Şimdi Ara

HANGİ İNTERNET SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar siz olsaydınız hangi siteden ürün alırdınız.Güvenilir bi site var mı?Bilgisayar donanımı vs satışları yapan.Cevaplarımızla tüm kullanıcıları aydınlatalım.

• Bunların hepsi aynı kardeşim sorun olduğunda tanımazlar adamı en büyüğünden en küçüğüne ticari ahlakları sıfır. Hepsiburada, hipernex, mavi, gigatek hepsi ile büyük küçük sorunlar yaşadım. Hele aldığın malzeme bozuk çıkarsa vay haline maillere cvp vermezler açtığın telefonların masrafı ürünün fiyatını aşar.
    Ben etrafıma sistem topladım hem kendime hem çevreme sürüyle malzeme aldım. Sorun yaşama yüzdemi arttırdım. Ama dediğim gibi sorun çıktığında kolaylaştırmak yerine işleri zorlaştırıyorlar. Bazılarında telefona çıkan adı müşteri temsilcisi bakkal zihniyetli kaba saba insanlar oluyor.

Velakin zorda kalmadıkça özellikle elektronik ürün almamaya karar verdim netten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: whisker

Bunların hepsi aynı kardeşim sorun olduğunda tanımazlar adamı en büyüğünden en küçüğüne ticari ahlakları sıfır. Hepsiburada, hipernex, mavi, gigatek hepsi ile büyük küçük sorunlar yaşadım. Hele aldığın malzeme bozuk çıkarsa vay haline maillere cvp vermezler açtığın telefonların masrafı ürünün fiyatını aşar.
    Ben etrafıma sistem topladım hem kendime hem çevreme sürüyle malzeme aldım. Sorun yaşama yüzdemi arttırdım. Ama dediğim gibi sorun çıktığında kolaylaştırmak yerine işleri zorlaştırıyorlar. Bazılarında telefona çıkan adı müşteri temsilcisi bakkal zihniyetli kaba saba insanlar oluyor.

Velakin zorda kalmadıkça özellikle elektronik ürün almamaya karar verdim netten.

o durum netten yada shop tan almışsın farketmiyor, bu durum bir zihniyet meselesi ve birazda tr deki tüketici haklarının zayıflığı, yetersizliği. iş garanti ve teknik destek konusunda fiyasko. Allah tan şansına aldığın ürünün kalitesi iyi çıksın yoksa uğraşıyorsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: uisik34

quote:

Bunların hepsi aynı kardeşim sorun olduğunda tanımazlar adamı en büyüğünden en küçüğüne ticari ahlakları sıfır. Hepsiburada, hipernex, mavi, gigatek hepsi ile büyük küçük sorunlar yaşadım. Hele aldığın malzeme bozuk çıkarsa vay haline maillere cvp vermezler açtığın telefonların masrafı ürünün fiyatını aşar.

o durum netten yada shop tan almışsın farketmiyor, bu durum bir zihniyet meselesi ve birazda tr deki tüketici haklarının zayıflığı, yetersizliği. iş garanti ve teknik destek konusunda fiyasko. Allah tan şansına aldığın ürünün kalitesi iyi çıksın yoksa uğraşıyorsun..

doru soluosunuz walla katılıorum size turkiyedeki butun işler boyle..
    ancak hepsiburda dan alısveris yapıorum he bide bidolu.com var hc sorun yasamadım belirtiim
  • quote:

quote:

Doğrudur arkadaşım ben bu durumdan bayağı bir müzdarip olduğumdan biri bahsettimi hemen feryat figan döşüyorum yazıyı. Zihniyet meselesi evet ama işte görerek aldınmı deneyip alabiliyorsun sonradan arıza yaparsa gidip geliyorsun gerekirse yüzyüze işini hallediyorsun. Ama netten oldumu bu durumdan istifade kalkıpta gelemeyecek diye hiç tınmıyorlar terbiyesiz herifler.

Bak mavi bilg. 3000 ytl üzerinde malzeme aldım son 4 ayda son olarak topladığım bir sistemin sıfır anakartı arızalı çıktı. Defalarca mail attım hemen hemen her müşteri temsilcisine. Bir cvp. vermiyorlar paraya kıyıp şehirlerarası telefon açıyorum sorun kokusunu alan başkasına şutluyor. Bizim buradaki bilgisayarcılar ise küçük ilçe diye kazık fiyatlarla satıyorlar. Resmen elimiz kolumuz bağlı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostNdumb

quote:

quote:

doru soluosunuz walla katılıorum size turkiyedeki butun işler boyle..
    ancak hepsiburda dan alısveris yapıorum he bide bidolu.com var hc sorun yasamadım belirtiim

valla en son dün hepsi burada ile ilgili bir olayımı anlattım 3. siparişime kadar çok iyiydiler ancak bu son sipariş tam fiyasko. 11 gün sonra ürünlerim elime geçti. canon yazıcım eksikti bi ton görüşme trafikten sonra gönderdiler hemde bu akşam üstü bir ikincisi gelmiş! Adamlar geç de olsa gönderdi ama 2 adet. Ters giden birşeyler olduğu kesin hepsiburada da. bir an evvel kendilerini toplamalarını ümid ediyorum nede olsa aldığım ürünlerin garantisi devam ediyor iflas etmelerini istemem. hemen bir mail attım gelin alın 2. printerinizi diye.

quote:

quote:

quote:

Doğrudur arkadaşım ben bu durumdan bayağı bir müzdarip olduğumdan biri bahsettimi hemen feryat figan döşüyorum yazıyı. Zihniyet meselesi evet ama işte görerek aldınmı deneyip alabiliyorsun sonradan arıza yaparsa gidip geliyorsun gerekirse yüzyüze işini hallediyorsun. Ama netten oldumu bu durumdan istifade kalkıpta gelemeyecek diye hiç tınmıyorlar terbiyesiz herifler.

Bak mavi bilg. 3000 ytl üzerinde malzeme aldım son 4 ayda son olarak topladığım bir sistemin sıfır anakartı arızalı çıktı. Defalarca mail attım hemen hemen her müşteri temsilcisine. Bir cvp. vermiyorlar paraya kıyıp şehirlerarası telefon açıyorum sorun kokusunu alan başkasına şutluyor. Bizim buradaki bilgisayarcılar ise küçük ilçe diye kazık fiyatlarla satıyorlar. Resmen elimiz kolumuz bağlı.

Allah sabır versin hakikatten. şehir merkezinden uzakta olmak bu işlerde daha da büyük dezavantaj, bu arada küçük ilçe demişsin, neresi senin oturduğun yer belki merkezde sana yakın bir yerler vardır 3-5 usd pahalı satar ama en azından rahat muhatab bulursun!
  • dostum eskişehirde oturuyorum ve genelde hepsiburada dan alış veriş yapıyorum..

senin de dediğin gibi ben de buradan almayı tercih ediyordum taa ki teknik servis aldığım sıfır anakarta ekmek bıçağıyla girişene kadar.
    ondan sonra en uygun buldugum yerden almaya karar verdim.

hepsiburada geç gonderiyor - ancak garanti olayı genelde distrütorde bitiyor.

hepsiburada garanti olayında elini çekmek istiyor gibi geldi bana en azından arızaya gonderdiğim harddisk te bunu anladım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trust_company

dostum eskişehirde oturuyorum ve genelde hepsiburada dan alış veriş yapıyorum..

senin de dediğin gibi ben de buradan almayı tercih ediyordum taa ki teknik servis aldığım sıfır anakarta ekmek bıçağıyla girişene kadar.
    ondan sonra en uygun buldugum yerden almaya karar verdim.

hepsiburada geç gonderiyor - ancak garanti olayı genelde distrütorde bitiyor.

hepsiburada garanti olayında elini çekmek istiyor gibi geldi bana en azından arızaya gonderdiğim harddisk te bunu anladım.

Eskişehirde iyi bir firma vardı ismini hatırlamıyorum ama böyle ekstreme ürünler de satıyordu falan. bu arada whisker sın sanırım. nickin değişmiş bir an toparlayamadım..
  • Ben mavibilgisayarla sorun yaşamadım. Umarım yaşamam da.
    Siparişimi ellerinde varsa 1 gün sonra ulaştırdılar evime kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbasol1981 -- 9 Kasım 2005, 0:57:14 >
  • vatan bilgisayar...
    son a8n sli dlx u almıştım
    o zamanlar bulunmuodu...
  • gigatek ve firebal gayet iyi yaw.. Nadiren sorun yaşanıyor..

hepsiburada dan nasıl memnun kalınmış şaşıyorum ama..
  • valla gigatek, mavi bilgisayar, digital center, bidolu , gold nerde uygun bulursam ordan alıyorum her siteden alırım benim için farketmiyor sadece piyasaya göre ucuz olsun yeterli benim için
  • hepsiburada geç gönderiyor bunun nedeni tedarikçi olmaları.

benim hepsiburadan alışveriş yapmamaın sebebi taksit avantajları fiyatları piyasaya gore %5 civarı pahalı oluyor ancak sundukları peşin fiyatına taksit seçenekleriyle fiyatları iyi oluyor.
  • www.bidolu.comwww.hepsiburada.com her seferinde bu siteleri tercih ediyorum hiç bir sorun yaşamadım 2 senedir

quote:

Orjinalden alıntı: Vol-KAN

Arkadaşlar siz olsaydınız hangi siteden ürün alırdınız.Güvenilir bi site var mı?Bilgisayar donanımı vs satışları yapan.Cevaplarımızla tüm kullanıcıları aydınlatalım.
  • arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır Karizma yı kullanıyorum.
    memnunum. hem fiyatları da öyle abartılı değil.
    http://www.karizmashop.com/index.asp

• mavi bilgisayara verdik bakalım bi sipariş elime geçince yorum yazarım
  • arkadaşlar gigatek gerçekten iyi ve ciddi bir firma. ben alışveriş yaptım. mağazalarına gittim. bilgisayar yopladık. sorularıma cevap verildi ve bir çok konuda aydınlatıldım. memnunum... sadece paylaşayım dedim. selamlar.
  • az önce maviden aradılar kredi kartının bana ait olup olmadığını doğrulamak için demek işi ciddiye alıyor firma..
  • quote:

Orjinalden alıntı: VirtualFrog

az önce maviden aradılar kredi kartının bana ait olup olmadığını doğrulamak için demek işi ciddiye alıyor firma..

mavi iyi firmadır arkadaşım ordan çok alışveriş etti bayağıda hızlı yani
  • Valla benim derdim kargo sirketiyle.Benim bulundugum yerde yanliz aras var.Bayramdan önce günes bilg. diye bir yere siparis verdim adamlar 2 gün için gönderdilerde fakat burada mng kargo olmadigi için hala elime ulasmadi kargo sirketinde bekliyor.telefon açtim adamlar oaraya pazartesi-cuma günleri ugruyoz dediler bu pazartesi gelen giden olmadi.Telefon bile açmadilar.Birde reklamlarda uçagimz var 1 güm içinde türkiyrnin heryerine ulastiririz diyolar.Hani yok iki hafta oldu bea.Yani illede bu kis günü mng kargomu arayayim.Adamlar eve teslim parasini almsini biliyolar.essek gibi getircekler eve.int. o kadar alis veris yaptim.Hiç bu kadar beklemedim.hepsiburada dan,estorededen,gigatek,günes bilgisayar,bidolu(bascuda)...Hele hepsi burada ve gigatek ii bir site gibi geldi.Gigateke arizli bir ürün yolladim bir kaç gün içinde yenisini gönderdiler.Hepsiburada dan bir alisveris yaptim ürün ellerinde yokmus ama ben parami havaleyle yapmistim 2 gün içinde parami iade ettiler.
    Yaa int. alis verisler bence ii bir sey,niye deerseniz yaa bulundugum yer küçük bir yer her türlü ürünü bulam1yorum bulsamda int. fiyatin nerdeyse 2 kati.O yüzden int. ii benim için.Birde hiç yerinden kalkmadan gezine biliyosun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.