Şimdi Ara

. (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - Yeryüzünde hala bir çocuk doğuyorsa, ''Allah insanlıktan ümidini kesmemiş demektir..''

'
    - Diyorsun ki; 'Zaman herşeyin ilacıdır.' Fazlası İntihar'a Girmez mi?..

'
    - Kimseden sevap beklemiyorum, Günaha sokmasınlar yeter..
  • Kanka,kardeşim,dostum,,, kavramı yoktur. işine yarayan adam vardır işine yaramayan adam vardır.. bunu anlayamassınız.

benim sözümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeanBack -- 1 Haziran 2011; 1:46:50 >
  • Aklıma gelme diye izleyemediğim belgeseller var benim.
  • Bütün kızlar aynı değildir, kız vardır aşkı için canını verir ve kız vardır 5 dakikalık zevk için kızlığını verir.
  • ilginç ya
  • F.Ö ( Facebooktan önce ) ; Çekme lan beni sevmiyorum.
    F.S ( Facebooktan sonra ) ; Kanka bi foto çekte faceye koyak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlestone

Kadınların facebook fotoğraf yorumlarındaki kolektif dayanışmaları Barcelona'da bile yok. Bugün Xavi fotoğraf yüklese, Iniesta o kadar övmez..

• Kız:-Ben senin bildiğin kızlara benzemem
    Ben:-Niye?P*pin mi var?

180 beğeni(Arkadaş listesi 185)
  • vaktim varken inceleyeyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvetNikimBu

Aklıma gelme diye izleyemediğim belgeseller var benim.

Aynen katılıyorum
  • mesajım bulunsun konu süper
  • güzel konu thanks
  • quote:

Orijinalden alıntı: haka35

quote:

Kadınların facebook fotoğraf yorumlarındaki kolektif dayanışmaları Barcelona'da bile yok. Bugün Xavi fotoğraf yüklese, Iniesta o kadar övmez..

Ben anlayamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yve

quote:

quote:

Ben anlayamadım ?

Güzel yazmış arkadaş ..

Şöyle anlatmak gerekirse çok yakın iki kız arkdaş var iyi anlaşan mesela kızlardan birisi fotoğraf yüklesin.. Öteki arkdaşı hemen yoruma başla Off taş , süpersin , harikasın kızım, falan filan vs..Yüzüne demez faceden takılırlar 20 yorum vardır hepside ikisi konuşmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: Yve

quote:

quote:

Ben anlayamadım ?

hiç facede ekli kız yokmu gir onun resimlerine ve onun kız arkadaşlarındna gelen yorumlara bak

• quote:

Orijinalden alıntı: This_is_Heavy

Kız:-Ben senin bildiğin kızlara benzemem
    Ben:-Niye?P*pin mi var?

180 beğeni(Arkadaş listesi 185)

sebepsizce güldüm
  • Deveye boynun neden eğri diye sormuşlar. "ay lav yu castin bibııır" demiş.
  • Annem "kapat artık o bilgisayarı!" dedi "tamam" dedim. 2dk sonra geldi "hala kapamadın mı?" dedi "yok kapadım tekrar açtım" dedim. Eğilmeseydim terlik tam kafama geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xavi06

Annem "kapat artık o bilgisayarı!" dedi "tamam" dedim. 2dk sonra geldi "hala kapamadın mı?" dedi "yok kapadım tekrar açtım" dedim. Eğilmeseydim terlik tam kafama geliyordu.

Yarıldım buna .
    O değilde burdaki yazıların bi kısmı ekşi sözlükte yaran facebook duvar yazıları gibi bi başlığın altındada yazıyor. Hırsızlık yapıp burda havasını atmayın geçler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs17

quote:

Orijinalden alıntı: xavi06

Annem "kapat artık o bilgisayarı!" dedi "tamam" dedim. 2dk sonra geldi "hala kapamadın mı?" dedi "yok kapadım tekrar açtım" dedim. Eğilmeseydim terlik tam kafama geliyordu.

Yarıldım buna .
    O değilde burdaki yazıların bi kısmı ekşi sözlükte yaran facebook duvar yazıları gibi bi başlığın altındada yazıyor. Hırsızlık yapıp burda havasını atmayın geçler .

konunun açılış tarihine ve amacına bakarsan guzel olur.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.