Şimdi Ara

Turkcell Internet Ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
44.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Nokia E63 kullanıcısıyım.Turkcell kullanıyorum.Biraz karıştırken Turkcell Interneti sildim.Geri yükleyemiyorum ayarları gönderiyorum fakat kaydetmiyor.Tüm ayarlar kaydedilemiyor.1 ayar kaydedildi diyor.Nasıl yapabilirim yardım edermisiniz

• Nokia Setting Wizard v3.31 diye bir program varmış bi arat istersen..
    Denemedim. Nokia telefonum da yok
    quote:

Orijinalden alıntı: t3ntativ3

Selam arkadaşlar.Nokia E63 kullanıcısıyım.Turkcell kullanıyorum.Biraz karıştırken Turkcell Interneti sildim.Geri yükleyemiyorum ayarları gönderiyorum fakat kaydetmiyor.Tüm ayarlar kaydedilemiyor.1 ayar kaydedildi diyor.Nasıl yapabilirim yardım edermisiniz

• Menü-Ayarlar-Bağlantı-Erişim Noktaları-Seçenek-Yeni Erişim Noktası Ekle-Bağlantı İsmi : Turkcell İnternet-Erişim Noktası İsmi: internet-Doğrulama: Normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbo_

Menü-Ayarlar-Bağlantı-Erişim Noktaları-Seçenek-Yeni Erişim Noktası Ekle-Bağlantı İsmi : Turkcell İnternet-Erişim Noktası İsmi: internet-Doğrulama: Normal.

Saolasın yaptım
  • hazır başlık açılmışken bende sorunumu paylaşayım;
    nokia 6303i kullnıyorum. mms ve wap çalışmıor. turkcell'den ayar istedim olmadı kendim yapmaya çalıştım olmadı.
    tüm ayarlar doğru olmasına rağmen "önce bir paket eriye abone olun" yazıyo ve bağlanmıyor internete.
    nasıl aşabilirim bu sorunu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.