Şimdi Ara

2011 alınabilicek en iyi navigasyon.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
39.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: fatihofistanbul

quote:

Rekabet burada olmaz burası biz kullanıcıların bilgilerini paylaştığı bir forumdur.
    firma yetkililerinin burada işi olmamalı bence.
    firma yetkilileri kendi firmaları üzerinden hizmet versin, arayın başarsoftu x kişi ile görüşün sorununuzu çözsün, forumda sadece kullanıcılar kalmalı firma elemanları değil.

Bence de firmalar reklam ücreti ödememek için sanki sıradan bir kullanıcı gibi buralarda pazarlama yapıyor, bütçesini ayırıp bu forum'da reklam veren rakip firmaların da zararına ve bu zararın oluşmaması için forum yöneticileri bu tarz pazarlamalara "kucak açmamalılar". Kaldı ki biz de senelerdir donanımhaber'i takip ediyorsak bu da buradaki kişilerin nitelikli ve tarafsız insanlar olduğunu gördüğümüzdendir, sonuçta buradaki üye portföyü hiç bir forumda yok.

Çok çok haklısınız. Burada işler biraz inada binmiş gibi, Her sayfa yenilemede çıkan Reklamdan daha çok burada cihaz tavsiyesi isteyenlerin konuları mevcut. Cihaz tavsiyesi istemek belki normal ama bu tavsiye isteyene cevap verebilmek biraz sıkıntı. Her tavsiye konusunda genellikle ortam geriliyor. Senin cihaz kötü benim cihaz iyi çekişmesine gidiyor. O konuda cevap verenlerde zan altında kalıyor, acaba firma elemanımı ,firma pazarlamacısımı hesabı ön yargılar oluşuyor. Yukarı tükürsen bıyık ,aşşağıya tükürsen sakal misali , tavsiyede bulunulmalımı bulunulmamalımı durumu söz konusu

durum tarif ettiğiniz gibi imzanıza katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: semih37

quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: fatihofistanbul

quote:

Rekabet burada olmaz burası biz kullanıcıların bilgilerini paylaştığı bir forumdur.
    firma yetkililerinin burada işi olmamalı bence.
    firma yetkilileri kendi firmaları üzerinden hizmet versin, arayın başarsoftu x kişi ile görüşün sorununuzu çözsün, forumda sadece kullanıcılar kalmalı firma elemanları değil.

Bence de firmalar reklam ücreti ödememek için sanki sıradan bir kullanıcı gibi buralarda pazarlama yapıyor, bütçesini ayırıp bu forum'da reklam veren rakip firmaların da zararına ve bu zararın oluşmaması için forum yöneticileri bu tarz pazarlamalara "kucak açmamalılar". Kaldı ki biz de senelerdir donanımhaber'i takip ediyorsak bu da buradaki kişilerin nitelikli ve tarafsız insanlar olduğunu gördüğümüzdendir, sonuçta buradaki üye portföyü hiç bir forumda yok.

Çok çok haklısınız. Burada işler biraz inada binmiş gibi, Her sayfa yenilemede çıkan Reklamdan daha çok burada cihaz tavsiyesi isteyenlerin konuları mevcut. Cihaz tavsiyesi istemek belki normal ama bu tavsiye isteyene cevap verebilmek biraz sıkıntı. Her tavsiye konusunda genellikle ortam geriliyor. Senin cihaz kötü benim cihaz iyi çekişmesine gidiyor. O konuda cevap verenlerde zan altında kalıyor, acaba firma elemanımı ,firma pazarlamacısımı hesabı ön yargılar oluşuyor. Yukarı tükürsen bıyık ,aşşağıya tükürsen sakal misali , tavsiyede bulunulmalımı bulunulmamalımı durumu söz konusu

durum tarif ettiğiniz gibi imzanıza katılıyorum

Zaten bence konunun başlığı da yanlış...

"2011 alınabilecek en iyi navigasyon"

Bunun kararını kim verecek?

Burası adı geçen bütün navigasyon cihazlarının mevcut olduğu bir test merkezi, bizlerde o merkezde görevli test teknisyenleri olmadığımıza göre...

Yazıp çizdiğimiz her şey tamamen bizlerin kişisel değerlendirmelerimiz ile alakalı...

Herkes kullandığı yahut sempati duyduğu markayla ilgili deneyimleri ile duygu ve düşüncelerini paylaşıyor...

Durum sadece ve sadece bundan ibaret...

• quote:

Zaten bence konunun başlığı da yanlış...

"2011 alınabilecek en iyi navigasyon"

Bunun kararını kim verecek?

Burası adı geçen bütün navigasyon cihazlarının mevcut olduğu bir test merkezi, bizlerde o merkezde görevli test teknisyenleri olmadığımıza göre...

Yazıp çizdiğimiz her şey tamamen bizlerin kişisel değerlendirmelerimiz ile alakalı...

Herkes kullandığı yahut sempati duyduğu markayla ilgili deneyimleri ile duygu ve düşüncelerini paylaşıyor...

Durum sadece ve sadece bundan ibaret...

Tamamen katılıyorum

• Zaten konuyu açan da 26 Hazirandan bu yana konuya ilgi göstermemiş; son girişi de 20 Temmuz 2011...

Ben de katılıyorum sizlere; bu konu insanlarda ön yargı oluşturmaktan başka bir işe yaramaz bu saatten sonra. Silinsin veya kapansın; kafa da karıştırmasın... Burayı okuyan insanlar yanlış yönleniyor...
  • arkadaşlar ben sunny 5" modeli kullanıyorum. teknoloji ürünleri biraz da şans meselesidir ama diyebilirim ki bundan iyi bir navigasyon olamaz. bu güne kadar bulamadığım bir adres, yanlış yönlendirme, cihazın abuk sabuk hatası.... hiç bir sıkıntı görmediğim gibi, "pek kullınşlı olmaz herhalde" diye düşündüğüm multimadia gibi diğer özellikler harika çıktı. çocuk koltuğunda uzun yolda iyi oyalıyor. şimdi de olsa alırdım. tek geçerim. tavsiye ederim. bu arada satıcı gibi reklam yaptı demeyin alan bana dua eder. (satıcı değilim) tabiki pirana next gibi markalar da var kullanıcıların tavsiye edebileceği ama ben alırken özellikle ekran parlaklığı ve netliği bakımından diğerlerini bi kenara bırakıp sunny tercih ettim. karar sizin. hayırlısı olsun.
  • Navitech Qx-B513 5.0" Yeni Nesil kullanıyorum gayet memnunum. tavsiye ederim fiyatıda gayet uygun bu hizmete bu hizmet güzel.

piyasada bakarsanız çok iyi fiyata bulabilirsiniz. aldım memnunum. navigasyon süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasus66

arkadaşlar ben sunny 5" modeli kullanıyorum. teknoloji ürünleri biraz da şans meselesidir ama diyebilirim ki bundan iyi bir navigasyon olamaz. bu güne kadar bulamadığım bir adres, yanlış yönlendirme, cihazın abuk sabuk hatası.... hiç bir sıkıntı görmediğim gibi, "pek kullınşlı olmaz herhalde" diye düşündüğüm multimadia gibi diğer özellikler harika çıktı. çocuk koltuğunda uzun yolda iyi oyalıyor. şimdi de olsa alırdım. tek geçerim. tavsiye ederim. bu arada satıcı gibi reklam yaptı demeyin alan bana dua eder. (satıcı değilim) tabiki pirana next gibi markalar da var kullanıcıların tavsiye edebileceği ama ben alırken özellikle ekran parlaklığı ve netliği bakımından diğerlerini bi kenara bırakıp sunny tercih ettim. karar sizin. hayırlısı olsun.

hiç inandırıcı gelmedi yazdıkların ekran çözünürlüğü veya netliği için bende cihaz aldım araştırdım HD ekrana sahip bir cihaz aldım, hiç bir sorun yaşamadım diyorsun ama henüz 100%100 hatasız türkiye haritasını piyasaya süren firma olmadı.

• Arkadaşım sen haritaların hatalı olduğunu nerden çıkarttın başar softun haritaları sorunsuz cihaz kısa modunda hesaplıyorsa rotayı dağ yoluna bile sokuyor seni bu haritadan kaynaklı bi sorun değil ekonomik dersen rota hesaplamaya düzgün yoldan götürür hızlı da da sorun yapabiliyor kötü yoldan götürüyor başım a geldi murat 124 jip olayına gelince seninle ilgisi yok anlayan anlar arm 7'' samsung işlemcili 533 mhz hd 800 e 480 çözünürlüklü igo8 yazılımına sahip divx avi mpeg mp4 mp3 wma daha desteklediği formatlar varda önemli olan bunlar bence primonun haritalarını bile sorunsuz çalıştıra bilen bi murat 124 biline 4x4 jiplerle yarışır
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.