Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkercan

apk dosyasini nerden bulabilirim peki

Bu sayfalarda mevcut :http://forum.donanimhaber.com/m_48876519/mpage_2/tm.htm
  • Easy padden herhangi bir siteye fotograf yukleyemiyorum sorun ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Beyler ne yaptım ne ettiysem şu aleti PC ye tanıtamadım Baki beyin APX moda sokmak için verdiği driver kaldırma yönteminide denedim ama hala APX olarak görmüyor aleti 3 pc dede denedim sanırım sorun alette fiş adaptörde usb PC ye takıyorum tuşlara basıyorum USB aygıt tanınamadı hatası veriyor hep APX modda tanıması gerekirken

http://img853.imageshack.us/img853/7849/adszlli.jpg

dostum tuşlara doğru bastığından eminmisin. experin kendi sitesinde ki açıklamayı iyi oku. geri ve güç tuşuna aynı anda basıp birini önce çekiyosun. açıklamaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocelot89

quote:

Orijinalden alıntı: JazZ_07

Beyler ne yaptım ne ettiysem şu aleti PC ye tanıtamadım Baki beyin APX moda sokmak için verdiği driver kaldırma yönteminide denedim ama hala APX olarak görmüyor aleti 3 pc dede denedim sanırım sorun alette fiş adaptörde usb PC ye takıyorum tuşlara basıyorum USB aygıt tanınamadı hatası veriyor hep APX modda tanıması gerekirken

http://img853.imageshack.us/img853/7849/adszlli.jpg

dostum tuşlara doğru bastığından eminmisin. experin kendi sitesinde ki açıklamayı iyi oku. geri ve güç tuşuna aynı anda basıp birini önce çekiyosun. açıklamaya bak

hocam zamanlamayı iyi ayarlaman gerekiyor. Tuş kombinasyonlarını dikkatli yapın. yoksa alet açılıyor yine kapatmak zorunda kalıyorsunuz.
  • ipad mi easypad mi
    bu arada evde laptobum var ve dokunmatik program ve oyunlar beni çok etkilediği için pad düşünüyorum
    ancak kararsız kaldım tamamen
    ipad de bir drum uygulaması bir fruitninja, angrybirds oynunu çok sevdim
    aynı tadı easypad verir mi acaba zira donanımsal olarak daha üstün ama dokunmatiğinden aynı tadı alamadım bu da doğrusu
  • bir easypad kullanıcıları olarak bana fikir verirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofnothings

ipad mi easypad mi
    bu arada evde laptobum var ve dokunmatik program ve oyunlar beni çok etkilediği için pad düşünüyorum
    aynı tadı easypad verir mi acaba zira donanımsal olarak daha üstün ama dokunmatiğinden aynı tadı alamadım bu da doğrusu

Donanımsal olarak ipad ten biraz yüksek ama ekran çözünürlüğünün düşüklüğü ve dar bakış açılı kullanımda sınıfta kalıyor.
    IOS a özel hangi oyun-uygulama var ise Androidde de mevcut. sıkıntı çekmezsiniz. keyif aynı keyif.
    dokunmatik olarak da ipad ile bir farkı yok. Ama ne yazık ki 2 noktalı dokunmatği mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

ipad mi easypad mi

Donanımsal olarak ipad ten biraz yüksek ama ekran çözünürlüğünün düşüklüğü ve dar bakış açılı kullanımda sınıfta kalıyor.
    IOS a özel hangi oyun-uygulama var ise Androidde de mevcut. sıkıntı çekmezsiniz. keyif aynı keyif.
    dokunmatik olarak da ipad ile bir farkı yok. Ama ne yazık ki 2 noktalı dokunmatği mevcut.

bilgi için teşekkür ediyorum
    ama ikili dokunmatik maalesef tercih etmediğim şekli
    ama fiyatlardaki uçurum da ayrı konu
  • quote:

quote:

quote:

ipad mi easypad mi

bilgi için teşekkür ediyorum
    ama ikili dokunmatik maalesef tercih etmediğim şekli
    ama fiyatlardaki uçurum da ayrı konu

Tabi bi de Flash Desteği olan bir işletim sistemi kullanmak daha iyi değil mi?
  • Tabletimin kırık olan camını hala yaptırmadım. değiştirilecek olan dokunmatik panel + ekranı daha kalitelisini nereden bulabilirm ?
    kendim değiştirmek istiyorum. öle 1 ay boyunca bekleyemem ben.
    hem aynı ekranı ve paneli istemiyorum. ekran çözünürlüğü yüksek ve dokunmatik paneli 2 den fazla noktalı olmasını istiyorum
    Çok mu şey istiyorum ?
  • Aynı şeyleri bende istemiştim sonra beklemek zorunda kaldım. :) ekran gelincede öylece kaldırdım kenara tableti. Android 3 bekliyorum orjinali gelsin kullanıcam inşallah :)

quote:

Tabletimin kırık olan camını hala yaptırmadım. değiştirilecek olan dokunmatik panel + ekranı daha kalitelisini nereden bulabilirm ?
    kendim değiştirmek istiyorum. öle 1 ay boyunca bekleyemem ben.
    hem aynı ekranı ve paneli istemiyorum. ekran çözünürlüğü yüksek ve dokunmatik paneli 2 den fazla noktalı olmasını istiyorum
    Çok mu şey istiyorum ?
  • arkadaşlar bu baki eryiğit beyin romunu kullanıyorum gayet güzel ama bir sorum olacak bu ana ekrandaki alttaki klayolları düzenleye biliyormuyuz..
  • Üzerine basılı tutarak denediniz mi?
  • serviste filanmıydı cihazın...

@agnaday3

arkadaşım yok basılı tutuncada herhangi bişey cıkmıyor ana ekrandaki o hangi sayfaya gidersem gideyim kalan iconlar varya onları kast ediyorum aayarlar facebook media filan.. değiştiremiyormuyuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_derek

Arkadaşlar alet bugün elime ulaştı.Fakat bir problemim var.

Cihaz çalışıyor.Açılıyor.Simgeler vs. gözüküyor.Ama dokunmatiği işlemiyor.
    Ne yapabilirim? Sağ alttaki kilit işaretini sürüklemem lazımmış fakat dokununca işlemiyor sürükleyemiyorum.
    Ne yapmam lazım?

power tuşuna uzun süre basılı tut ve kapat. tekrar aç düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

serviste filanmıydı cihazın...

@agnaday3

arkadaşım yok basılı tutuncada herhangi bişey cıkmıyor ana ekrandaki o hangi sayfaya gidersem gideyim kalan iconlar varya onları kast ediyorum aayarlar facebook media filan.. değiştiremiyormuyuz..

onlar kaldırılmıyor. Başka launcherlar kullan istersen. istediğin gibi düzenleyebilirsin.
  • Saçma bir problem ama son günlerde wifi çekmesinde sorun var. Eskiden çok iyi çektiği yerlerden zaman zaman iyi çeker oldu, genellikle düşüyor wifiden. Baki beyin romu var. Benzeri sorunu olan var mı?
  • Bulunduğunuz ortamda sinyali bozan elektronik bir cihaz da olabilir.
    Örneğin benim tv açokken uzak odada sinyal zayıflıyor. Ayrıca modeminizi resetlemenizde çözüm olabilir.
    quote:

Orijinalden alıntı: kego

Saçma bir problem ama son günlerde wifi çekmesinde sorun var. Eskiden çok iyi çektiği yerlerden zaman zaman iyi çeker oldu, genellikle düşüyor wifiden. Baki beyin romu var. Benzeri sorunu olan var mı?
  • Aynen kardeş etraftaki elektronik cihazların duruma göre değişiyor çekim gücü....
  • merhaba idisplay programını kullanan var mı acaba?? varsa bana apk dosyasını yollayabilirmi?? benim için önemli bi program ama hata veriyor genelde.. bide asphalt 6 ve gt racing oyunlarınıda çalıştıramadım bu oyunları çalıştırabilen var mı??
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.