Şimdi Ara

BAKKAL VE BİM 'DEN KONTÖR YÜKLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
29.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abiler ablalar..faturalı telefon kullanıyordum.babamın üzerine açılıydı .Kontör yerine TL ye geçtikten beri turkcell bayinden başka yerde telefonuma kontör yükletmedim.Bakkalarda filan TL yükleme nasıl oluyor..100 TL yükletmeyi düşünoyurum.Bakkallarda heralde TL KARTI olarak satılıyormuş.100 tl kart varmı haberim yok.Bakkalcı benden ne kadar para alır..100 TL mi alır yoksa kendisine paydamı alıyor.Bim marketi var yakında bide..Orda sanırım bir makineyle yapıyorlar kontör yükleme işini.mesela 100 tl yükletmek istiyorum 100 tl mi ödeyecem yoksa ek ücretmi aliyorlar.. Hangisi hesapliysa ona gidecem.Yollar birbirinin tam zıttı :D.Birde bimdeki makineen nakit ödeyerekte yükleniyor demi...

• Ek bir ücret alınmıyor.. Bimden 100tl yükleniyormu bilmiyorum ama bence en iyisi hesap kartından bankamatik üzerinden direk yükle numarana..
  • oldu ozaman bakkallara kart olarak satılıyor demi hala 50 tl gördüydüm bir ara.2 tane 50 tl alıp öyle yüklerim artık. sorun olmaz heralde
  • bankamatik kartım yok.zaten 18 yaşından küçüğüm :D
  • nerden alırsan al ama ek ücret isterlerse verme sakın, zaten onlar komisyonlarını fazlasıyla alıyorlar
  • bim den extra ücret istemezler..

migrostan da yükleyebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyspidy

oldu ozaman bakkallara kart olarak satılıyor demi hala 50 tl gördüydüm bir ara.2 tane 50 tl alıp öyle yüklerim artık. sorun olmaz heralde

kazı konuş kartlarında bazen sorun olabiliyor. daha önce kullanılmış falan olabiliyor. bu tarz şeyler yaşayan tanıdıklarım var ve can sıkıcı oluyor..

en garanti yol bim migros gibi güvenilir yerler.. ben hep iş bankası internet şubesinden yüklüyorum mesela.. kazı konuş kartı sonun da sonuncusu tercihim olur yani :)))
  • benden yukle kardeş:::::::D
    2 tane 30 luk 2 tane 20 lik tl kartı verecem

toplam 100 tl vereceksin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.