Şimdi Ara

Vodafone, Android'li akıllı telefonu 'Vodafone 945'i Türkiye'de satışa sunuyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
127.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aldim kullaniyorum ama ne yalan soyliyeyim guzel telefon ama internetten ne pragram nede video flan indirmek gercekten imkansiz gibi bu yuzden internetteen program veya video indirmek isteyen baska tel alsin derim
  • z root yukleyerek istediginiz programi yukleyebilirsiniz ayrica applanet ide yuklersiniz uygulama marketi
  • ben aldım zaten 55 tl lik tarifedeydim telefon iyi güzel ama çok çabuk yavaşlıyor bilmem neden zamanla göreceğiz ilk dokunmatik tecrübem bazen zorlanıyorum...:D

şarj bence olumlu ugulama yüklem kaldırmada çok çabuk ve kolay
  • video yükleniyor bence güzel telefon klip izleniyor.ayrıca zaten o kadar faturayı herkes ödüyor telefon beleşe geliyor
  • arkadaslar cihaz fiyatina gore cok guzel. tek handikapi ekran cozunurlugu. sar deger 1,18. bence gayet iyi. tam bir f/p cihazi diyebilirim.
  • Arkadaşlar merhaba. Öncelikle şunu belirteyim ben bir Vodafone çalışanıyım. Ama reklam için değil gerçekleri ve kendi mantığıma göre uygunluğunu yazacağım. Zaten neden reklamını yapayım telefon neredeyse karaborsaya düşecek stoklar dayanmıyor.

Aylık fatura ödemeleri düşük olan abonelerin bu tarifeye geçerek cihaz almasını olumlu bulmuyoruz. Sebebi zaten Vodafone her ay cihaz kampanyası yapıyor ve cihaz ihtiyacı olan abonelerine sunuyor. Örneğin geçen ay içerisinde 20 TL'lik mini paket kullanan abonelere bile cihaz veriyorduk taksitle. Hem de Nokia.
    Ama zaten fatura ödemeleriniz aylık 55 TL'lik paket ise ayda sadece 1 TL'lik ek ödeme ile bu güzel telefona sahip olabilirsiniz. Güzel diyorum çünkü ihtiyaç duyacağınız bir çok özelliğe sahip. Bazı arkadaşlarımız HTC ile Samsung ile hatta Iphone 4 ile kıyaslamışlar. Vodafone'un o markalarla yarışmak gibi bir niyeti yok zaten. Öyle olmuş olsaydı bahsi geçen markaları da kampanyalı olarak vermezdi. Sadece bu ay içerisinde Vodafone'dan alabileceğiniz kampanyalı telefonlar: HTC Desire HD, HTC Desire Mini, BlackBerry Torc ve Bold serileri, BlackBerry Curve (Faturasız, Kontratsız), Iphone 4, Samsung Wave II, Nokia N8, Vodafone 547 ve 840 (35 TL ve üzeri kontratlı), Vodafone 845 ve 945 (55 TL ve üzeri kontratlı)

Ayda 1 TL'lik telefona pahalı diyebilmek için tarifenin size getireceği avantajları kullanmıyor olmak gerekir. Yani Vodafone numaralarıyla sınırsız konuşma olanağının size bir anlam ifade etmiyor olması gerekir. Yani Türk Telekom numaralarını yani sabit hatları sınırsız aramak avantajının işinize yaramıyor olması gerekir. Zira Avea'nın 35 liralık kamu tarifesiyle kıyaslamak acımasızlık olur. Tarifeniz 55 TL ve üzeri ise bu fırsatı kaçırmayın derim. Kontratın uzun olduğunu düşünen aboneler için de şunu söyleyebilirim, tafiden memnun değilseniz almanızı önermiyoruz. Zira Cep Merkezindeki görevliler bu konunun altını çizecektir.

Telefon almak için tarifeye geçmeyin, tarifenizi sevdiğiniz için hediyelerin tadını çıkarın.

• @TaunMilitary

güzel yazmışsında CİHAZ yok , sebebi + bayilerin hep yok demesini yazmamışsın. cihaz hem abonelik / hemde donanım olarak ( ekran hariç ) güzel. ancak alamıyoruz ki

dediklerinin hepsi yanlış olsa ve bizler hiç konuşmasak bile alacağız ama CİHAZ yok , sorun bu .
  • Ben bugün aldım. genel itibariyle güzel. HTC gibi kaba degil ama telefon çağrı sesi çok kötü çok az ses çıkıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaunMilitary

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle şunu belirteyim ben bir Vodafone çalışanıyım. Ama reklam için değil gerçekleri ve kendi mantığıma göre uygunluğunu yazacağım. Zaten neden reklamını yapayım telefon neredeyse karaborsaya düşecek stoklar dayanmıyor.

Aylık fatura ödemeleri düşük olan abonelerin bu tarifeye geçerek cihaz almasını olumlu bulmuyoruz. Sebebi zaten Vodafone her ay cihaz kampanyası yapıyor ve cihaz ihtiyacı olan abonelerine sunuyor. Örneğin geçen ay içerisinde 20 TL'lik mini paket kullanan abonelere bile cihaz veriyorduk taksitle. Hem de Nokia.
    Ama zaten fatura ödemeleriniz aylık 55 TL'lik paket ise ayda sadece 1 TL'lik ek ödeme ile bu güzel telefona sahip olabilirsiniz. Güzel diyorum çünkü ihtiyaç duyacağınız bir çok özelliğe sahip. Bazı arkadaşlarımız HTC ile Samsung ile hatta Iphone 4 ile kıyaslamışlar. Vodafone'un o markalarla yarışmak gibi bir niyeti yok zaten. Öyle olmuş olsaydı bahsi geçen markaları da kampanyalı olarak vermezdi. Sadece bu ay içerisinde Vodafone'dan alabileceğiniz kampanyalı telefonlar: HTC Desire HD, HTC Desire Mini, BlackBerry Torc ve Bold serileri, BlackBerry Curve (Faturasız, Kontratsız), Iphone 4, Samsung Wave II, Nokia N8, Vodafone 547 ve 840 (35 TL ve üzeri kontratlı), Vodafone 845 ve 945 (55 TL ve üzeri kontratlı)

Ayda 1 TL'lik telefona pahalı diyebilmek için tarifenin size getireceği avantajları kullanmıyor olmak gerekir. Yani Vodafone numaralarıyla sınırsız konuşma olanağının size bir anlam ifade etmiyor olması gerekir. Yani Türk Telekom numaralarını yani sabit hatları sınırsız aramak avantajının işinize yaramıyor olması gerekir. Zira Avea'nın 35 liralık kamu tarifesiyle kıyaslamak acımasızlık olur. Tarifeniz 55 TL ve üzeri ise bu fırsatı kaçırmayın derim. Kontratın uzun olduğunu düşünen aboneler için de şunu söyleyebilirim, tafiden memnun değilseniz almanızı önermiyoruz. Zira Cep Merkezindeki görevliler bu konunun altını çizecektir.

Telefon almak için tarifeye geçmeyin, tarifenizi sevdiğiniz için hediyelerin tadını çıkarın.

telefon piyasada olsaydı bu söylediklerin bir anlam ifade ederdi ama malesef telefon yok tarifem 55 TL lik ama talefonu ÇOK AKILLI vodafone kanpanyasız parayla dahattığı için bizim gibi faturası yetipde cihaz bulamayan abonelerinzi madur oluyor gene çoooook zeki müşteri ilişkilerinize bunu söyleyincede yok şunu ara yok kanıtla yok fax çek....... neyse gene sinirlenmiyim hayatımda gördüğüm en ama ennnnn kötü müşteri hizmetleri vodafoneda dunyadan haberleri yok telefon nezaman gelecek diyorum bilmiyorlar thalatcısının ismini bulup arıyorum sadece vodafone söyleriz diyorlar benim yaptığım gibi ithalatcı firmayı arayıp sormaları nekadar zorki... ihtiyac nekadar atıyorum 100 000 adet bir kerede 100 000 adet getirmek parti parti getirmekten çok daha karlıdır. en azında biz müşterilerini (Çok önemsiyor ya müşterilerini vodafone pehhh) bilgilendirebilirdi. Çekim gücü okey tarife hizmeti okeyyy ama müşteri hizmletleri tam bir felaket.

içimi döktüm oh be :D

• Evet bende alacam kullananlar ses hariç memnun bakalım hayırlısı
  • dışarı sesi az , ekran çözünürlük düşük birde VİDEO çekim format/kalitesi

kalan her şey çok çok iyi , wifi ile yapamayacağınız şey yok

ANA BAŞLIK ALTINA bakabilirsiniz, bu kısımda paylaşım az
  • 945 kampanyası bitti mi arkadaşlar?
  • vodafone 945 almak isteyen arkadaşlar okusun lütfen !!!

telefon genel hatlarıyla güzel içindeki !
    1) oyunlar veya özellikler tümü trial orjinal değil
    word excel vs açılmıyor bu yüzden
    2)gps var fakat google map kullandıgı için internete bağlanmadan gps özelliğini kullanamıyorsunuz
    3)numaramı vodafone taşımakla telefon sahibi oldum vod'la sıkıntım var bence en ÖNEMLİ'si bu : ben 55 tl lik tarifeye (750 dk her yöne) kalan dk takibi yapamıyorsun %80 bitiğinde mesaj geliyormuş başka şekilde takip edemiyorsun bu hiç hoşuma gitmedi
    4) Telefonun sesi çok az nokiada bi kod girip artırabiliyorduk bunda böyle bişey var mı bilmiyorum
  • @yituk

android ve oyun demen çok komik :)) slide me - applanet e girmemişsin,

qickoffice var ADOBE dahil herşey görmekte

750 dk nın %80 ini bitirmişsen ve VODAFONLA bedava konuşup, sabit hattıda aramışsan YETMİYOR MU?

cihazın sesini arttırmak için 2 adet farklı prg. mevcut ancak, EN İYİSİ root yetsini kaldırım yeni versiyonla vb beklemek / yapmak,

DIŞARI sesi az olsa ne olur , olmasa ne olur ? kulaklık sesi yeterli ve ben çok beğeniyorum.

DONANIM - ANDROİD için aldım cihazın şuanda RAKİBİ yok . hele 2,2 ve yeni uygulamalarla sen düşün.
  • evet oyun diyorum araştırdım oyunları ve uygulamaları indiremedim .apk sis uzantılı inmesi gerekiyor hata veriyor olmadı

dk sorunuda yetip yetmemesi değil takip edemiyorsun ya 750 dk. yetmeyecek ama ev telefonlarını aryarak dengelemeyi planlıyorum çünkü çevre hep turkcell li
  • Telefonu yaklaşık 5 6 gündür kullanıyorum ilk kez android telefon kullanıyorum neden bu kadar geç kaldım diye kendime kızıyorum telefon çok şöyle kötü düşündüğüm bütün yazılımları internetten bularak değiştirdim video izleme indirme vs her şeyi yapabiliyorum telefonu kesinlikle tavsiye ederim.

Tek handikapı vodafone sinir bozucu takip sistemi diye bişey yok dakikanız ne kadar harcamışsınız ne kadar kaldı 1 gb internet paketi var bunu nekadar harcanmış onuda takip edemiyorum sadece müşteri hizmetlerini aradığımda söylüyorlar oda sanırm dk. 40kr mu ne ben her kontrolda ücret ödeyeceksem ne anladım bu şikayetimi vodafone da belirteceğim işallah dikkate alırlar sonuç olarak 24 ay tahhut verdim :@
  • @ yituk

Network Monitör yükle
  • arkadaşlar birşey sorucam acaba vodafone 945 e ek olarak hangi programları yüklemeliyim site açısındanda yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    arkadaşlar birşey sorucam acaba vodafone 945 e ek olarak hangi programları yüklemeliyim site açısındanda yardımcı olursanız sevinirim

Site acisindan da derken ?
    Android Market'ten mi diyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar birşey sorucam acaba vodafone 945 e ek olarak hangi programları yüklemeliyim site açısındanda yardımcı olursanız sevinirim

şuanda 10/15 prg yüklemek yeterli zaten sonrada 10 mb lık oyunlarda DOLU HAFIZA UYARISI veriyor

son 5-10 sayfaya bakarsan prg ların isim / paylaşımı mevcut.

ayrıca sadece applanet + slide me yi yüklesen hepsini WİFİ ile indirmen mümkün
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.