Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedspasm

Touch calibrate programını bir kez kullandıktan sonra dokunmatiğin felç olması sorununu şimdi ben de yaşıyorum. baki beyin romunu kullanıyordum. ney yaptımsa düzelmedi. bu programda bir şey var. baki bey sanırım yeniden düzenlenmiştir demişti program için belli ki bir şeylere sebep oluyor bu hali.

ben şimdilik tableti açıyorum. dokunmatik neredeyse hiç çalışmadığından tuş kilidi ekranını geçemiyorum. bir müddet o vaziyette fişe takıp bekletiyorum. yaklaşım 20dk 30 dk sonra hiçbir şey olmamış gibi eskisi gibi çalışmaya başlıyor dokunmatik.

Kardesım benımde 3 gundur aynı delirtti benı ama sorunu pıncır arkadasın yardımıyla cozdum.apx modunda experın sıtesınden orjınal romunu ındır kurulum tamamlandıkdan sonra mause bagla hafıza kartınahttp://vegantab.gojimi.com/download/TouchRecalibrate.apk bunu ındır kur calısdır olay çözülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: discodj

quote:

Touch calibrate programını bir kez kullandıktan sonra dokunmatiğin felç olması sorununu şimdi ben de yaşıyorum. baki beyin romunu kullanıyordum. ney yaptımsa düzelmedi. bu programda bir şey var. baki bey sanırım yeniden düzenlenmiştir demişti program için belli ki bir şeylere sebep oluyor bu hali.

ben şimdilik tableti açıyorum. dokunmatik neredeyse hiç çalışmadığından tuş kilidi ekranını geçemiyorum. bir müddet o vaziyette fişe takıp bekletiyorum. yaklaşım 20dk 30 dk sonra hiçbir şey olmamış gibi eskisi gibi çalışmaya başlıyor dokunmatik.

Kardesım benımde 3 gundur aynı delirtti benı ama sorunu pıncır arkadasın yardımıyla cozdum.apx modunda experın sıtesınden orjınal romunu ındır kurulum tamamlandıkdan sonra mause bagla hafıza kartınahttp://vegantab.gojimi.com/download/TouchRecalibrate.apk bunu ındır kur calısdır olay çözülüyor.

Ahan da dakika 1 gol 1, aynı sorun bende de var. tam bi girip bakayım forumda yazıyordur birşeyler demiştim ki meğer bu meretin esaslı sorunuymuş bu. hemen uygulayayım bunu bende.

Bu arada daha cihaz elime bugün geçti, ilk izlenim olarak şunu söyleyebilirim ki; bu bana hediye gelmemiş olsa hayatta para verip almam. alırım cillop gibi Samsung Galaxy Pad'imi ki alacaktım. Ama hediye işte...

• arkadaşlar bende bu iki ucu erkek usb olan kablodan yok. bu rom'u nasıl kurarım? Exper sayfasından indirdim ama o kablo şart görünüyor. bunu hafıza kartına atıp yapmanın yolu yok mu?
  • Mouse u tablete mi bagladiniz? Herhangi bir usb mouse calisir mi tablette
  • quote:

Mouse u tablete mi bagladiniz? Herhangi bir usb mouse calisir mi tablette

Evet herhangi bir usb mouse orjinal romda calisacaktir.
  • ÖNCELİKLE MERHABA,
    BENDE EASY PAD AİLESİNE KATILDIM AMA BİR KAÇ SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

EASYPAD' İN GÜNCELEMESİNİ SERVİSTE YAPTIRDIM FAKAT ANDOROİD MARKET YOK ,VİDEO İNCELEMESİNDE OLDUĞUNDAN BAHSEDİYORDU,YÜKLEMEM GEREKİYORSA NASIL YAPMALIYIM,

BU ÜRÜNÜN AKSESUARLARINI NEREDEN BULABİLİRİM..
  • Forumdaki kraaz veya baki arkadaşın romlarından birini yükleyin. Marken içerisinde geliyor.

Aksesuarlarını bulamazsınız maalesef TR'de yok. Hepsiburada.com da bu ürünün bir benzerinin dock ünitesi var kesin olmamakla beraber uyacağını düşünüyoruz ama oda garanti değil. Bazen ürünler aynı olsana yuvalar farklı olabiliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: EREN78

ÖNCELİKLE MERHABA,
    BENDE EASY PAD AİLESİNE KATILDIM AMA BİR KAÇ SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

EASYPAD' İN GÜNCELEMESİNİ SERVİSTE YAPTIRDIM FAKAT ANDOROİD MARKET YOK ,VİDEO İNCELEMESİNDE OLDUĞUNDAN BAHSEDİYORDU,YÜKLEMEM GEREKİYORSA NASIL YAPMALIYIM,

BU ÜRÜNÜN AKSESUARLARINI NEREDEN BULABİLİRİM..

• Çok teşekkür ederim agnaday3.
  • Easypad im donanım haber videolarını açmıyor .Sorunum ne olabilir acaba ? Adobe Flash Player 10.1 de yüklü .Oysa BBC nin sitesindeki videoları oynatıyor.Yardımınızı rica ediyorum.
  • Arkadaşlar merhabalar bayağıdır foruma giremiyordum tabletimin ekranı kırılmıştı.Servis aracılığıyl expere gönderdim servis 160 dolar +kdv fiyat verdi bende şikayetvar.com a herkese farklı fiyat verildiğine dair yazı yazdım hemen verilen fiyat 132 dolara çekildi aklınızda olsun.Bir de bana bir program lazım önerebilecek varmı bilmiyorum müzikleri yavaşlatıp hızlandırabilecek bir program aynı media playerin kullanımındaki gibi hızlandır yavaşlat olayı gibi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.
  • evet arkadaşlar sonunda bende aranıza katıldım... forumdan bir arkadaşdan aldım cihazı daha 15 20 dakka oldu ilk izlenimleri gayet güzel...
  • Arkadaşlar bu rom güncellmesini yapamıyorum. Cihazı unknown usb device olarak tanıyor ve sürücüye gerek yok diyor. siliyorum ve cihazı yeniden bağlıyorum yine sonuç aynı. bu cihazın romunu nasıl güncellerim?
  • applanet programı neden çalışmıyor??programı açtığımda yükleniyor diyor sonra ağ hatası diyor bırakıyor arama yaptığımda da bulunamadı diyor..kendi sitesinden 2.8.5 sürümünü de indiriyorum ama yine de çalışmıyor :S yapmam gereken ekstra birşey mi var da yapmıyorum
  • İşte güzel bir haber. Tabletimizde windows 8 rahatlıkla çalışacak. Bakalım ne olacak 4 gözle bekliyorum.

http://www.donanimhaber.com/isletim-sistemleri/haberleri/Microsoft-Windows-8i-gosterdi-iste-yeni-kullanici-arayuzu-ve-diger-detaylar.htm
  • Migros bizim tabletleri iade etmek istesek geri almiyordu, degil mi?
  • Exper bile geri almıyor. Aletin birşekilde bozuk olduğunu 15 gün içinde tespit ettirirseniz alıyormuş beyefendiler. Ben aldıktan 2 saat sonra denemiştim ekran kalitesinden memnun olmadığım için. Ondada para iadesi değil değişim yapıyorlar. Memnun kalmadım izade ediyoeum gibi bir desteği olmadığı için önemli elektronik satıcıları ürünğn satışını yapmıyor sanırım. Teknosa mesela.
    quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Migros bizim tabletleri iade etmek istesek geri almiyordu, degil mi?
  • İnternetten olmayan satışlarda keyfi iade imkanı yasal olarak yok, onun dışında çok nadir bir iki yer müşteri memnuniyeti için iade almayı kabul edebilir, onlarda da para kesintisi yapanlar var. "Cihazı geri almadıkları için satmıyorlar" gibi bir durum yok.

Tüketiciyi koruma ile ilgili kanunu ve sınırlarını bir okuyun arkadaşlar. Hem haklarınızı daha kolay ararsınız, hem de ne kadar olmalarını isteseniz de yasada bulunmayan hakları talep etme durumuna düşmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 5 Haziran 2011; 0:44:54 >
  • arkadaşlar bu alete sim kart takılabiliyor mu? 3g var mı? fiayaaatı ne kadar? nerde bulabilirim? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyko91

applanet programı neden çalışmıyor??programı açtığımda yükleniyor diyor sonra ağ hatası diyor bırakıyor arama yaptığımda da bulunamadı diyor..kendi sitesinden 2.8.5 sürümünü de indiriyorum ama yine de çalışmıyor :S yapmam gereken ekstra birşey mi var da yapmıyorum

blackmart alpha diye google da aratirsan benzer bir uygulama isini gorebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunkurd

Easypad im donanım haber videolarını açmıyor .Sorunum ne olabilir acaba ? Adobe Flash Player 10.1 de yüklü .Oysa BBC nin sitesindeki videoları oynatıyor.Yardımınızı rica ediyorum.

Arkadaşlar bu sorun bende de var. Yani olay şu hani biz pc den donanımhaberin videolarını başlatmak için videonun ortasında ki büyük play ikonuna tıklıyoruz ya tabletimizde bu ikona tıkladığımızda video başlamıyor. Halbuki tabletten youtube dan falan video izlemek için bastığımızda eğer otomatik başlatmadaysa direk başlıyor değilsede bir yeşil başlatma ikonu çıkıyor ama tabletimde donanımhaber hariç her sitedeki videoları izleyebiliyorum yani bir başlatma sorunu var buda bence donanımhaberin siteye eklediği video başlatma formatından kaynaklanıyor başlat ikonu tabletde basılmıyor...

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.