DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iTunes Türkçe Kullanım Kılavuzu Hazırlıyorum
7
Cevap
0
Favori
2.965
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iTunes Türkçe Kullanım Kılavuzu Hazırlıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      4040 Mesaj
      12 Şubat 2011 18:52:34
      Arkadaşlar şu an konuyu acil açıyorum işten çıkacağım ama fikirlerinizi almam gerek.. Profesyonel bir kitapçık hazırlayacağım. Şu formatta bana eklememi istediğiniz yönergeleri yazarsanız hepsini dikkate alacağım.. Tamamı el emeği göz nuru olacak. Screenshot'lara, yazılara, belge formatına kadar..

Nickiniz: XXXXXXXX
      İstenen Yönerge: XXXXXXXX
      Size Göre Önem Seviyesi: XXXXXXXX

Şimdilik aşağıdaki linkten kapak ve önsözü indirebilirsiniz
      http://goo.gl/kBPES

quote:

ÖNSÖZ

Bu belge; Apple iTunes programını Türkiye sınırları içindeki kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla Donanım Haber Forum üyesi ***CoNDoR*** tarafından hazırlanmıştır. iTunes kullanmakta zorlanan forum üyeleri için kâr veya herhangi bir ticari amaç içermeden hazırlanmıştır.

Apple iTunes programını kullanamadıkları için iPod, iPhone veya diğer Apple ürünlerini kullanmakta zorluk çeken arkadaşlarıma umarım faydası olacak bir belge hazırlamışımdır. Ayrıca; iTunes’un gerçek gücünü anlamanız ve düzenli bir uygulama, müzik ve video arşivine sahip olabilmenize de katkısı bulunacağını düşünüyorum.

İstekler:
      - ...
      - ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 12 Şubat 2011; 18:55:00 >

• iOS Beta Kullanıcısı
      1300 Mesaj
      12 Şubat 2011 20:56:36
      üstad merhaba,
      tüm konular internette var bunu kitaba dokmen senin icin zaman kaybı olmayacakmı.. ama madem niyetlendin hayırlısı olsun diyorum..genel olarak bircok kisinin zorlandıgı konulardan birkac baslık yazayım
      1- itunes ile mp3 leri zil sesi yapma
      2- itunes ile video yukleme
      3- iphone dan resim muzikleri bilgisayara yukleme
      4- jailbreak
      5- unlock

simdiden hayırlısı olsun

iphone 7 Plus 128GB Jetblack , ipad pro Yasamimda edindigim en buyuk bilgi budur; Kendi kendine yardim etmeyi bilmeyene , hic kimse yardim etmez.
    • Yarbay
      5020 Mesaj
      13 Şubat 2011 00:09:13
      Devrem hayırlı olsun gerçekten profesyonel ve yenilikçi bir çalışma eminim bir sürü istek gelicektir.

Do Not Go Gentle Into That Good Night Dylan Thomas--Old: Stage 4 Astra Coupe Turbo 2001 estimated 280 BHP--Old: Alfa Romeo Guiletta 2015 New:Volkswagen Golf 2016 1.4 TSI Highline -- LG 60LB870V-- LG BH9540TW 5.1.4 1460W-- Sound Accoustics Isolation-- DxRacer King Series Gaming Chair--Creator of Antec 1200 SuSeSi--Corsair STRAFE RGB MX Silent--MM800 Polaris RGB --PROJECT CORSAIR OBSIDIAN 900D--Asus Z170S Sabertooth TUF--i7 6700K 4.5GHZ//1.250V--ASUS ROG STRIX GTX 1080 StreamRoLLeR BattleStation Best in Turkey --Asus PG348Q-GODZILLA (Second Owner in Turkey) G-SYNC 3440X1440-- Acer V17-791G GTX860M
    • Yarbay
      2194 Mesaj
      13 Şubat 2011 00:11:55
      Helal olsun hocam :)

Kolay gelsin aklima simdi bir sey gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      3525 Mesaj
      23 Şubat 2012 06:00:58
      Tam bir klavuz olabilmesi için rehber yedekleme,cihazdan bilgisayara-bilgisayardan cihaza resim atma,yedek verileri geri yükleme vs gibi başlıklar altında ve ilk defa kullananan birinin bile anlayabileceği bir anlatımda olmalı şimdiden kolay gelsin

• Yarbay
      5428 Mesaj
      23 Şubat 2012 07:22:14
      Restoreyi veri kaybı olmadan yapmak,
      Yedekleme sorun ve çözümleri,
      Sync sorun ve çözümleri,
      App store üyeligi almak(ülke ülke),
      Sürüm güncellemek ve düşürmek(sorun ve çözümleri),
      +
      "Sık Sorulan Sorular" başlığı olursa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
      Başarıyla tamamlamanız temennisiyle...
      Yolunuz açık olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      12456 Mesaj
      23 Şubat 2012 08:35:02
      Bunu dışardan gelip çalarlar patentini al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Asus H170 Pro Gaming İntel Skylake i7 6700 Asus Gtx 1060 Strix
      Corsair Spec-02 Kingston HyperX 2x8GB 2133MHz 1.2V Asus VX239H 23" IPS 5MS
      Evga SuperNova 650w G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 7+1 Dolby Headset
      Samsung Evo 850 250 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming 300S

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
    • Yüzbaşı
      664 Mesaj
      23 Şubat 2012 09:47:45
      özellikle yeni kullanıcılar için yararlı olur bencede...

Agar.io
      DH ® Turk

Gençlik ve sıhhat gaflet verir, dünyayı hoş gösterir ve âhireti unutturur
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iTunes Türkçe Kullanım Kılavuzu Hazırlıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.