Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modelde linktekinin aynisi

http://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/alyanslar/urun/2573

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    çok yüksekmiş fiyatı. o seviyelerde bakmıyorum. teşekkür ederim.
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Ufak caratta olursa daha uyguna cikar . Sizin harcamak istediginiz butce ile alinabilecek en uygun en buyuk caratta yuzugu yapariz siz model belilerseniz gerisi kolay :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Ufak caratta olursa daha uyguna cikar . Sizin harcamak istediginiz butce ile alinabilecek en uygun en buyuk caratta yuzugu yapariz siz model belilerseniz gerisi kolay :)

pm'den devam ediyorum.
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardozs -- 19 Ocak 2017; 23:12:3 >
  • Ardozs A kullanıcısına yanıt
    cevaplandı :)
  • arkadaşlar bende Ferhat bey den alışveriş yapanlar arasına katıldım.
    Taşı hiç görmeden, paranın tamamını hesabına yatırdım ve sorunsuz olarak taşımı teslim aldım.
    Tam olarak istediğim gibi ve piyasaya göre uygun fiyatla pırlanta alımını tamamladım.
    Sonuç olarak Ferhat bey güvenilir, dürüst ve uygun fiyatlı ticaret yapan bir esnaf.
    Tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Saygılar
  • Merhaba

n11 de bi rürün var 149 tl ye. çekle alınırsa 127 tl ye filan geliyor. Bu şekilde bi ürün varmı sizde?

Malum memur işi ve eşime bir yüzük almak istiyorum. Var ie mağazanıza ugrayabilirim.

İyi çalışmalar.

(Eros Pırlanta 0,10ct Tektaş Yüzük )
  • quote:

Orijinalden alıntı: evvela

Merhaba

n11 de bi rürün var 149 tl ye. çekle alınırsa 127 tl ye filan geliyor. Bu şekilde bi ürün varmı sizde?

Malum memur işi ve eşime bir yüzük almak istiyorum. Var ie mağazanıza ugrayabilirim.

İyi çalışmalar.

(Eros Pırlanta 0,10ct Tektaş Yüzük )

Pm den de yazmıştım tqvsiye etmem gumus yumusak olur adam akilli kullanilmaz adı pirlanta olsun diye bu tarz seylere para verilmez . Zircon tasli altin tektaslardan alin daha uzun sure kullanilir satmaya kalkincada para eder en azindan

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

arkadaşlar bende Ferhat bey den alışveriş yapanlar arasına katıldım.
    Taşı hiç görmeden, paranın tamamını hesabına yatırdım ve sorunsuz olarak taşımı teslim aldım.
    Tam olarak istediğim gibi ve piyasaya göre uygun fiyatla pırlanta alımını tamamladım.
    Sonuç olarak Ferhat bey güvenilir, dürüst ve uygun fiyatlı ticaret yapan bir esnaf.
    Tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Saygılar

Hayirli olsun gule gule kullansinlar muharrem bey :)

• Merhaba Ferhat Bey,

0,50 carat H serisi VS renk için verebileceğiniz en uygun rakam ne olur? Tşklr
  • Ferhat Bey'le çalışma şansım olmadı. Alışveriş yapmak için bir hayli zorladım ancak kendisinin tok satıcı konuşma tavrı beni biraz rahatsız etti. Fiyatları ve güvenilirliği hakkında o yüzden fikir sahibi olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKIN1970

Merhaba Ferhat Bey,

Taslarin tam listesi ilk mesajda guncel 50 lik h vs 2 var 3000 civarinsa SI ozelligindw olup 2800 e kadar var . Bir inceleyin isterseniz , olanlardan farklı ozellikte tas talebi olursa temin de ederiz sorun degil . Ofise sorariz tabi varsa hemen gelir yoksa 1-2 hafta sürebilir durma göre bakılır:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

Ferhat Bey'le çalışma şansım olmadı. Alışveriş yapmak için bir hayli zorladım ancak kendisinin tok satıcı konuşma tavrı beni biraz rahatsız etti. Fiyatları ve güvenilirliği hakkında o yüzden fikir sahibi olamadım.

Ozan bey Pm den yazdim okudunuz mu bilemiyorum , benden net bir model ile ilgili talepte bulunulmadigi durumda mecburum tahmini cevaplar vermeye cunku butun ürünler stogumda olamayabiliyor ve zaten ufak karlarla calistigimiz icin cogu zaman bu tahminler bile tutmayabiliyor . Bunu tok satici ilgilenmiyor seklinde yorumlamaniza üzüldüm . Ne alacaginiza karar verirsiniz, modeli belirlersiniz bana linkini resmini artik hangi kaynaktan olursa olsun ulastirirsiniz ben o urun hakkinda sorusturmami yapar size net bir cevap verebilirim ve bu fiyatta muhakkak piyasadan uyguna gelir . Dedigim gibi boyle dusunmenize uzuldum ben asla boyle bir calisma prensibi icinde olmadim bana bilgi amacli yazanlara bile ozenle cevap veriyorum . Cok mesaj mail yazdigim için kisa kisa yaziyorum anlayisla karsilayacaginizi umuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 17 Aralık 2013; 17:43:41 >

• quote:

quote:

Merhaba Ferhat Bey,

Taslarin tam listesi ilk mesajda guncel 50 lik h vs 2 var 3000 civarinsa SI ozelligindw olup 2800 e kadar var . Bir inceleyin isterseniz , olanlardan farklı ozellikte tas talebi olursa temin de ederiz sorun degil . Ofise sorariz tabi varsa hemen gelir yoksa 1-2 hafta sürebilir durma göre bakılır:)

Benım söylediğim model mydiamond sitesinde 2500 Tl fıyatla satılıyor, ben sızıde mydiamond çalısanı sanıyorum, yanlısmı?
    Forum üyesıne daha ındırımlı verirsiniz dıye sormak ıstemıstım.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Ferhat Bey,

Benım söylediğim model mydiamond sitesinde 2500 Tl fıyatla satılıyor, ben sızıde mydiamond çalısanı sanıyorum, yanlısmı?
    Forum üyesıne daha ındırımlı verirsiniz dıye sormak ıstemıstım.

Benim o soylediginiz firma ile alakam yok fahri kuyumculuk olarak kendi firmamin sahibiyim iletisim bilgilerim ilk mesajda var . Taşa gelince gercek sertifikali olmayan taslari mevcut ozelliklerinden daha iyi ozelliklerle beyan ederek fiyati uygun soyleyebiliyorlar boyle alisveris yapmak aldanmaktir tavsiye etmem. Gercek sertifikali h vs o fiyata zor .

• 1 adet pm yolladım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsPraNo

1 adet pm yolladım ama

Yanitladim :)

• Ferhat bey merhabalar Pm'den yerinizi öğrenebilir miyim bugünlerde tek taş almam gerekiyor malum teklif için sizin fikrinizi eğer uyarsa da yüzük almak istiyorum .
  • Merbahalar,
    Peşin 1500-2000 TL arasında tek taş almayı planlıyorum. Bu aralıktaki yüzüklerden örnekler gönderebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.