Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.659
Cevap
64
Favori
182.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~

Çok tuhaf olmuş, İlk 6 sezon hep ocak ayının ikinci haftası baslayıp,, mart sonu nisan bası gibi bitti. Şimdi 7. sezonun Ekim'de baslayacagını gorunce çok şaşırdım, ulen daha yeni bitti , ne çabuk geçti 1 sene derken sonradan ben bunu kısın sogukta izlerdim, sonbahar ne alaka diyince dizinin hep ocaktan sonra basladıgı aklıma geldi IMDB den tarihlere baktım.

Boylelikle 7.sezon da 2016 Ekim'de baslayıp 18 Aralık'ta bitecek. Yani bu durumda 2016 Ocak- Nisan ayı arasında yayınlalnan 6.sezondan sonra yine 2016 Ekim-Aralık ayları arasında 7.sezonu izleyecegiz. 2016 yılı shameless yılı olacak :) Aynı yıl iki sezon..
  • Fiona 'Before I Disappear' filminde oynadi, her ay 1 kez izlerim tekrar tekrar filmi.
    izleyin izletin filmi^^Hayata bagliyor insani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün rastgele gezerken gördüm bayağı güzel video.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LannTheClever

Dün rastgele gezerken gördüm bayağı güzel video.

Her şey güzel güzel gidiyodu debbie'yi görünce kapattım direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Çok tuhaf olmuş, İlk 6 sezon hep ocak ayının ikinci haftası baslayıp,, mart sonu nisan bası gibi bitti. Şimdi 7. sezonun Ekim'de baslayacagını gorunce çok şaşırdım, ulen daha yeni bitti , ne çabuk geçti 1 sene derken sonradan ben bunu kısın sogukta izlerdim, sonbahar ne alaka diyince dizinin hep ocaktan sonra basladıgı aklıma geldi IMDB den tarihlere baktım.

Boylelikle 7.sezon da 2016 Ekim'de baslayıp 18 Aralık'ta bitecek. Yani bu durumda 2016 Ocak- Nisan ayı arasında yayınlalnan 6.sezondan sonra yine 2016 Ekim-Aralık ayları arasında 7.sezonu izleyecegiz. 2016 yılı shameless yılı olacak :) Aynı yıl iki sezon..

game of thrones çekmıyorlar sonuçta bencede boyle hızlı gelmesi iyi bu oyunculuklara 1 senede 1 sezon az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

quote:

Orijinalden alıntı: LannTheClever

Dün rastgele gezerken gördüm bayağı güzel video.

Her şey güzel güzel gidiyodu debbie'yi görünce kapattım direk.

O zamanlar iyiydi be.

• LannTheClever kullanıcısına yanıt
    Sacmalama hocam. Sezon 5 debbie ve fionadan sogudugum sezon oldu. Fionanin fingirdek sokak kopekleri gibi her gorduguyle yapmasi,debbienin kezban kezban hareketleri. Kusturdu.

• homeland dizisi ek süre istediği için shameless'i öne çektiler bu sene. erken başlaması iyi ama seneye(2018) ocakta başlayacak büyük ihtimal, bu seferde ara çok uzun olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Eylül 2016; 21:52:07 >
  • quote:

Sacmalama hocam. Sezon 5 debbie ve fionadan sogudugum sezon oldu. Fionanin fingirdek sokak kopekleri gibi her gorduguyle yapmasi,debbienin kezban kezban hareketleri. Kusturdu.

Debbie'den ben son sezonda soğudum açıkçası.
    O ergenlik halleri kezban kezban tavırlar ben çocuk doğurcam demeler falan ağzına yumruk atasım geliyodu izlerken. Şu dudakları beni aşırı sinirlendiriyor. Küçükken iyiydi sevimliydi ama büyüyünce çok gıcık bişey oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 13 Eylül 2016; 0:34:43 >
  • quote:

O ergenlik halleri kezban kezban tavırlar ben çocuk doğurcam demeler falan ağzına yumruk atasım geliyodu izlerken. Şu dudakları beni aşırı sinirlendiriyor. Küçükken iyiydi sevimliydi ama büyüyünce çok gıcık bişey oldu.

Carl gibi güzel bir ergenlik geçiremedi namussuz.

Ama Svetlana V Kev ilişkisi süper değil miydi yahu ?
    6. sezonu götüren zaten kev ve lip ve carl. Kevin üni sahneleri süper.
  • Bu dizinin de her sene Homeland'den dolayı başlama tarihi değişiyor.

• ilk kez değişti, her sene ocakta başlıyordu
  • quote:

6. sezonu götüren zaten kev ve lip ve carl. Kevin üni sahneleri süper.

Lip'i ne kadar sevsem de ayar olmaya başladım bu sezon. O da gereksiz ergen hareketler yapıyor valla Debbie'den aşağı kalır yanı yok.
    Her ne kadar ergence davransa da gözümüzün gönlümüzün neşelendiği sahneleri onun sayesinde izliyoruz.
  • quote:

Her ne kadar ergence davransa da gözümüzün gönlümüzün neşelendiği sahneleri onun sayesinde izliyoruz.

Amaç o değil ki be. Onu istesek bütün dünya önümüzde.
    Şş konulu senaryolu bulmak zor.
  • quote:

Şş konulu senaryolu bulmak zor.

Yarbaylığın hayırlı olsun şimdi mi oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ilk kez değişti, her sene ocakta başlıyordu

Geçen sene de böyle olmamış mıydı ya. Homeland showtime'daki bir diziyi etkilemişti, bu değil miydi?

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.