Şimdi Ara

. (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
578
Favori
1.152.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uğruna Öldüğüm O Adama İyi Bak...

Biz Seninle Müge Anlı'nın Saçı Gibiydik, Aynı Kafada Fakat Hep Ortadan İkiye Ayrık bkz
  • İncinecek hal kalmadı bende,sana sadece bir tavsiye vedalar soğuk olur sıkı giyin..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer_zb

''Ah bu ben kendimi nerelerde bulsam .. Çekilsem sahillere hayallermi kursam ''
    Mazhar alanson
    sarkı sozu bıldığın :) 2 beğenı 4 yorum beş dakıkada

Bu ne ya kardeşim?

BU mudur yani? kaç dakika içindi kaç yorum aldığı mı önemli? Hayır yani böyle nereye kadar gidecek hayatınız?
  • Yeni nesil Ferhat & Şirin ;
    - Ferhat : senin için dağları deldim Şirin'im ..
    - Şirin : Iyy Amelee :)
  • "Babasının yaptığı götle osuranlardan değilim."
  • Bütün aşkların sonunu hazırlayan "sensiz yapamam"dır. "İhtiyaçlarla sevgi aynı karede yer almaz." +26 beğeni.

Kim ölür kim kalır bilemem, çökmüyorum yani! +21 beğeni.

Senin yaşayan ölünü benim dualarım diriltir... +26 beğeni.
  • Mesajım bulunsun.
  • hayat gitar çalmaya benzer aslında, öyle şarkılar vardır ki hiç çalmaman gereken.

öyle çıktı bir anda :) bana aittir :)
  • Her Türk'ün birbiriyle muhakkak bir ortak noktası vardır. Mesela; Hepimiz 1938'den beri yetimiz.
  • Ömür bir masal gibidir.Önemli olan ne kadar uzun yaşadığın değil ne kadar güzel yaşadığındır.Hayatı güzelleştirmek de senin elinde.Kendi masalını kendin yarat.Kimseden çekinme.Başkahramanı da sen ol!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

"Babasının yaptığı götle osuranlardan değilim."

süper kardeşim
  • Küçüklüğümüzde tek sosyal ağımız SOKAK'lar, oyunumuz sokak futbolu idi...
  • Eskiden dağlar delinirdi aşk için , şimdi zarlar deliniyor zevk için .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Government

Eskiden dağlar delinirdi aşk için , şimdi zarlar deliniyor zevk için .

saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buff R+

quote:

Orijinalden alıntı: Government

Eskiden dağlar delinirdi aşk için , şimdi zarlar deliniyor zevk için .

saçma

O zaman yazmazsın olur biter
  • Kan bir kere aktımı geri gelmez bi kere kanka oldumu ölene kadar kankasın ...
  • bırak ben seveyim seni.. sen şimdi beceremezsin :)
  • Yukari
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPASHA

-Rallici olsam; Hayatta güvenmem co-pilota. Kıskanır o ibne beni. Dümdüz yolda "Abi sağa dön." der. Gireriz tarlaya, taklaya geliriz nazlı yârim..

-Şimdi hesapladım da; peder bey okuluma, dersaneme ve birçok şeye 100.000$'lardan fazla masraf etmiş. Ölü yatırıma örnek olarak beni işlesinler derslerde.

-Eski sevgilinizi mi özlediniz? Onu hemen arayın. En fazla 5 dakika içinde niye "eski" olduğunu hatırlatacak bir dallamalık yapacaktır zaten.

-Seni aramıyor, seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir... Telefon numaranı kaybettim lan !

-Pilot olsam da küçük esnaf ruhumu kaybetmem. Uçağın mutfağına diafon baglatırım. Di dit: Yavrum kabine 2 çay,1 oralet.

-Gün gelir de eski sevgiliden intikam almak istersem bunu onu unutmuş gibi davranarak yapmam. Giderim efendi gibi uçan tekmemi atarım. Biter.

-Keşke bebek kalsaydım. Anamın arkadaşlarından, "Ay ne tatlı bu bıcırık, büyü de evlenelim" diye haftada 2 kere evlenme teklifi alıyordum.

-Kız annelerine duyurulur; içkim,sigaram veya kumarım yok. Bu aralar elim darda. Parayi bulunca hepsi olacak. Güvenin bana.

-Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler, "Ooo ne kadar da büyümüşsünüz lan, eşşek kadar olmuşsunuz amk" der, elimi öptürürüm... O kadar prensip sahibi bir insanım.

-‎3 ay boyunca; aşkımlar, canımlar, birtanemler, sevgilimler, erkeğimler havada uçuştu.Meğer nazlı yarim adımı unutmuş. ''-Ayrılalım Berkaycan.'' dediğinde anladım.

-Sevgilisine, ''başka kadınlara bakmıyorum canım'' diyen erkek ya gizli gay'dir ya da kolpacı. Güzel bir kadına her erkek bakar.

Bu kadar yeter sanırım

Süpersin
  • Bir kadının AH'ını almaktansa, OH'unu almak daha iyidir :)

Flaş flaş -destekli sutyen takarak haksız seksapalite elde ettiği belirlenen 750 bin kadın şike soruşturması kapsamında göze alındı
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.