Şimdi Ara

NEED FOR SPEED 2 SE windows 7 de nasıl çalışır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyun açıldı ama yarış başlayınca normal renkler gidiyor görüntü bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 12 Şubat 2011; 19:50:45 >

• bendede aynı o şekil ama çözümünü bulamadım araştırıyorum karman çorman renkler geliyor...
  • Ben de yükledim windows 7'ye. Aynı şekilde görüntü bozuk ve çok yavaş akıyor. Müzik normal ama.
    Yabancı sitelerde bazı çözümler var Windows Compatibility Toolkit falan kullanarak. Ben denedim, olmadı
    Eğer birisi çalıştırabilirse bizi de bilgilendirsin lütfen
  • Ben de win7 basic ile açmayı denedim ama hiç açılmadı .
  • Bende de eski oyunları oynarken başıma geliyor sitesinden ya da ufak bir aramayla oyununun Windows 7 patch'i varsa oynabilirsiniz sorunsuz fakat yoksa bir çözüm yok mesala Manhunt 1 'in öyle bir patch 'i var.
  • renk dağıtması renkleri 256 renk yaparak geçiyordu sanırım olmazsa monitor tazelemeyi 60 hz yapıp deneyin
  • arkadşalar hortlattıımın farkındayım fakat bende de berbat renklerde açılıyor yardım
  • geçen gün ben de bir yerde gördüm çocukluk anılarım aklıma geldi hollywood yolu, dinazorlar vs ne oyundu be
    oyun 1999 yapımı o zamanın grafiklerine göre win95te çalışıyordu şimdiki directx sürümlerine uyumsuz olduğu için görüntü bozuk ve yavaş akıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

oyun açıldı ama yarış başlayınca normal renkler gidiyor görüntü bozuluyor

Biraderim video açılında allata download link var bir dene istersen ben denemedim ama umarım olur ...iyi oyunlar

• virtualbox ile dene xp yükleyip
  • şunu deneyin:

http://www.youtube.com/watch?v=Ea793DCPKIk

videonun altta link var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.