Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her fiyata her türlü mal bulunur ben ne ucuz montürle ne de defolu taşla iş yapmıyorum . özelden ucuz montür talep edip , olumsuz cevap alınca burada böyle mesaj atmanız çok yakışıksız . cevap yazmayacaktim ama diğer kullanıcılara olan saygımdan cevap yazıyorum istemeyerekte olsa hakkınızda şikayette bulundum . kazanç olayına ciddiyetsizliğin dibi olduğu için hiç girmiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

ilk iki modelden var zaten mevcut fiyatlara yan taşlar için ek 150 tl daha gerekiyor , kenarı tamtur taş olan sonuncu model için ek 300 400 tl gidebilir ne söylemek biraz zor . kenar taş illa istenmiyorsa hiç girmeyin daha çabuk deforme oluyor dökülüyor . ama yapıyoruz isterseniz yaparız . 35 38 civarı olanlar biraz az geliyor çabuk satılıyor , listede olanlar var şuan . yeni parti gelecek ama zaman veremem 3-4 hafta en az sürer belki de daha uzun sürer . ki zaten yeni gelenler daha yüksek fiyatla gelecektir , fiyatlar artmıştı .

ilk sayfadaki modeller en çok sattığımız ve en saglam modeller :)

(kenar taş illa istenmiyorsa hiç girmeyin daha çabuk deforme oluyor dökülüyor) kismi bu isin pro eller tarafindan yapilmadigini ifade eder sonucta bujuteri degil pirlanta ...

ben illa kenar taşı olsun veya olmasın diye bir ısrarda bulunmuyorum, yapıyoruz talep var . ve en saglam şekilde yapıyoruz, hatta müsterilerimizden modelin kalın olduğuna dair şikayette alıyoruz sırf sağlam olsun isteğimizden dolayı. ama bu taşlar mm nin 5 te 1 i kadar kalınlıktaki tırnaklarla tutuyor ve dünya, metal aşınmasının önüne geçecek bir teknolojiyi icat etmiş değil .

bunu tüm samimiyetimle açık yüreklilikle söylüyorum sorun yaşamamanız adına . yoksa hangi firmaya gitseniz duyacağınız laf düşmez kesinlikledir ...

şunu da deneyebilirsiniz size göre profesyonel saydığınız bir yerden kenarı taşlı yüzük alıp eşinize verin sürekli kullansın durumu gözlemleyin dilerseniz paylaşın bizimle...

söylediklerimin ne kadar doğru oldugunu kendi gözlerinizle göreceksiniz

tadilatı mümkün mü mümkün ücretsiz tamirini yapıyoruz hatta yeni pırlantayı ücretsiz takıyoruz sorun değil ufak taşların değeri yok denecek kadar zaten . ama durum böyle yalan söylemek prensiplerime aykırı :)

• Ferhat Abi her şey için çok teşekkür ederim.
    Özel tasarım, zor işçiliği olan yakut + 2 pırlantalı yüzüğü harika bir şekilde ürettiler. Fiyatının da piyasadan uygun olduğuna inanıyorum. Ankara'da elden teslim almak da kısmet oldu. Temiz güvenilir esnaf artık kalmadı sizin gibi.
    Hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.
    Ve herkese tavsiye ederim.

İbrahim Sağlam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

ilk iki modelden var zaten mevcut fiyatlara yan taşlar için ek 150 tl daha gerekiyor , kenarı tamtur taş olan sonuncu model için ek 300 400 tl gidebilir ne söylemek biraz zor . kenar taş illa istenmiyorsa hiç girmeyin daha çabuk deforme oluyor dökülüyor . ama yapıyoruz isterseniz yaparız . 35 38 civarı olanlar biraz az geliyor çabuk satılıyor , listede olanlar var şuan . yeni parti gelecek ama zaman veremem 3-4 hafta en az sürer belki de daha uzun sürer . ki zaten yeni gelenler daha yüksek fiyatla gelecektir , fiyatlar artmıştı .

ilk sayfadaki modeller en çok sattığımız ve en saglam modeller :)

(kenar taş illa istenmiyorsa hiç girmeyin daha çabuk deforme oluyor dökülüyor) kismi bu isin pro eller tarafindan yapilmadigini ifade eder sonucta bujuteri degil pirlanta ...

ben illa kenar taşı olsun veya olmasın diye bir ısrarda bulunmuyorum, yapıyoruz talep var . ve en saglam şekilde yapıyoruz, hatta müsterilerimizden modelin kalın olduğuna dair şikayette alıyoruz sırf sağlam olsun isteğimizden dolayı. ama bu taşlar mm nin 5 te 1 i kadar kalınlıktaki tırnaklarla tutuyor ve dünya, metal aşınmasının önüne geçecek bir teknolojiyi icat etmiş değil .

bunu tüm samimiyetimle açık yüreklilikle söylüyorum sorun yaşamamanız adına . yoksa hangi firmaya gitseniz duyacağınız laf düşmez kesinlikledir ...

şunu da deneyebilirsiniz size göre profesyonel saydığınız bir yerden kenarı taşlı yüzük alıp eşinize verin sürekli kullansın durumu gözlemleyin dilerseniz paylaşın bizimle...

söylediklerimin ne kadar doğru oldugunu kendi gözlerinizle göreceksiniz

tadilatı mümkün mü mümkün ücretsiz tamirini yapıyoruz hatta yeni pırlantayı ücretsiz takıyoruz sorun değil ufak taşların değeri yok denecek kadar zaten . ama durum böyle yalan söylemek prensiplerime aykırı :)

Amacim polemik yaratmak degil ist kapali carsida mihlama sanati uzerine master yapmis seviyedeyimdir fuat kirgiz sait koc gilan calistigim firmalar arasinda suan kendimi ovmek icinde solemiyorum benim mihladigim tas dusmez tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: igidu

Ferhat Abi her şey için çok teşekkür ederim.
    Özel tasarım, zor işçiliği olan yakut + 2 pırlantalı yüzüğü harika bir şekilde ürettiler. Fiyatının da piyasadan uygun olduğuna inanıyorum. Ankara'da elden teslim almak da kısmet oldu. Temiz güvenilir esnaf artık kalmadı sizin gibi.

İbrahim Sağlam

Rica ederim ibrahim :)

Gule gule kullansinlar :)

senin gibi hos sohbet insanla tanismakta cok guzeldi . Ihtiyacin olmasa bile ankaraya her geldiginde bekliyorum bir cay icmeye

• avvam A kullanıcısına yanıt
    Daha ucuzu nerde buldun . Benimde Ferhat beyden bir ay bir alışverişim oldu . Almadan baya araştırdım. Kesim kalitesi yazmayan benzer taşlar % 35 indirimi ile 400 tl daha pahalıya geliyordu 1 ay oldu alalı hala daha ucuzunu göremedim. Ilgi va alakasida cabası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igidu

Ferhat Abi her şey için çok teşekkür ederim.

İbrahim Sağlam

Rica ederim ibrahim :)

Gule gule kullansinlar :)

senin gibi hos sohbet insanla tanismakta cok guzeldi . Ihtiyacin olmasa bile ankaraya her geldiginde bekliyorum bir cay icmeye

Çok teşekkürler abim, yorgun olmasam daha fazla gevezelik edecektim
    Görüşmek üzere diyeyim

• Ferhat beyden almak istediğim 5 taş pirlanta yüzük için dün saat 10:30 eft geçmiştim. yüzük bu gün saat 11:00 de sıkıntısız bir şekilde elimde oldu kendisine çok teşekkür ederim

öncesinde de kendisini biraz uğrastirdim sorular sorarak ve resimler isteyerek o yüzden de ayrıca teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 27 Mayıs 2014; 12:44:54 >
  • Selamlar;

Ferhat'ın ünü almış yürümüş ama ben de ekleyeyim, 2 sene önce tektaşımı kendisinden almıştım çok çok memnun kalmıştım hem fiyat hem ilgi alaka.

Herhalde bir 10 tane arkadaşımı da kendisine yönlendirmişimdir. Hepsi de memnun kaldılar. ( Bir tek, komisyon alsa mıydım diyorum baya yekun tutardı :) )

Hayırlı işler dilerim. Kızılay'a yolum düşerse bir çayını içeceğim...
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    rica ederim güle güle kullansınlar :)
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt

tabiki cağrıcım her zaman beklerım memnuniyetle :)
  • Hocam yüzük ölçüsünü almakta sıkıntı var, sürpriz olacak nasıl yapabiliriz?
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Kullandigi bir yuzugun caktirmadan icten ice capini olcun cetvelle o mesafeden bulunur olcu :)

• quote:

Kullandigi bir yuzugun caktirmadan icten ice capini olcun cetvelle o mesafeden bulunur olcu :)

Hocam plastik yüzükler falan takıyor ama işin kötü yanı yüzük parmağına takmıyor. Bir tanesini yürütmeyi ben de düşündüm de, yüzük parmağında yok. Sanırım kardeşinden yardım istemem gerekecek. Ablası evden gidecek diye bu güzelliği yapar herhalde bize.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Olmazsa en kotu hediye edildikten sonra ayarlanir olcu :)

• merhaba, aşağıdaki tek taş 0.25 ct 950 tl yazmışsınız GIA sertifikasız fiyatı değil mi? Bir de aşağıdaki alyans için fiyat alabilir miyiz teşekkürler.

tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

• Katze0689 K kullanıcısına yanıt
    0.30 carat altı olanlarda gia sertifika yok piyasadaki gibi kart tipi sertifika var . alyans 12 gram gelse çifti 57 tl den 680 altını tutar 150 tl işçilikten ikisi 300 de işçiliği olur toplam 980 tl ye çıkar alyans :)
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. az önce gösterdiğim modeldeki taşlar pırlanta olsa kullanışlı olur mu, ve ek olarak ne kadar ücreti olur? Bir de aşağıdaki model için de ortalama bi fiyat verir misiniz teşekkür ederim.
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze0689 -- 30 Mayıs 2014; 14:27:29 >
  • bir de pırlanta için fiyata yüzük dahil ama işçilik dahil değil sanırım, işçilik ücreti ne kadar alıyorsunuz
  • Katze0689 K kullanıcısına yanıt
    pırlnatalı olsa tahmini 300 400 tl gibi ilave olur , bombeli olanların kalınlığı önemli resimdeki 7mm gibi tahmini . 16 gram gibi olsa 910 tl altını tutar 50 tl işçiliği var adetinde , 100 de işçilik toplam 1010 tl . işçilik alyanlar için değişiyor pırlanta için yüzük vs herşey dahil fiyat pırlantalar için ayrıca bir ödeme yok :)
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.