Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ferhat bey e çok teşekkür ediyorum tam istediğim gibi 0.40 ct f sl1 yüzük aldım 2350 tl ye

herşey tam istediğim gibi olmuş dısarda en ucuz bu yüzüğe 3000 tl fiyat verdiler

ilgi alaka herşey çok güzel

yalnız kargo ücreti olmasa daha iyi olur genel olarak daha cezbedici olur diye düşünüyorum

bir de kutu meselesi var

google led light ring box yazınca yurt dıısndan güzel kutular cıkıyor

http://www.ebay.com/itm/Pink-LED-LIGHT-ENGAGEMENT-WEDDING-RING-BOX-/261390244416?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cdc129a40 galiba bunu alıcam sizce nasıl arkadaslar ???

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    rica ederim , begenildiğine sevindim :) hayırlı olsun güle güle kullansınlar .

kutu konusunda alanın da aşmış ürünler bulmuşsunuz cidden :) genelde kadife ve ahşap çeşitleri ile sunuyoruz . ışıklı felan değişik:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

rica ederim , begenildiğine sevindim :) hayırlı olsun güle güle kullansınlar .

kutu konusunda alanın da aşmış ürünler bulmuşsunuz cidden :) genelde kadife ve ahşap çeşitleri ile sunuyoruz . ışıklı felan değişik:)

pembe kutuya niyetim var ama siyah mı alsam ? bugun sipariş vericewm de
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    genelde siyah tercih ediliyor , yüzük beyaz olduğu için daha ön plana çıkarıyor . pembe kutuya pek rastlamadım :)
  • lion8360 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba adim ferhat bu arada :)

Yuzugun begenildigine sevindim gule gule kullansinlar :)

7 gram yuzuk 430 tl gibi altini tutar 61 tl den grami . Bir adet icin 50 tl, 2 adet icin 100 tl iscilik olur bahsedilen alyans 600 tl ye cikar yani .

Ici bos alyanslari bedava verseler de almayin . Iki ay sonra gocuyor tamiri mümkün degil cope gidiyor . Arti olcu ayarlamak mümkün değil arti işçiliği daha pahali . Ici dolu olanlar daha ucuz iscilikli ve ömürlük oluyor . Istediginiz ebati olcuyu verirseniz yardimci olabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 17 Nisan 2014; 22:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm attim

• hunter06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ferhat bey kusura bakmayın tarık nerden çıktı bende anlamadım :) ölçüyü pm attım. İyi çalışmalar. :)
    Model de böle bişey olabilir
    Pm attim size :)

• Yurtdisina yollayabiliyormusunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: xwq

Yurtdisina yollayabiliyormusunuz hocam?

Yurt disina yollamak nasil olur cok bilgim yok acikcasi . Yurt disina giden bir tanidiginiz olursa yanında götürür , o sekilde alan olmustu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Orijinalden alıntı: xwq

Yurtdisina yollayabiliyormusunuz hocam?

Yurt disina yollamak nasil olur cok bilgim yok acikcasi . Yurt disina giden bir tanidiginiz olursa yanında götürür , o sekilde alan olmustu :)

Peki hocam tesekkurler :)

• pm attım:))
  • Ferhat bey Cumartesi yanınıza gelip yüzük almak istiyorum 0.30 olanlardan elinizde mevcut mu acaba

0.30 CT E VS2 805 usd 1163307041

Bu modeli almak istiyorum resmi var mıdır acaba ?

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Ferhat bey Cumartesi yanınıza gelip yüzük almak istiyorum 0.30 olanlardan elinizde mevcut mu acaba

0.30 CT E VS2 805 usd 1163307041

Bu modeli almak istiyorum resmi var mıdır acaba ?

Saygılar

Ilk mesajda listede olanlarin hepsi mevcut :) taslar paketinde oluyor tek basina resimleri yok sectiginiz modele hemen montaj edilebiliyor:)

• hunter06 kullanıcısına yanıt
    hocam uzun zamanımızı almaz değil mi Ferhat Bey. birde iş yerinizi nasıl bulabiliriz kaça kadar açıksınız cuma akşamdan halledebilirsem çok daha iyi olur cumartesi yoğun olacak :)

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

hocam uzun zamanımızı almaz değil mi Ferhat Bey. birde iş yerinizi nasıl bulabiliriz kaça kadar açıksınız cuma akşamdan halledebilirsem çok daha iyi olur cumartesi yoğun olacak :)

Saygılar

Yok fazla zaman almaz yarim saatte yapariz. Cuma ctesi 7 ye kadar acigiz . Isyerim merkezde zaten kizilay ataturk bulvari 67 / 21 buyuk carsi diye yazar alt kat :)

• kutular hususunda eleştiriler geldiği için kutuların fotograflarını ekledim ilk mesajda bulunuyor 6 çeşit var, hem açık hem kapalı olarak görmeniz için seçebilmeniz için :)
  • Forumun en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip kardeşim Ferhat helal olsun valla sana. Kutular gayet şık olmuş. Türkiye'de tek taş senden alınır. (bunda iddialıyım ) Gerçi bütün ziynet eşyalarını senden almaya başladım ben ama Allah hayırlı satışlar versin.
  • GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    sağolasın gökhanım kutuları da görsün insanlar istedim , mevcutların en iyileri
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.