Şimdi Ara

Migrosta sürgülü bavul 29.90 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
13.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak fırsatmı bilmiyorum ama dün migrostan küçük boy sürgülü bavulu 29 liraya aldım, bavulda çok sağlamdı tavsiye ederim.Orta boy 39 büyük boy 49 lira idi.

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=13942383&shopCategoryId=9520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 2 Şubat 2011; 18:50:50 >

• 119 Liraya da starcom media player var, nasıl bir üründür hakkında hiçbir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

119 Liraya da starcom media player var, nasıl bir üründür hakkında hiçbir fikrim yok.

Bahsettiğiniz ürün bu sanırımhttp://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=17649696&categoryId=15899&name=STARCOM+MP102+FULLHD+MEDIA+PLAYER
    Nasıl bilmiyorum ama

• Sürgülü bavulun, görseli ve markası hakkında bilgi verebilirmisiniz.
  • Markası Decent galiba Migros firması tarafından ithal edilen bir markaymış.Resmini ne yazıkki ekleyemeceğim ama bavul baya sağlam geldi bana,su falan geçirmez gibi geliyor eğer yakınlarda migros varsa bir uğramanızı tavsiye ederim.

Ben küçük bavul arıyordum sürekli dün migrosta gezerken bunu gördüm boyu 50 cm küçük olanının aldım birtane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

Markası Decent galiba Migros firması tarafından ithal edilen bir markaymış.Resmini ne yazıkki ekleyemeceğim ama bavul baya sağlam geldi bana,su falan geçirmez gibi geliyor eğer yakınlarda migros varsa bir uğramanızı tavsiye ederim.

Ben küçük bavul arıyordum sürekli dün migrosta gezerken bunu gördüm boyu 50 cm küçük olanının aldım birtane.

Teşekkürler, Güle Güle kullan
  • Evet 3 değişik ebatta varmış..küçük 29,99, orta 39,99, büyük 49,9 şeklinde imiş..
    İTHAL (EVA09045-T) VALİZ 20"- KÜÇÜK BOY
    EVA VALIZ
  • neresi sürgülü oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Evet 3 değişik ebatta varmış..küçük 29,99, orta 39,99, büyük 49,9 şeklinde imiş..
    İTHAL (EVA09045-T) VALİZ 20"- KÜÇÜK BOY
    EVA VALIZ

Evet bundan, konuya linki ekledim.
  • tansaşta var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inch

tansaşta var mı?

Bilmiyorum ama yoktur herhalde
  • bugun a101 de gördüm 3 boy 99 tl idi bence o daha güzel
  • Çok küçük...
  • Ben de aldım, kısa yolculuklar için ideal. Arkadaş da bahsetmiş büyük boyları da var, f/p olarak çok iyi ürünler.
  • Kasırga Hipermarketlerde çok daha ucuz:

Migrosta sürgülü bavul 29.90 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Ben de aldım, kısa yolculuklar için ideal. Arkadaş da bahsetmiş büyük boyları da var, f/p olarak çok iyi ürünler.

Gerçekten f/p ürünü .

Yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi küçük boyu baya küçük ama standart küçük boy işte diğer markalarının küçük boyuyla aynı büyüklükte.
    Ben kısa süreli şehirdışına çok çıktığım için sürekli bana küçük boy ideal geldi onu aldım.İsteyen büyük boy alabilir ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 3 Şubat 2011; 0:07:38 >

• ürün diğerleri kipi nasıl denir kart (hani böyle malzemesi sert) olanlardan değil gibi.
    5M 'den akşama gidip bir inceliyeyim bakalım.
    Bilgi veren arkadaşa teşekkürler
  • money kartı olmayan alabilir mi o fiyata..
    money clup kartı nasıl alınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sexai

money kartı olmayan alabilir mi o fiyata..
    money clup kartı nasıl alınır?

Ben money kart olmadan almıştım, kart varmı dedi yok dedim oradan kendi kartını gösterip işlem yaptı

Migros mağazasından alacaksınız 1 liraya money card çıkartılabiliyor galiba.
  • ben daha önceki aksiyonda almıştım, ve ş.dışına çıkışlarda kullanıyorum. uçakta üst göze rahatça sığıyor.

ucuz ve iş gören bir bavul, ben memnunum...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.