Şimdi Ara

. (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi izlemek için tam ekran yaptığımızda, dikkat dağıtmasın diye kenara ittiğimiz mouse imleci kadar önemsiz bazı insanlar.
  • Ne acayip bir ülkeyiz lan!sınavı şifreli,futbolu şikeli,interneti filtreli,seçimi piskevütlü,twitteri panpişli
  • Ibrahim Tatlıses 'yalnızım dostlarım yalnızım yalnız' diyor.Yalnızsa neden dostlarım diyor.dostları varsa neden yalnız hissediyor.Beyin hiç bu kadar terk olmamıştı.
  • mesajim buralarda dursun.
    l
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

hemcinsine "aşko" diyen canlıya ergen denir. ben uydurdum :D

Belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornburak

aya adım atan ilk türk, yere tükürmek için kaskını çıkardıktan sonra öldü.

Allah belanııı yaaa
  • süpersiniz arkadaşlar,emeğe saygı,herkeslere teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrika888

Love,i can't tell you how I feel.

Linkin Park Fan Clup
  • Ne Kimseye Başımı Eğdim, Nede Bir Başkasına Haksızlık Ettim. Ben Sadece İnsanlara Fazla Güvendim Ve Hep Bu Yüzden Kaybettim!!!

biyerden alıntıdır ama epey beğeni alıyor,çünkü bu durumda olduğunu düşünen çok insan var çevremizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 25 Temmuz 2011; 12:32:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardagame

quote:

Orijinalden alıntı: Yve

quote:

Orijinalden alıntı: haka35

quote:

Orijinalden alıntı: Charlestone

Kadınların facebook fotoğraf yorumlarındaki kolektif dayanışmaları Barcelona'da bile yok. Bugün Xavi fotoğraf yüklese, Iniesta o kadar övmez..

Ben anlayamadım ?

Güzel yazmış arkadaş ..

Şöyle anlatmak gerekirse çok yakın iki kız arkdaş var iyi anlaşan mesela kızlardan birisi fotoğraf yüklesin.. Öteki arkdaşı hemen yoruma başla Off taş , süpersin , harikasın kızım, falan filan vs..Yüzüne demez faceden takılırlar 20 yorum vardır hepside ikisi konuşmuştur

Getirin madalyasını

• quote:

Orijinalden alıntı: brs17

quote:

Orijinalden alıntı: xavi06

Annem "kapat artık o bilgisayarı!" dedi "tamam" dedim. 2dk sonra geldi "hala kapamadın mı?" dedi "yok kapadım tekrar açtım" dedim. Eğilmeseydim terlik tam kafama geliyordu.

Yarıldım buna .
    O değilde burdaki yazıların bi kısmı ekşi sözlükte yaran facebook duvar yazıları gibi bi başlığın altındada yazıyor. Hırsızlık yapıp burda havasını atmayın geçler .

Belki onlar burdan alıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GameNotebook

Filmi izlemek için tam ekran yaptığımızda, dikkat dağıtmasın diye kenara ittiğimiz mouse imleci kadar önemsiz bazı insanlar.

• Acaba Bülent Ersoy küçükken arkadaşlarıyla şakalaşırken ' Oğlum kız olsam ilk sana verirdim' diyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sambaras

Acaba Bülent Ersoy küçükken arkadaşlarıyla şakalaşırken ' Oğlum kız olsam ilk sana verirdim' diyor muydu?

• Annem mesajlarımı gördü a.mk ne demek? dedi. Ben de ''A'cayip M'era'k Ettim demek.'' dedim. Bugün mesaj atmış : Nerdesin a.mk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Fusion

Annem mesajlarımı gördü a.mk ne demek? dedi. Ben de ''A'cayip M'era'k Ettim demek.'' dedim. Bugün mesaj atmış : Nerdesin a.mk.

• ---@Bodrum

-Yuh la ne ara gittin oraya ?

-Yok la evin bodrumundayım, telefon çekiyomuş burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

Çok düzgün çevrem var. O kadar düzgünler ki "selam, naber "mesajlarıma cevap bile vermezlerken "canımmm lys nasıll?" mesajlarına cevap beklerler. Çok beklersiniz beklemeye devam edin. Öğrenmesini istediğim kişiler zaten öğrendi. Evet rahatladım. OHhh

Az önce sinirle yazdım facede

bende böyle yaptım,facede bir arkadaş ekllemiş eski dersaneden o eklemişti ve hiç konuşmamıştı sonra sınav günü diyor nasılsın sınav nasıldı dedim salla...çoguna sölemedim ve sinir olup kapaattılar

• 50 derece de olsa, orucunu bırakma, sabret. Çünkü cehennem daha sıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

BDP genel başkanı ' pkk terörist değildir. ' demiş. Senin de annen ev hanımı ama o***** ç********sun işte.

Bu gif bdp'ye
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.