Şimdi Ara

. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ne kadar şüpheci milletiz;

otobüste duracak düğmesine basılıp ışığın yandığı görüldüğü halde kendi kendine "oldu mu lan acaba, bi daha bassam mı" denir

-------------

metrobüsün ilk durağındaki izdihamdan galip gelip oturmayı başaran insanların etraflarına anlamsızca gülümsemeleri, hala sırrını koruyor
  • Erkek yada Kadın farketmez, Birisine onu Sevdiğini belli ettiğin an usulca çek git artık çünkü; Ayrılık vakti....

@darkprinc3 çok saaooll o kdr (Ç)alıntı yapıoozz olsn okdr
  • AYRILMAK KOLAYDI, SEN KOLAYI SEÇTİN BEN FANTAYI...
  • Sağ eLindE sevgiLisinin eLi varken . Sağ cebinde çaLan teLefona soL eLiyle uzanmaya çaLışmaaktır bazeen AŞK

Okey oynarken ''ELin nasıL'' sorusuna . ''ManikürLü'' diyen kız arkadaşmı ayakta aLkışLıyorum

• Kek yerken önümdeki peyniri göstererek ;
    -Peynirle yee cheese kek olur.diye espri yapan ablamı camdan attım , mutluyum. ♥

Hiç sevap işleyesim yok , seninle yaşadığım günleri 'cennet'in yerine sayıyorum.. ♥

‎"Üzülme"der HZ.Mevlana ve devam eder;"bir yandan korkun bir yandan umudun varsa iki kanatlı olursun;tek kanatla uçulmaz zaten...

Siz Hiç 3 diye bağırıp 4 yiyen bir takım gördünüz mü?
    Ben gördüm :D
    Beşiktaş.

Bence artık kendinize gelin. Çünkü parlatıcıyla aydınlanmaz gelecek, fön çekince düzelmez hayat ve fondotenle kapanmaz yaralar".
    [M. Kenter]

DoqruLuk cesaretLik oynayaLım ddi... tamam ddim... cewrdm siseyi... cesaret ddi... otur su sisenin uzerne ddim... kendini kaybetti :D

DoqruLarmi qötürecek kadar yanLiş yapmadim su hayatta cok skıştgım yerLe soruLari hep bos bıraktim...

DUA..sevgiliye yazılmış bir mektup gibidir.. Zarfın içerisine yüreğini koyanın, duası kabul edilir...(!)

Sanırım unutuyorum seni sevgilim.Yıkılası bir gurur yüzünden geçtim senden,benden, bizden,herkesten. . . ;)

Seviyorum Seni Gizlice. .Sessizce... Çığlık Çığlığa! Seviyorum Seni Delice. Çaresizce... Sevinçle... Hüzünle... Neşeyle! Seviyorum Seni İçtenlikle. Tüm Kalbimle. .Samimiyetle... Seviyorum Seni Cesaretle Korkarak... İnanarak... Ruhuma Kazıyarak! Seviyorum Seni Çocukça. Masumca... Arsızca... Dostça... Hayranlıkla... Seviyorum İşte Konuşturma ... ♥

Kızma hiç kimseye yaptıklarından dolayı.. Aksine teşekkür et ihanet edenlere; sadakati öğrettikleri için.. Minnet duy yalancılara doğrunun farkına varmanı sağladıkları için.. Mutsuz edenlere dua et mutluluğu daha derin hissettirdikleri için.. Herkesi sev yaşamına bir anlam kattığı için... Hayat bu yüzden daha güzel, siyahla beyazı farkettirdiği için..

Ben gidersem ölürsün dedin ya. valla haklı çıktın, sen gittikten sonra ben güle güle öldüm... ;)

Düşenin dostu olmaz" derler kimileri.. Sanki ayakta olanın çokmuş gibi..

‎"Kötü bir haberim var ! Bugün iyi niyetimin son kullanma tarihiydi. Artık her şey 'adamına' göre. İNSAN olmayanın vay haline..

Kasıtlı sevmedim seni, Azrail fısıldadı kulağıma 'nasıl ölmek istersin' diye, bende seni seçtim.

küçükken eşek şakalarını eşekler yapar sanırdım,büyüdüm ve ogrendim,doğruymuş..!

• Parkta 'salıncak' sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı 'başkası kapacak' korkusu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Parkta 'salıncak' sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı 'başkası kapacak' korkusu işte

bu iyiymiş :)
  • quote:

Parkta 'salıncak' sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı 'başkası kapacak' korkusu işte

bunu önceden yazmıştım 10 bğeni 6 yorum aldı.
  • Güzel konu...Bende şu anda yazanı yazayım. Pinhani'nin yeni şarkısından bir parça;

Güzel günlerimizin bittiğini sanma,
    Belki bir daha öylesi olmaz,
    Ama her bi gün güzel aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodfalles

quote:

bu iyiymiş :)

Aynen.
  • Photoscape'in ücretli olduğu gün, craZi_qirL'lerin, Tiqqy ßoy'ların bittiği gündür gülüm.

Hasta kafası diye bişey var. Sarhoş gibisin ama değilsin. Ama sarhoş gibisin. Ama ısrarla söylüyorum sarhoş değilsin. Ama sarhoş gibisin.
  • "Gidenin ardından nokta koyunki, gelenin ismi büyük harfle başlasın"

Artık ilişkimize bi işin verelim dedi. Adını Feriha koydum. :D

Garson: İçki alır mıydınız ?
    Müşteri: Seçenekler Nedir ?
    Garson: Evet ve Hayır :D
  • ***Yatakta çok iyiyimdir. hiç unutmam 14 saat uyumuşluğum var.

***Nimet Abla'dan sert açıklama:Size garanti veren oldu mu?

**2010 Kehanetlerinden Hiçbirisi Tutmayan Ünlü Astrolog, 2011 İçin de İddialı Konuştu: "Hayırlısı neyse o olacak..."

***Dün akşam o son mandalinayı yemiycektik, yılbaşı diye biraz fazla kaçırdık.

****İyi haber; mhp'nin 40. yılı iki ay içinde bitiyor. Daha iyi haber; 41 asal sayı.

****Saçın öne eğilmesin, aldırma Emo, aldırma.

***29 Aralık 2010. Dünya'nın Yaprak Dökümü İşgalinden Kurtuluş Günü tum yurtta buyuk bır sevıncle kutlandı.

****fizy böyle çaresiz , fizy böyle derbeder , fizy böyle ortalarda bırakma

***Her seferinde barcelona'yla eşleşen arsenal futbol takımı'nı abdest almaya davet ediyorum.

***-Yılbaşında napıyosun? -iyiyim sen nabıyosun…

***Bihter daha güzel ölmüştü." - Annem
    (yaprak dokumu fınalınde)

***Spartaküs ilk sezonu 9 kez izledim, sanırım olay Isparta'da geçiyor. (Nihat Doğan)

***‘’Eller günahkâr, diller günahkâr..." sanki diğer organlar namazında niyazında... onlar da günahkâr lan, asıl onlar günahkâr

***Hayat bir futbolsa bana açılan ortalar neden hep Sabri'den?

****İskoç sevgilim olsa da etek boyuna karışsam

****Seda Sayan asitli iceceklerin zararlarindan bahsediyor tv de.Pepsi reklami ne olcak bacim:-))?

****En kotu huyum herkesi kendim gibi sanmam:(" diyen kizlara "cirkef, kiskanc, bencil ve pislik mi saniyorsun" denmeli ve bu klise bitmeli!

(twittürk'ten (Ç)alıntıdır)

• Üşeniyorum,öyleyse yarın

-------------------------------

Sıkışıyorum,öyleyse rarım.

Seni düşünüyorum öyleyse malım.

Bozuluyorum öyleyse zarım.

Not:Bu espriler sonrasında an itibariyle Descartes tabutta ters dönmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atom Heart Mother -- 24 Şubat 2011; 22:46:20 >
  • Çok güzel
  • güzel mesajlar var. çoğu twitter'dan
  • mesajım bulunsun
  • üste
  • Bir yeryüzü, bir gökyüzü. Bak sende iki yüzlüsün Dünya!
  • güzel bir takım görüp onun gibi olmayı hayal edersin...çok çalışırsın...5 hafta galip gelirsin...lider olursun..TRABZON gelir hevesin kaçar.. : ) ) +61
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.