Şimdi Ara

Vodafone, Android'li akıllı telefonu 'Vodafone 945'i Türkiye'de satışa sunuyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
127.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 845 kullandım , şarj ve ses problemi var , araştırırsanız herkeste aynı problem var, vodafone bi kaç sene geçmesi lazım tecrübe kazanması için :)
  • kı ne derse desın bence süper 1 liraya telefon alıyonuz bıde tartışmasını yapıyonuz aynı özellıklerdekı telefonu alsın bakalım kaç paraya mal edıcek suan bır negıvasyon aletibile o fıyattan pahalı:D
  • ŞARZI 1 GUNDE BITIYOR ,BEN ALDIM MEMNUN DEGILI, HATTAA 1 GUN SURMUYOR 15-16 SAATE BITIYOR, HEMDE TELEFONLA UGRAŞMADIGIM HALDEE, DEMEKKI TELEFONLA UGRAŞŞAM KIM BILIR BELKIDE 3 SAATE BITER :))
    MEMNUN DEGILIM KESKE ALMASAYDIM
  • telefon çok güzel ancak internetten video izlenmiyor
    video izlemenin bi yolunu bulan varmı????
    :d
  • donanım haber.com....... artık sitedeki telefonları tutan elleri kılsız tüysüz istiyoruz...
  • valla telefon çok süper teşekkür ederim
  • Bukalemun arkadasimiz cihaz yok nasil anlayayim demis.

Cihazin yok satmasindan anlayabilirsin. 2+2 =4
  • eşime alacağım telefonu çok fazla iyi olmasına gerek yok ama androidden oyun program falan indirebiliyormuyuz,angy birds gibi oyunlar rahatça oynanabiliyormu,wifiden internete girmede sıkıntı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bukalemun arkadasimiz cihaz yok nasil anlayayim demis.

Cihazin yok satmasindan anlayabilirsin. 2+2 =4

bu ilginç bir düşünce:))

büyük marketlerin modası geçmiş lcd leri ve 2/4 gb lık flash bellekleri ucuz satarak sizleri kandırması gibi , yığınla gece den bekleyenler gibi , içerde ezilenler gibi ve kasa da eli boş dönenler gibi

cihaz yok politikası çok süper bir tespit hemde 10 ay sonra DH MİSAFİR olarak girdiğin bir açıklamada , cihaz yok , cihazın arkasında duran yok , cihazda hiç bir ilerleme yok , cihaz için muhatab bile yok !

3 + 3 = 2,5 gibi kapiş
  • bu telefonu sakın almayın 2,1 android hafıza kartına uygulama yüklenmiyor ,beyler 2,2 güncellmeseni yapmıyor her nedense almayı düsünen arkadaslar sakin almayin pisman olursunuz
  • Bu kadar hızla gelişen teknolojide 24 ay içinde bir çok yeni model çıkacak. bunların fiyatı düşecek. Kesinlikle 2 yıl taahüt verilmez. Vodafone tüketicisini düşünüyorsa taahüt almadan satsın telefonu. zaten fiyatını çıkarıyor. birde milelti bağlamaya çalışmasına anlam veremiyorum. Hiç bir firmaya taahüt vermeyiniz. 2 yıl çok uzun süre köprünün altından ne sular akar çeşit çeşit yeni telefonlar çıkar..
  • arkadaş bütün yorumları okudum hayatımda kafam hiççç bu kadar karşımamıştı kimi diyıor süper telefon ben çok memnunum kimi diyor almayın :S

ben kullandığım telden özellik olarak memnunun akıllı tel felan değil nokia 3600 slide ama telefonum kendi kendi açıp kapatıyor takılıyor anlıcanız bozuldu tel almayı düşünüyorum ama bir telefona dünyanın parasını veremem bende 55 tl lik cep avantaj tarifesini kullanıyorum artı msj paketim var ve çok memnunum dedim tel sorun çıkarıyor alayım bari bu teli yaklaşık 2 haftadır araştıroyorum ama kafam hayli karışmış durumda bana tarfeme ek 5 lira dediler tel 24 ay taahütle 120 liraya geliyorki piyasada en dandik tel 200-250 lira yorumları okurkenki ruh halimi aktarayım yorumların birinde tamam alayım diyorum öbüründe vazgeçiyorum yorum yapan tecrübelerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler ama kafam hayli karışmış durumda :S:S
  • Selamlar bir arkadasıma aldık bu telefondan. Merak ettigim konular sunlar bu cihazda android güncellemelerden yararlanabilecekmiyiz gps sadece Google maps ilemi var menüde simgeleri buyutebiliyormuyuz ve klasik android büyük saati nasıl cikaricagiz. Teşekkürler
  • [DHTUBE=][DHTUBE=]arkadaşlar ben vodafone 945 aldım ama türkcell hattımla kullanıyorum 3g li arama yapmak istiyorum ama görüntülü arama seçeneği yok acaba telefonda 3g mi yok ama 3g işareti var lütfen cvp yazarmısınız
  • quote:

[DHTUBE=][DHTUBE=]arkadaşlar ben vodafone 945 aldım ama türkcell hattımla kullanıyorum 3g li arama yapmak istiyorum ama görüntülü arama seçeneği yok acaba telefonda 3g mi yok ama 3g işareti var lütfen cvp yazarmısınız

goruntulu gorusme yapabilmek icin sadece 3g nin bulunmasi yeterli degil bu ozelligi cihazin veya isletim sisteminin surumunun desteklemesi ayrica cihazin onundede ikinci bir kamera bulunmasi gerekli 3g sadece veri baglantı hızını ifade eden bir kavram
  • arkadaşlarr bu telefonu şuan kullanan birisi varsa lütfen bana mail atsınnn,,
    telefonun market programı içinde ''kakao talk'' diye bir program var mı merak edıyorumm,, kaç telefoncuya gıttıysem teşhir mal yok dıyerek yardımcı olmadılaar, bunu çabuk öğrenmem gerek, yardımınıza ihtiyacııım varrr.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LINKIN PARK

Vodafone bile android'e geçti Nokia geçemedi.Durum vahim.

Evet, bence de ama nokia ile microsoft muhtemelen anlasma yapmisardir. Sadece windows 7, 8li telefon ureticen diye.
  • quote:

arkadaşlarr bu telefonu şuan kullanan birisi varsa lütfen bana mail atsınnn,,
    telefonun market programı içinde ''kakao talk'' diye bir program var mı merak edıyorumm,, kaç telefoncuya gıttıysem teşhir mal yok dıyerek yardımcı olmadılaar, bunu çabuk öğrenmem gerek, yardımınıza ihtiyacııım varrr.....

Android markette kakao talk var ve ulkemizde indirilip kullanilabiliyor bu sebeple sadece bu cihaz icin arastirmaniza gerek yok android os nin ilk cikan surumleri kullanmadigi surece kesin calisir diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.