Şimdi Ara

TTNET sınırsız pakette kota aşım ücreti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
11.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TTnetin ocak ayında gelen faturası 55tl , paketim 1MB sınırsız 45TL , ocak ayında yeni sistemlere göre obone alımına kapatılan tarifeden.
    Bu ay 55tl gelmiş. PTT olan memur ise , bu sınırsız değil, bizde öyle biliyoruz dedi. Genelde çoğu kişinin tarifesi bu. Hiç duymadım. Normalde hız düşey en fazla ama ek ücret yansıtılmaz. Bu ocak ayında bu değişti mi acaba. Yani sınırsız 1mb paketi gerçekten sınırsız mı, yoksa aşım ücreti var mı?

Paket değişmedim! Bunu belirteyim

• aşım ücreti yok tabi. ama bana da 55 tl geldi bu ay, zam gelmiş olabilir.
    sabit telefona da 13 tl gelmiş. eder 68 tl. kapatmanın zamanı geldi sanırım.
    eskisi gibi download yapmıyorum zaten.
    forum, face, tvitter, mail, haberler vs için kullanıyorum sadece.
    8 tl lik vodafondan aylık cepnet alırsam işimi fazlasıyla görür
    60 tl de cebimde kalır.
    herkese tavsiye ederim, tt yi zengin etmeyelim.
    Bu yöntem ile yıllak 720 tl tasarruf edersiniz.
    Benim bu şekilde elektrik ve su faturalarım bedavaya gelir.
  • 45tl olan ve artık abone alınmayan 1mbit sınırsız paketin fiyatı yeni zamla beraber 49tl olmuştur...Bunun yanında tivibu gibi bir serviste kullanıyorsanız gelen fatura normal...Kota aşım ücreti filan yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

45tl olan ve artık abone alınmayan 1mbit sınırsız paketin fiyatı yeni zamla beraber 49tl olmuştur...Bunun yanında tivibu gibi bir serviste kullanıyorsanız gelen fatura normal...Kota aşım ücreti filan yok...

evet bende aynı tarifedeyim ve bu ay neredeyse 200 gb dowloand yapmıştım .49 geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61oflu61

Merhaba,
    TTnetin ocak ayında gelen faturası 55tl , paketim 1MB sınırsız 45TL , ocak ayında yeni sistemlere göre obone alımına kapatılan tarifeden.
    Bu ay 55tl gelmiş. PTT olan memur ise , bu sınırsız değil, bizde öyle biliyoruz dedi. Genelde çoğu kişinin tarifesi bu. Hiç duymadım. Normalde hız düşey en fazla ama ek ücret yansıtılmaz. Bu ocak ayında bu değişti mi acaba. Yani sınırsız 1mb paketi gerçekten sınırsız mı, yoksa aşım ücreti var mı?

45 TL'lik paketin ücretine zam geldi ve fiyatı 49 TL oldu. (Size neden 55 TL gelmiş acaba? İtiraz ediniz.)

Tarife yeni abone alımına kapatıldı ama eskiler duruyor. Ben de aynı tarifeyi kullanıyorum ve 49 TL geldi bana.

NOT: Acaba gelen telefon çağrılarına yanlışlıkla EVET demiş ve hızınız artarak 55 TL'lik NetLimitsiz paketine geçmiş olabilir misiniz? Çünkü ay içerisinde bizi bu pakete geçin diye en az 2 defa arıyorlar. Ev telefonuna cevap vermeyince cepten arıyor yüzsüzler..

• quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Merhaba,

45 TL'lik paketin ücretine zam geldi ve fiyatı 49 TL oldu. (Size neden 55 TL gelmiş acaba? İtiraz ediniz.)

Tarife yeni abone alımına kapatıldı ama eskiler duruyor. Ben de aynı tarifeyi kullanıyorum ve 49 TL geldi bana.

NOT: Acaba gelen telefon çağrılarına yanlışlıkla EVET demiş ve hızınız artarak 55 TL'lik NetLimitsiz paketine geçmiş olabilir misiniz? Çünkü ay içerisinde bizi bu pakete geçin diye en az 2 defa arıyorlar. Ev telefonuna cevap vermeyince cepten arıyor yüzsüzler..

Ben demedim ama öyle bişey de olmaz. Olsa anlardık. Net hâlâ 1MB (110kb) hızında devam ediyor, ahni artsa anlarız ama öyle bişey de yok. Yukarıda bir arkadaşa da aynı gelmiş, yani bu sadece bana özel değil. ama nedeni ne onu anlayamadım :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Merhaba,

Ben demedim ama öyle bişey de olmaz. Olsa anlardık. Net hâlâ 1MB (110kb) hızında devam ediyor, ahni artsa anlarız ama öyle bişey de yok. Yukarıda bir arkadaşa da aynı gelmiş, yani bu sadece bana özel değil. ama nedeni ne onu anlayamadım :(

Faturanızı elinize alıp arkasını çevirin ve alt tarafa bakın...Ayrıntılar orda yazar...

• Paket çok iyi de zam yapıyor birde. 5 TL daha verir 8MB hızında pakete geçeriz. onlarda bunu istiyor ya , o da ayrı mesele :@
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.