Şimdi Ara

Etkili böcek ilacı tavsiyesi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
10
Favori
245.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 28 Haziran 2019; 13:5:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

Merhabalar;
    Çiyan-Akrep bu ikili için Bayer Ürünü olan Ficam kullanmanız gerekmektedir.
    Bayer bölge distribütörlüğü çalışanıyım.Sorularınız olursa yardımcı olurum.Konuyu tesadüfen gördüm geçmiş olsun iyi günler dilerim i.

Cok tesekkurler. Puskurtme yontemi ole sanirim. Ne kadar su kullanmak gerek ve internet harici nereden alabiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 16 Mayıs 2016; 23:45:04 >
  • -Evet Ficam pulverizasyon yöntemi ile kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 28 Haziran 2016; 2:10:25 >
  • evde bocek yok disaridna cam acinca geliyor

• Karıncalar için ne yapabiliriz öneriniz varmı?

• Odamı aşağıda resmini attığım karınca benzeri böcekler bastı. Yatağa kadar girdiler. Geceleri ısırıp kaşındırıyorlar da. Bunlar ne böceği hiçbir fikrim yok. Nasıl kurtulabilirim. Tavsilerinizi bekliyorum.

Resmin kalitesi için kusura bakmayın.

Etkili böcek ilacı tavsiyesi
  • Merhaba herkese böcek servisi çağırdım. Gelip ilaçladılar. 8 gün sonra tekrar aradım faydası olmadı ölen 15 tane dedim 2. Gelmeye ücret istediler benim bildiğim 3. Gelmeye ücret istenir sözüm ona garantili ilaçlama yaptırdık. Garanti 2. İlaçlamadan sonra işliyormuş baksen anlımızda keriz yazıyordu zaten. Sinir oldum Resmen su sıkıp gittiler 70 TL de ücret aldılar. '' Garanti İlaçlama 444 88 18 nolu telefonları var '' Şirinevler İstanbul bilginiz olsun arkadaşlar İrtibat etmeyin Şimdi detan maxi sprey aldım ama faydası var mı yokmu anlamadım. Sıkıldım bu böcek işinden ağzım da yandı daha güvenmem hiç bir ilaçlama şirketine kimse kusura bakmasın. Kendi kendime bişeyler yapmaya çalışıyorum. Önereceğiniz ilaç varsa demeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 24 Haziran 2016; 2:27:00 >
  • Karınca için onlarca ilaç ismi sayabilirim ama size bu aralar revaçta olan Blattanex Granül 20 Gr öneririm.Zirai ilaç bayileri,peyzajcılar ve internetten bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

Karınca için onlarca ilaç ismi sayabilirim ama size bu aralar revaçta olan Blattanex Granül 20 Gr öneririm.Zirai ilaç bayileri,peyzajcılar ve internetten bulabilirsiniz.

İyi günler evi eşek arısı bastı ne önerirsiniz.

• Nette dolaşırken şöyle bir video buldum hamam böcekleri için, deneyen olursa sonuçları bizimle de paylaşsın :)

https://www.youtube.com/watch?v=BA3RzOjpKSM

https://www.youtube.com/watch?v=_tUOOlABzA0
  • İstanbul içi ilaçlama arayanlar garantili ve 3ay etkili ilaçlama için mesaj yolu ile bize ulaşın

• Bu hamam bocekleri bitmiyor arkadas. Bir suru ilac aldik farkli farkli yine cikiyorlar. Azalma oluyor ama bitmiyorlar. Bugun bir tanesini buzdolabinda gordum tam çildirmalik. Yarin gidip K-Othrine alayim nasil bisi, ustte videodaki karbonatli nisasta sekerini de denemek gerek. Lanet olsun bunlara bi bitmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Bu hamam bocekleri bitmiyor arkadas. Bir suru ilac aldik farkli farkli yine cikiyorlar. Azalma oluyor ama bitmiyorlar. Bugun bir tanesini buzdolabinda gordum tam çildirmalik. Yarin gidip K-Othrine alayim nasil bisi, ustte videodaki karbonatli nisasta sekerini de denemek gerek. Lanet olsun bunlara bi bitmiyorlar.

ficam al kesin çözüm
  • Evde tekrar kertenkele savaşı var 3 gündür. Kendisiyle görsel temas yaşamadım ama 3 akşamdır, akşamüstü sesleniyor :) Sanırım acıktı.

http://www.bytrap.com/urun_detay.html

Yapışkan karton kullanıyorum şimdilik. 6 ay önce ilaçlama yapmıştım, k-othrine. Haftasonu tekrar yapacağım.
  • Benim bazı böceklerin özellikle o meşhur hamam böcüğünün savunma mekanizmaları gelişmiş. Yani öyle fısfıs sıkayım, kafasına terlik atayım, yollarına çakıl taşı dökeyim şeklinde geçmiyor. Size önerim meydan muharabelerindense profesyonel kişileri getirin, bombalasınlar.
  • K-Othrine Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandı, Alphacypermethrin hiç bir işe yaramaz, Averkill ve Fasnox Alphacypermethrin etkenli ilaçlar o yüzden güvenmeyin. Size önerim Cyholothyrin etken maddeli ilaçlar. Ancak profesyonel ilaçlama şirketlerine bırakmanız en doğrusu, ilaçlamalar periyodik olarak düzenli yapıldığında sorun çözülecektir. Ficam W konusuna gelirsek Bendiocarb etken maddeli bir ilaç yalnız tek sıkıntı uygulama profesyonel bir ekip tarafından yapılmazsa hem ev halkı hem de uygulamayı yapan kişi için risk oluşturmakta. İlaçları önerilen dozun üzerinde kullanmak böcekleri daha hızlı öldürmez ve ya daha fazla katkı sağlamaz. Doğru kullanım önerilen dozda önerilen sıklıkta uygulamaktır. Spreyleme çözüm sağlamıyor ise sisleme (dumanlama) yapmak çözüm sağlar yalnız tek sıkıntı dumanlama işlemi iç alanda yasak. Kene, pire gibi parazitlerde Flumethrin kullanmanız yerinde olacaktır. EC İlaçlardan elinizden geldiğince uzak durmanızda bir tavsiyedir.

• Arkadaşlar mutfakta küçük siyah böcekler bastı. Gece ortaya çıkıyorlar ışık açınca kaçışıyorlar. Bana bir ilaç bir çözüm önerin lütfen.

Bi fotoğraf çekmeye çalıştım ama bana yardımcı olursanız sevinirim.

Etkili böcek ilacı tavsiyesi

• RızaAkın14 R kullanıcısına yanıt
    hocam buhttps://urun.gittigidiyor.com/supermarket/bayer-maxforce-ic-hamam-bocegi-jel-ilaci-20-gr-sk-07-2019-337271060 ilaçdan alın (20 gr) internetten inceleyin videoları var yada bunların 5 gramları var,eğer ilaçlama pompanız varsa sulandırıp K Othrine 50 Sc kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçamayanadam -- 23 Nisan 2018; 0:11:0 >
  • Yeni ev tuttum

Dün Gördüm ki ev böcek cenneti

1 haftayada taşınma durumum var

Tasinmadan hangi yöntemi uygulamaliyim

• bashibazouk kullanıcısına yanıt
    borik asit hiç de zehirli birşey değil.. Ben ayak suyu yapıyorum, mantar fln hiçbirşey kalmıyor.. Zaten hastanelerde bu maddeyle temizlik yapılır..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.