Şimdi Ara

fringe nasıl bir dizi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
33.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler fringe nasıl bir dizi?arka sokaklara mı benziyor?

• mükemmel dostum,

arka sokaklar ile alakası yok

720p hd kalitesinde izle.
  • Müthiş 3 gün Önce başladım. Bölüm 15 deyim ilk sezon.Fena bi dizi herşey olabiliyor.
  • indirmeye başladım .Yeni bölümleri hangi gün çıkıyor?
  • Mükemmel ötesi 2.sezona geçtim 10 numara gidiyo
  • tüm bölümleri izledim şu an 3. sezon.11 bölümde ve son bölüm bombaydı dizi çok iyi ama arka sokaklar ne abi
  • harika dizi
  • İlk 10 bölüm bence çok kendini gösteren bi dizi değil.. ben 2. sezon 17. bölüme kadar izledim) ama daha sonraları biraz daha açılıyo ve dizinin konusu ortaya çıkıyo... gelişmeler oluyo falan.. ama bana göre izlenilmezse çok çok bişi kaybedilmez ama yine de hoş dizi.. sürekli izleyyince bazı konularda bayıyo...

-bilim adamının ayarsız/dengesiz davranışları, saçmalamaları
    -onun sıkıcı oğlunun babasına laf sokuşları
    -ayrıca bazı bölümlerdeki vakalar çok uyduruk olmuş daha orjinal bişiler yapabilirlerdi...
    vs.. vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 31 Ocak 2011; 10:52:16 >
  • sizin önerebileceğiniz bir dizi var mı?Supernatural ve dexter çok konuşuluyor ama eski dizilerinde yeni bölümlerini yakalamak çok zor oluyor.
  • xfiles a konu olarak benziyor ilk 2 sezon daha çok bağımsız bölümlerden gidip ana konu az işlenirken 3. sezon ana konu üzerinden gidiyor
    xfiles a ısınamamış biri olarak fringe i seviyorum ben
  • J.J Abrams'ın hatırına izlemeye çalıştım fakat 6.bölümden sonra gerçekten sıkıldığımı fark ettim ve kapattım gitti...

Ama izleyenler zaman atlamaları oluyor diyor. Ki zaman atlamaları en sevdiğim şeylerden biridir dizide, zaman kavramı yoksa muhteşem oluyor :) Bu yüzden bende yazın başlamayı düşünüyorum...

İzlediğim dizilerde;

Heroes
    Lost
    Prison Break
    OZ
    How I Met Your Mother
    FlashForward
    The Walking Dead

Şu anda da MERLİN'i izliyorum. Daha 1.bölümü izledim ama grafikler kötü gibi her an bırakabilirim açıkcası...
    Supernatural'i de 3-4 bölüm izledim ve bayağı basit bir dizi gibi geldiği için bıraktım...

The Prisoner(2009) (6 Bölümlük Mini Dizi) 'yi indiriyorum şu anda 720p olarak... Gerçekten güzel bir dizi diyorlar vede LOST gibi MATRIX gibi yapımlara ilham kaynağı olmuş konusu... 6 Bölümcük zaten bi haftasonunda biter

Persons Unknown (13 Bölümlü Mini Dizi) 'yi indirdim 720p olarak ama daha başlama fırsatım olmadı.. İlk 2 bölümünü izlemiştim çok önce gayet hoş bir şeye benziyor açıkcası

Ya yaptığım en büyük hata izlediğim dizilere Heroes ile başladım sonra direk 2. olarakta Lost'a başladım... Lost'u 4.sezondan sonra eş zamanlı izlediğim için arada Prison Break - OZ falan gitti... Ama Lost tamamen bittiğinden beri onun gibi bir dizi arıyorum ki bulmayacağımı da biliyorum FlashForward ile tam buldum diyordum ki oda bitti

Ama OZ'u izlemeyenler varsa ne yapsınlar etsinler bi yerden bulsunlar. Bence şu ana kadar yapılmış en iyi hapishane dizisi

Edit: Yazım yanlışı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramualda -- 31 Ocak 2011; 11:29:50 >

• @Ramualda... supernatural kesinlikle basit bi dizi bence de... Prison break ,Terminator, Flash Forward, Vapire Diaries' dan sonra çok sıkıcı basit bi dizi geldi bana... 4 bölüm sonra bıraktım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

J.J Abrams'ın hatırına izlemeye çalıştım fakat 6.bölümden sonra gerçekten sıkıldığımı fark ettim ve kapattım gitti...

Ama izleyenler zaman atlamaları oluyor diyor. Ki zaman atlamaları en sevdiğim şeylerden biridir dizide, zaman kavramı yoksa muhteşem oluyor :) Bu yüzden bende yazın başlamayı düşünüyorum...

İzlediğim dizilerde;

Heroes
    Lost
    Prison Break
    OZ
    How I Met Your Mother
    FlashForward
    The Walking Dead

Şu anda da MERLİN'i izliyorum. Daha 1.bölümü izledim ama grafikler kötü gibi her an bırakabilirim açıkcası...
    Supernatural'i de 3-4 bölüm izledim ve bayağı basit bir dizi gibi geldiği için bıraktım...

The Prisoner(2009) (6 Bölümlük Mini Dizi) 'yi indiriyorum şu anda 720p olarak... Gerçekten güzel bir dizi diyorlar vede LOST gibi MATRIX gibi yapımlara ilham kaynağı olmuş konusu... 6 Bölümcük zaten bi haftasonunda biter

Persons Unknown (13 Bölümlü Mini Dizi) 'yi indirdim 720p olarak ama daha başlama fırsatım olmadı.. İlk 2 bölümünü izlemiştim çok önce gayet hoş bir şeye benziyor açıkcası

Ya yaptığım en büyük hata izlediğim dizilere Heroes ile başladım sonra direk 2. olarakta Lost'a başladım... Lost'u 4.sezondan sonra eş zamanlı izlediğim için arada Prison Break - OZ falan gitti... Ama Lost tamamen bittiğinden beri onun gibi bir dizi arıyorum ki bulmayacağımı da biliyorum FlashForward ile tam buldum diyordum ki oda bitti

Ama OZ'u izlemeyenler varsa ne yapsınlar etsinler bi yerden bulsunlar. Bence şu ana kadar yapılmış en iyi hapishane dizisi

Edit: Yazım yanlışı...

abi sen dizi manyağı olmuşsun.The Walking Dead nasıl?

• ilk iki bölümü izledim biraz sıkıcı geldi.dizinin konusu güzel ama karakterler çok sıkıcı ve sıradan üstelik bölümler arası bağlantı yok anladığım kadarıyla her bölümde farklı bir olay işleniyor.dişimi sıkıp birkaç bölüm daha seydecm değişiklik olmazsa devamını izlemem.
  • Akıcı ve bilim-kurgu deposu bir dizi
  • İyi bi dizi.
    Dizi bölümünde konusunu bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.