Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
578
Favori
1.152.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otobüs durağında beklerken yerde 5 kuruş gördüm ve o parayı yerden aldığımı görenler şaşkın gözlerle bana baktılar.''Bu kadarcık parayla ne yapacaksın''dercesine...Ama bilmiyorlardı ki benim o parayı üzerinde ''Atatürk''resmi olduğu için saygıdan aldığımı...
  • 14 Şubat yaklaşıyor Ne para var ne pul Ne yapıcam derken aklıma geldi, Lan zaten benim sevgilim yok. En iyisi kalkıp çay koyiim. Derken aklıma geldi ben çayıda sevmem. :D

Bir eklemede ben yaptım çok beğendim. :D Ama şu aşk mesajlarından nefret ediyorum. Arabesk geliyor bana.
  • Birbirimizi görmezden geldik.Göz göze gelsek bile ortak kararla ayrı yönlere kaçtık.
  • Arkadaş seçimimi çok doğru yaptığımı anladım.
    Bi tane Osman'la alakalı durum yok. Hepsi Osman'ı durum yapanlara sövenlerle dolu. ♥

Evet biraz alakasız.
  • aşk tesadüfleri sevmesin artık yeter. 19 beğeni.
    Artik sana sovmek bile gelmiyor icimden ttnet. 21 beğeni.
    facebook sayesinde şiirlerden de nefret etmeye başladım.bi söz 98243 kere paylaşılmaz ki. 32 beğeni.
    karnelerde "gayret" ve "başarı" sözcükleri yasaklansa,öğretmenin görüşü alanı bomboş kalır. 18 beğeni
    facebook'dan yeni kurallar geliyor: artik ardarda 3 kez şizofrenik sancılar paylaşımları paylaşanlar, 1 hafta boyunca can yücel şiiri paylaşamiyacakmiş.. benden söylemesi.. 25 beğeni.
    J.Bieber: 16 yaş, 29 şarkı, 3 albüm, 1 film, 1 kitap, 20 ödül, 1 turne, 86 show. Türk ergeni: 16 yaş, 29 deneme sınavı, 3 sınav. 63 beğeni
    Alarma sevdiginiz bir sarkiyi ayarlamayin, sonra o sarkidan nefret ediyorsunuz. 23 beğeni.

Son yazdıklarım bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

Al şu takatukaları s.....r git

hamBURGERi burger diye okurken neden BURGER kingi börgır king diye okuruz ?

Vay anasını takdiri 14.1 puanla kaçırdım

Odamda sivrisinek var yaşama ortamını hazırlayıp günlerdir bekliyordum

Defne joy foster ölmüş babanız ölse bu kadar büyük tepki vermezsiniz

Bunlar en çok beğenilenlerdi

Hamburger Türkçe, Burger King İngilizce olduğu için.

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_c_g

quote:

Orijinalden alıntı: Renkler

en cok begenılen buydu 50 beğeni vardı.

Otobüs durağında beklerken yerde 5 kuruş gördüm ve o parayı yerden aldığımı görenler şaşkın gözlerle bana baktılar.''Bu kadarcık parayla ne yapacaksın''dercesine.Ama bilmiyorlardı ki benim o parayı üzerinde ''Atatürk''resmi olduğu için saygıdan aldığımı

Bence en iyisi bu.

+1
  • dostum dostum güzel dostum
    bu ne beter çizgidir bu
    bu ne çıldırtan denge
    yaprak döker biryanımız
    ... bir yanımız bahar bahçe.
  • Tahtirevalli olarak düşün. Birinin sevgisi ağır basarsa, diğerinin de kıçı kalkar :D (12begeni, 2yorum)

Yarınlar hep güzel olacak denir.....
    Oysa bugünler, Dünün yarınları değil midir ?(6begeni)
  • Aşkı Eros değil , Lidyalılar buldu.
  • ikimizde aynı şeyi düşünüyoruz; sen kendini, ben seni...
    :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaf48

F.Ö. (Facebook'tan Önce) : Ya çekme !.. fotoğraf çekinmekten hoşlanmıyorum...
    F.S. (Facebook'tan Sonra) : Foto Çekek mi ganka faceye koyarık :D

• ‎3-4 gün önce Barış Manço vardı hatırladınız mı?
    Bir kaç ay önce Hitlerciydi hani herkes.
    Daha önceleri hepimiz Dink'tik.
    Bir ara Münevver oldunuz.
    Dün de Defne Joy olmaya karar vermiştiniz.
    Bugün kimiz ki.Haydi bir kimlik bulunu kimliksiz kaldık.

Dünyanın en salak tepki veren toplumu günaydın:)))
  • Belli bir şeylere sahip olduktan sonra daha fazlasını, iyisini istemediğin sürece zenginsindir :) (sahip oldugun arabanın daha iyisini, sahip oldugun eşin daha iyisini istemediğin sürece ) (kendi cümlem)

Sigara içmediğim için çok zevksizmişim. Hiç de bile, performansım düşmesin diye içmiyorum (bu da bana ait :D )

Seni sevdiğim için değil;
    sana güvendiğim için
    kendimden utandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 10 Şubat 2011; 2:11:29 >
  • Aynadan kendisinin ve arkadaşının suratının fotoğrafını çeken kıza bunun yaratıcı bir fikir olmadığını açıkladım. şu anda bitkisel hayatta.
  • Kuzenimden alıntılar

Yemek koyulurken, "bu kadar yeter" dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye 'anne' denir. Ve o herşeye değerdir.

Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim.. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti.

Kendisine bakılsın diye açık saçık giyinip bakılınca şikayetçi olan cinse Türk kızı Denir.

kadınların arzuları, hiç bir zaman dolmayan dilenci torbası gibidir.

İnsanların yaptığı sahte paralar kadar, paraların yaptığı sahte insanlarda vardır.

insanları tanıdıkça, hayvanları daha çook seviyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn16

quote:

Orijinalden alıntı: sercnn12

Gelenin gideni aratmadigi tek yer Victoria Secret'tır.

i like it

• Msnyi acıyorum yukarıdan assagıya ben haric herkes mesgul.tamam el birligyle dunyayı kurtarablrsnz ama bni dıslamanz hic hos degil Bunu Yazdım Az Önce :D
  • Acaba ; insanlar son kullanma tarihi yok diye mi kullandılar iyi niyetimi..??

Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlar ; canım sıkıldığında kalkabilecegimi farkındasınız demi ?

Insanlarla yüz yüze konuşurak her sorunu halledebilirsın.. Ama bazı insanlar gelir önüne , hangi yüzüne konusacagini bilemezsin..!

Sesini değil , sözünü yükseltmeli insan..! Çünkü gök gürültüleri değil , yağmurlardir yaprakları yaşatan!

Şeytan ona uymamız için bıze yalvarıyor.. Peki biz çok iyi insanlar olduğumuz için mi onu kıramıyoruz?

Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında en güzel çare, dağ ile karı baş başa bırakmaktır. Gün gelip karlar eridiğinde; dağ yolunuzu gözleyince, en güzel cevap, başka bir dağdan selam yollamaktır
  • FACE verdik;
    BOOKunu çıkardınız...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.