Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asagi yukarı 800 850 civarlarinda tutar orta tas , kenar icinde 150 200 tl gider .max 1200 gibi cikar tahminen .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 6 Ocak 2014; 23:24:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    taş renk ve berraklığı ne olur ?
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    G H VS gibi olur .

• ferhat bey özel mesaj attım.saygılar.
  • Ferhat bey merhaba, kısmetse evlilik teklif edeceğim ve bunun için bütçem maksimum 1500 - 2250 TL civarı.Fiyat listenizi inceledim lakin henüz bir fikir oluşturamadım:) Sizden ricam bu fiyat aralığında hangi karatta,renkte ve parlaklıkta yüzüğü tavsiye edersiniz ? İlginiz için şimdiden tşk ederim.
  • abbaww A kullanıcısına yanıt
    Listemizdeki butun taslari tavsiye ettigimiz aliyoruz ve satiyoruz:) mevcut butceniz ile alabileceginiz en buyuk karatta tasi seçebilirsiniz renk olarakta en yuksek olanlarda seçebilir siniz . G renk ve yuksek carat veya f rengi yuksek carat tercih edilebilir:)

• 0.30 CT G SI1 1590 TL 5166158501

bunun fotoğrafı hangisi acaba? anlayamadım burdaki listeyi. 1500tl civarında tavsiye edeceğiniz model var mı acaba?

@hunter06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 16 Ocak 2014; 15:19:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

0.30 CT G SI1 1590 TL 5166158501

bunun fotoğrafı hangisi acaba? anlayamadım burdaki listeyi. 1500tl civarında tavsiye edeceğiniz model var mı acaba?

taşlar paketinde, herhangi model üzerinde değil . beğendiğiniz modelin üzerine montajı yapılıyor ulaştırılıyor , orada yazanlar model de dahil taşın fiyatıdır, listedeki bütün taşları öneririm bütçeniz dahilinde istediğinizi seçebilirsiniz :)
    taşın resmini istiyorsanız yollarım ama pek birşey anlaşılmaz mail adresinizi yazarsanız atayım:)
  • Listede 50ct D renk 3300tl tas vardi gitmis. Kim aldiysa ayip etti. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Listede 50ct D renk 3300tl tas vardi gitmis. Kim aldiysa ayip etti. :)

3600 e var artık, dolar sagolsun, pirlanta fiyatlarin da da biraz artış var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 16 Ocak 2014; 22:10:39 >
  • Ferhat bey den ilk alisverisimi yaptim.Artik bana da fake filan denmez cunku 2001 uyesiyim..

urunde ufak tefek sikinti mevcut ama cozecegimize inaniyorum..

urun gayet guzel,taahhut edilen urun.Sorunsuzca alisveris yapabilirsiniz..
  • Ferhat beye çok teşekkürler..Biraz gecikmiş olsamda..Çok güzel bir taş aldım.Bütçem şaştı ama değdi.
    İnternetten pırlanta alacağıma inanmazdım,çok araştırdım,sonuçta gerçek sertifikalı güvenilir bir alışveriş yaptım.
    Fiyat yönündende avantajlı oldu.Sadece cargo aşaması biraz tedirginlik yaratmıştı. Ankara'ya yolum düşerse
    kendisini ziyaret edeceğim.
    Tüm bu piyasa araştırmaları sırasında yaşadığım,edindiğim izlenim ve tecrübeler neticesinde Ferhat beyin ticaretine
    saygıyı ve teşekkürü borç bilirim.(Gerçi o kadar yüklü alışverişe indirim yapmamış olsada..Bir de kargoyu da ödemeli göndermiş.:)
  • Hayırlı olsun gule gule kullansinlar :)

• hocam ben bayadır araştırıyorum bu konuyu. fiyatlar çok değişken. bütçembaya kısıtlı. en son tektaş.com da şu tarz bi şey buldum. hem sizden fikir alıyım, daha uyguna temin edebiliyorsak da sizden temin edeyim.

taşı : 0,16 ct
    renk: H
    Parlaklık: VS1
    taş ücreti: 427 lira

montür de bu , 14 ayar beyaz altın 3,58gr, montür fiyatı: 352 tl

• ysfylmz Y kullanıcısına yanıt
    Tas ve montur ücreti ayri ayri mi ?

• evet hocam ayrı. toplamda 780 tl gibi bi maliyeti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfylmz

evet hocam ayrı. toplamda 780 tl gibi bi maliyeti var.

Aynisi 700 tl ye g vs olani var :)
  • ürünün resmi var mı hocam eliniz de. montur şekil ve ağırlığında değişiklik var mı? sipariş süresi, ödeme seçenekleri ile ilgili bilgi verebelirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfylmz

ürünün resmi var mı hocam eliniz de. montur şekil ve ağırlığında değişiklik var mı? sipariş süresi, ödeme seçenekleri ile ilgili bilgi verebelirmisiniz?

özelden veya buradan mail adresinizi yazarsanız veya bana mail atın , hazır zaten size fotograflarını atayım .
  • elinizde tamtur ürünler varmı?

1000TL altı birkaç model sunabilir misiniz? tabi tavsiyelerinizi de.

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.