Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre7107

Merhaba
    0.15 ct ler ne civarda acaba?

800 tl civarı oluyor tahmini, eğer bütçeyi zorlamıyorsa 0.25 - 0.30 dan aşağısı nı tercih etmeyin derim çok ufak kalıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital_dark

merhaba ferhat bey öncelikle 2 soru sormak istiyorum ürünü ist. satışınızda nasıl teslim alabiliyoruz .

2 sorum aşağıdaki resimde görülen modelin aynısını 0,40 ct G,F VS1,VVS2 kalitede bana ne kadar mal olur böyle bir ürün
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

Merhaba.

Gün itibari ile Ferhat bey ile konuşup resimdeki yüzüğün siparişini verdim. 2 hafta içinde teslim alacağım. Teslim aldıktan sonra buradan izlenimlerimi paylaşırım. Ayrıca bu yüzük için referans olan digital-dark arkadaşa, ilgi ve alaksını eksik emeyen Ferhat bey e de çok tşk ederim :-)

Özelikkler = 0.50 CT E SI1 2850 TL 5146563409

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazh -- 10 Temmuz 2013; 17:27:34 >

• yellowcatz Y kullanıcısına yanıt
    taşlar ulaştı ve listeye eklendi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 11 Temmuz 2013; 15:00:47 >
  • siyahbeyazh kullanıcısına yanıt
    yüzüğün yapımı ile ilgili gelişmelerden haberdar edeceğim sizi inşallah en kısa zamanda tamamlanacak :)

normalde teslimat aynı gün yapılıyor ama özel sipariş modeller için 1 hafta max 2 hafta süre alabiliyor onuda belirtelim :)
  • Hocam merhabalar,

Ben gidip kuyumcuda da gözle görüp son kararımı verdim.
    GIA sertifikalı, 0,35 - 0.37 CT aralığında Renk: E Berraklık: VS2 Kesim: excellent
    sislenme bulutlanması olmayan kız gibi bir taş istiyorum :)

Yüzük 18 ayar olacak, ölçü 8-9 falan herhalde onuda öğreneceğim modeline ait resmi alta ekliyorum.
    Yüzüğün içerisine ince hoş bir karakterle yazı eklenecek: P&E forever
    Ve şık bir kutu lazım tabi, malum kadınlar önce paketten etkilenir :D

Bu yüzüğü Axess ile 12 taksit alacağım bana toplamda vade farklı fiyatınızı iletir misiniz.
    Fiyatı iletir misiniz derken 2400 TL olsun işte. Ayda 200 TL'den fazla veremem.
    Kredi kartımı ve şifresini Ankara da ki arkadaşlarıma göndereceğim ve size gelip ödemeyi yapacaklar.

Karar verme süreci çok zor bu nedenle gerek telefonda gerekse mail ve forumdan sizi daraltmış olabilirim kusura bakmayın lütfen.
    Hadi şu kararımı da değiştirmeden hızlıca bitirelim bu işi :) karar vermek çok zoor :(

• hunter06 kullanıcısına yanıt
    Ferhat bey,

kulbun üstteki kalpli şekiller çokta oval olmazsa sevinirim. Resimdeki gibi keskin daha şık duruyor. Yani mümkün olduğa kadar... :-) Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazh

Ferhat bey,

kulbun üstteki kalpli şekiller çokta oval olmazsa sevinirim. Resimdeki gibi keskin daha şık duruyor. Yani mümkün olduğa kadar... :-) Tşk.

Olabildikce keskin yapmaya calisacagiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    mail attım size
  • Heeeey

Ferhat bey'in yardımlarıyla sonunda 0.35 D VS1 excellent kesim, excellent cila, excellet simetrisi olan 14 ayar yüzük içim sipariş verdim.
    Yarın kredi kartımı kargo ile Ankara'daki arkadaşlarıma göndereceğim ve ödemeyi yapacağım :)

Sonuçta anladım ki taş boyutu kadar mükemmelliği de benim için takıntı, bu nedenle de bütçemi bayağı zorlamış olacağım yine de değer.

Ferhat bey gerek telefonda gerekse maillerdeki yaklaşımları ile güven veren bir satıcı.
    İşçilikte de güzel bir çalışma çıkartacağını düşünüyorum. Gelince resimlerini paylaşırım.

2 haftadan fazla süren araştırmalarımda 10 saatten fazla bu işe zaman ayırdım.
    Tek taş alacak arkadaşlara önerim; mümkünse 0.25 ct 'nin altına düşmemeye çalışsınlar.
    H renk IS1 'ler fiyat performansta iyi. Bütçesini zorlayanlara ise F ya da G'yi tavsiye ederim.

İlla ek taş olması gerekmez, sevdiklerinize sevginizi gösterin. Her gün aynı yatağa giriyor olsanız bile her gün yeniden başlar ve sevginizi, saygınızı daima hissettirin.

İyi forumlar...

Not: Ferhat bey, daha kurtulamadınız benden yüzük ölçüsünü cumartesiye kadar iletmiş olurum. Çok acelesi yok yeter ki işçilik temiz olsun :)

Günaydın herkese.

Anlaşılan bizim yüzükler gelene kadar yellowcats ile birlikte Ferhat bey i kalite ve işçilik konusunda bayağı bir sıkıştıracağız. Burada çoğu kişi Ferhat bey i şahsen tanımadan güvenip sipariş veriyor. Dolayısıyla herkeste bir tedirginlik olması normal.
    Bizi idare edin Ferhat bey...

Selamlar..
  • hiç merak etmeyin en iyi işçilikle yapılıyor yüzükler :)
  • Ferhat Bey'i burda gormus ve kendisinden hem tektaş hem de alyanslarini almis bir kisi olarak once gittim yerinde gorustum tanistim.. sonra da havalemi yaptim yuzuklerimi aldim.. sunu da soyliyim.. dugun hazirligi icin baska kuyumculara gittigimde tektasimiz hep begenildi.. fiyati ogrenince de cok sasirdilar.. alyanslarimiz da ucuza geldi ve yine Ferhat Bey'den aldik.. musteri tavsiyesi her reklamdan onemlidir..
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    teşekkürler onurcum , işimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowcatz

Heeeey

Ferhat bey'in yardımlarıyla sonunda 0.35 D VS1 excellent kesim, excellent cila, excellet simetrisi olan 14 ayar yüzük içim sipariş verdim.
    Yarın kredi kartımı kargo ile Ankara'daki arkadaşlarıma göndereceğim ve ödemeyi yapacağım :)

Sonuçta anladım ki taş boyutu kadar mükemmelliği de benim için takıntı, bu nedenle de bütçemi bayağı zorlamış olacağım yine de değer.

Ferhat bey gerek telefonda gerekse maillerdeki yaklaşımları ile güven veren bir satıcı.
    İşçilikte de güzel bir çalışma çıkartacağını düşünüyorum. Gelince resimlerini paylaşırım.

Tek taş alacak arkadaşlara önerim; mümkünse 0.25 ct 'nin altına düşmemeye çalışsınlar.
    H renk IS1 'ler fiyat performansta iyi. Bütçesini zorlayanlara ise F ya da G'yi tavsiye ederim.

İlla ek taş olması gerekmez, sevdiklerinize sevginizi gösterin. Her gün aynı yatağa giriyor olsanız bile her gün yeniden başlar ve sevginizi, saygınızı daima hissettirin.

İyi forumlar...

Not: Ferhat bey, daha kurtulamadınız benden yüzük ölçüsünü cumartesiye kadar iletmiş olurum. Çok acelesi yok yeter ki işçilik temiz olsun :)

sizin taş elime ulaştı , modelin yapımı için birkaç gün daha sürecek . taş cidden herşeyiyle mükemmel bu arada

• Cumartesi günü kredi kartım ile arkadaşlar ödemeyi yaptılar..
    Arkadaşlar sabırsızlıkla yüzüğü bekliyorum. Taş ve işcilik hatta kutusu konusunda beklentilerim çok büyük

Ferhat Bey'e de sabrından dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum, biz DH'cılar inciğini cinciğini karıştırmadan almayız öyle kolay

Annem de kızı getir dedi bayramda evlilik teklifi yapılır
  • Bende tektaş bakıyorum fakat yüzük ölçüsünü bilmiyorum tamamen süpriz olacağı için de ölçmem veya sormam mümkün gözükmüyor

tek taşta yüzük büyük veya küçük gelirse yüzüğe zarar vermeden büyütülüp küçültülebilir mi? bu yöndeki tavsiyeleriniz ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Heeeey

İyi forumlar...

sizin taş elime ulaştı , modelin yapımı için birkaç gün daha sürecek . taş cidden herşeyiyle mükemmel bu arada

0.35 D VS1 excellent kesim, excellent cila, excellet simetrisi fiyatı ne kadar dı?

• Always0007 kullanıcısına yanıt
    Günaydın.

Ferhat bey ile yaptığım görüşmede yüzüğün küçük veya büyük gelmesi durumunda 15-20 dk lık bir işlem ile her şartta sorun giderilip parmağa göre ayarlanıyor.

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazh -- 15 Temmuz 2013; 8:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

Bende tektaş bakıyorum fakat yüzük ölçüsünü bilmiyorum tamamen süpriz olacağı için de ölçmem veya sormam mümkün gözükmüyor

tek taşta yüzük büyük veya küçük gelirse yüzüğe zarar vermeden büyütülüp küçültülebilir mi? bu yöndeki tavsiyeleriniz ne olur?

kenar kısımlarda taş olursa ölçü ayarlama sıkıntılı taşlar düşüyor, ama eğer kenarlarda taş olmayan bir modelse büyültme ve küçültme çok kolay ve problemsiz oluyor hatta 3-5 defa büyütüp küçültmeye imkan oluyor . kendi ürünlerimizi ücretsiz yapıyoruz veya bulunduğunuz ilde herhangi bir kuyumcuya da yaptırabilirsiniz 10 tl gibi bir ücretle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Heeeey

İyi forumlar...

0.35 D VS1 excellent kesim, excellent cila, excellet simetrisi fiyatı ne kadar dı?

2400 e çıktı .

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.