DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
aof sınavlarında hesap makinesi serbest mi
12
Cevap
0
Favori
10.615
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      845 Mesaj
      07 Şubat 2011 15:15:29
      aof sınavlarında hesap makinesi serbest mi?

• Çavuş
      43 Mesaj
      07 Şubat 2011 20:32:57
      Serbest hocam

• Yüzbaşı
      514 Mesaj
      21 Mart 2011 10:58:44
      Slm
      Aöf sınavlarına az kaldı, hesap makinesi için bir kriter varmıdır?
      Tavsiyeleriniz nedir?
      Teşekkürler

Mesela bu olabilirmi?
      http://www.makdis.com/site/page.asp?dsy_id=21018

"En faziletli cihat zalim bir idarecinin yanında ona adaleti söylemektir. HZ. MUHAMMED"
      "Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
      "İnsanın en büyüğü, en yüksek mevkide iken tevazu gösteren, kudret sahibi iken affeden ve kuvvetli olduğu vakit adaletle hareket edendir. ABDÜLMELİK B. MERVAN"
    • Çavuş
      66 Mesaj
      21 Mart 2011 16:01:53
      Dostum tüm hesap makinaları olmuyor. Bir kriterii vardı. Öğrenci klavuzunda yazıyor. Bir fonksiyon tuşu olan makinalar yasaktı. O nedenle bende makina almadım ama basit bir bakkal makinası almayı düşünüyorum.

Her gün yeni bir umut, her aksam yine düş kırıklığı.
    • Yüzbaşı
      777 Mesaj
      21 Mart 2011 18:29:02
      Sınav giriş belgesinde yazan şöyle,

SINAVDA UYULACAK KURALLAR MADDE 8

Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.

• Yarbay
      3495 Mesaj
      26 Mart 2011 04:04:23
      Matematik sınavında öyle hesap makinesi gerektirecek boyutta sayılar çıkmıyor.Sadece köklü sayılarda biraz hız kazandırır.

• Yarbay
      3326 Mesaj
      29 Mart 2011 13:26:53

quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

Matematik sınavında öyle hesap makinesi gerektirecek boyutta sayılar çıkmıyor.Sadece köklü sayılarda biraz hız kazandırır.

2.sınıfta şart hocam, istatistik dersinde hesap makinesi olmadan soru çözemiyorsunuz.

• Emekli Yönetici
      11180 Mesaj
      30 Mart 2011 10:02:04
      Çok fonksiyonlu olmaması gerekiyordu. Heralde gene öyledir. Yani basit 2-3 liralık bir hesap makinesinde sorun çıkmaz.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Yarbay
      2174 Mesaj
      30 Mart 2011 18:45:22

quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Slm
      Aöf sınavlarına az kaldı, hesap makinesi için bir kriter varmıdır?
      Tavsiyeleriniz nedir?
      Teşekkürler

Mesela bu olabilirmi?
      http://www.makdis.com/site/page.asp?dsy_id=21018

Geçen yıl bu tip bir makine götürdüm ama gözetmen el koydu :) Ertesi gün yine götürdüm yine aynı gözetmen denk geldi. Bu sefer kendim teslim ettim :D

• Yarbay
      3879 Mesaj
      31 Mart 2011 21:24:39

quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Alıntıları Göster

Geçen yıl bu tip bir makine götürdüm ama gözetmen el koydu :) Ertesi gün yine götürdüm yine aynı gözetmen denk geldi. Bu sefer kendim teslim ettim :D

Basit makineler yeterli arkadaşlar , bu cihazları almıyorlar.

• Er
      3 Mesaj
      01 Nisan 2011 15:35:54
      Basit bakkal makineleri ile standart sapma sorularını çözemezsiniz. dereceli kök alabilen makine olması gerekir elinizde. 5-6 liraya satılan dandik bilimsel hesap makinelerinden götürmenizi tavsiye ederim. Ama gözetmen bu işe ne der bilemem. Ancak üzerinde harf takımı olmadığı için kullanılabileceğini iddia edebilirsiniz...

• Çavuş
      45 Mesaj
      01 Nisan 2011 21:27:56
      bu tür hesap makineleri gözlemci hocalara göre alınıyor veya alınmıyor. Kurala göre bu tür (bir de captiga diye bir model daha var) hesap makineleri yasak olmaması lazım, çünkü alfabetik değiller, data bank olarak kullanamazlar. Tavsiyem bir normal, bir de bunu götür. Gözlemci bunu almazsa sınava diğerini kullanırsın.

Not: geçen sınavda ben sokabildim, kimse bir şey demedi.

Bol şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkTAlp -- 1 Nisan 2011; 21:28:40 >

• iOS Beta Kullanıcısı
      4011 Mesaj
      02 Nisan 2011 10:33:05

Bende bu hesap makinesini aldım arkadaşlar bu gecerlımı orda bıde hesap makınesız kalmayalım

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.