPG ye gerek yok işte kanıtı bu araç benim izleyin lütfen sonra kararınız siz verin

https://www.youtube.com/watch?v=p56eKQELjSc
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.