Şimdi Ara

=====>>--- LG OPTIMUS ONE P503 ANA KONU ---<<===== (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
4
Favori
78.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bu son güncellemeyle ekrana dokununca oyunlarda meydana gelen takılma düzelmiş gibi gözüküyor en azından super star soccer oynayamıyordum sımdı biraz oynanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 19 Mayıs 2011; 14:09:06 >
  • @optimusmania

operatör yazılımları olduğunu söyleyerek uyarıda bulunsaydınız daha iyi olurdu. neyse artık önemi yok çünkü konuyu takip edenler öğrenmiş oldular. iyi günler.
  • arkadaşlar bu 2.3 gigerbread güncellemesi nerde kaldı? bi fikri olan söylesin lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeannerro

arkadaşlar bu 2.3 gigerbread güncellemesi nerde kaldı? bi fikri olan söylesin lütfen...

önce mayıs sonu diyolardı şmdi haziran temmuz gibi çıkacak diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

quote:

arkadaşlar bu 2.3 gigerbread güncellemesi nerde kaldı? bi fikri olan söylesin lütfen...

ben telefonu sattıktan sonra belki gelir. ta kasımda aralıkta dediler gingerbread gelcek diye aldık 2.3'ü beklerken turkcell kazığı geldi. life is good to rook anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaziyener -- 19 Mayıs 2011; 13:57:48 >
  • arkadaşlar bu telefona outlook programı nasıl yüklenir, maillerimi bir türlü telefondan alamadım bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • mecbur değil kullanmak istemiyosa kullanmasın telefonu root etsin silsin

quote:

@optimusmania

kardeşim millet mecbur mu turkcellin saçma sapan programlarını kullanmaya? tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum artık!!!
  • http://forum.donanimhaber.com/m_48474356/tm.htm

başlığında 2.3 güncellemesini paylaştım bakabilirsiniz. türkiyede bildiğim kadarıyla 2.3 güncellemesi çıkmayacak.

ben yükledim yavaş biraz. tavsiye edermiyim etmem ama meraklı olanlar deneyebilir. geri 2.2 ye dönüşte problemde yok bizzat denedim. bu başlıktaki gibi yazılım atarsanız 2.2 ye sorunsuz dönmüş olursunuz.

operatör uygulamaları ile ilgili polemiği devam ettirme niyetinde değilim. sonuçta turkcell benim değil ama ben şahsen yaptıkları çalışmaları herzaman taktirle karşılıyorum ve bu projelerde görev alan tüm yazılımcı arkadaşları gönülden tebrik ediyorum.

saygılar

quote:

quote:

quote:

ben telefonu sattıktan sonra belki gelir. ta kasımda aralıkta dediler gingerbread gelcek diye aldık 2.3'ü beklerken turkcell kazığı geldi. life is good to rook anlaşılan

• Bu turkcell reklamları çok sinir bozucu birşey. Ben telefonu turkcell markalı değil LG markalı alıyorum nasıl bir mantıktır bu açılışa kapanışa turkcell logosu konması! Kullandığım hat turkcell bile olsa istemem böyle bir saçmalık! Ben avrupa romunu kullanmaya devam ediyorum hiçbir sıkıntım olmadı şimdiye kadar. Lg ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusmania

http://forum.donanimhaber.com/m_48474356/tm.htm

başlığında 2.3 güncellemesini paylaştım bakabilirsiniz. türkiyede bildiğim kadarıyla 2.3 güncellemesi çıkmayacak.

ben yükledim yavaş biraz. tavsiye edermiyim etmem ama meraklı olanlar deneyebilir. geri 2.2 ye dönüşte problemde yok bizzat denedim. bu başlıktaki gibi yazılım atarsanız 2.2 ye sorunsuz dönmüş olursunuz.

operatör uygulamaları ile ilgili polemiği devam ettirme niyetinde değilim. sonuçta turkcell benim değil ama ben şahsen yaptıkları çalışmaları herzaman taktirle karşılıyorum ve bu projelerde görev alan tüm yazılımcı arkadaşları gönülden tebrik ediyorum.

saygılar

quote:

quote:

quote:

kardeş o zaman en güncel romları paylaş ki yükleyelim v10a ve v11a dan başka bişey atmadın saygılar...

• arkadaşlar bu telefonun internet tarayıcısı çok mu yavaş? çünkü siteleri çok zor açıyor malesef. opera mini yükledim o da açılmıyor ana ekran gelmiyor yuvarlak bir yükleniyor barında öyle kalıyor. android market yok, android market türevi bir uygulama varmış onu kullandık. telefonla gelen nevigasyon da kötü hangisini tavsiye edersiniz ?
  • Elimde oldukça zaten paylaşıyorum merak etmeyin

quote:

Orijinalden alıntı: gaziyener

quote:

Orijinalden alıntı: optimusmania

http://forum.donanimhaber.com/m_48474356/tm.htm

saygılar

quote:

quote:

quote:

kardeş o zaman en güncel romları paylaş ki yükleyelim v10a ve v11a dan başka bişey atmadın saygılar...

• merhabalar bende 27 mayıs 2011 itibariyle uzun zamandır düşündüğüm p503üme kavuştum :) android market için sizin ilk mesajınızdakileri yaptım şuan gayet iyi yalnız birşey farkettim sanki birraz yavaşlama oldu gibime geldi hızlandırma işlemini nasıl yaparız. birde pcde .vcf uzantılı rehberim var outlookta açılan bu rehberi basit bir şekilde tele nasıl alırım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .... yaşasın android özgürlüğü :) birde bi soru daha angry bird çalışan nasıl bulabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haokah -- 27 Mayıs 2011; 23:52:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haokah

merhabalar bende 27 mayıs 2011 itibariyle uzun zamandır düşündüğüm p503üme kavuştum :) android market için sizin ilk mesajınızdakileri yaptım şuan gayet iyi yalnız birşey farkettim sanki birraz yavaşlama oldu gibime geldi hızlandırma işlemini nasıl yaparız. birde pcde .vcf uzantılı rehberim var outlookta açılan bu rehberi basit bir şekilde tele nasıl alırım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .... yaşasın android özgürlüğü :) birde bi soru daha angry bird çalışan nasıl bulabilirim :)

Outlook daki rehberin vcf olarak kayıtlı ise gmail hesabının rehber bölümünden ekleyebilirsin. yanlış hatırlamıyorsam gmail vcf olarak almıyordu şu anda şirketin internetinden girdiğim için bakamıyorum ama genede outlook rehberini virgülle ayrılmış kişi listesi seçeneğiyle dışa aktardıktan sonra alabiliyordun ben bu yolu tercih etmiştim. Tabi telefona gmail hesabını eklemiş ve senkronizasyon ayarlarını aktif hale getirmiş olman gerekiyor bu işlem için.

LG PC suite in senkronizasyon seçeneklerinde outlook vcf listesini senkronize edebiliyorsun. Bunlar olmazsa bana özel mesaj atarsan eve gittiğim lg outlook sync isimli bi program göndereceğim onu deneyebilirsin. Ben kullanmadım ama abimdenemiştir bunu mutlaka en kötü ihtimalle bu işini görebilir.

• vcf dosyalarını SD karta kopyalayıp, kişiler > menu > içe aktar seçeneği ile telefonunuza aktarabilirsiniz.
  • rehberi fato65 arkadaşımın dediği gibi yaptım bende oldu rehber hallettim.android marketede açıldı Allah razı olsun konuyu açan arkadaştan. birde hızlandırma işemi için ve dediğim angyr bird oyununu nasıl halledicez bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haokah

rehberi fato65 arkadaşımın dediği gibi yaptım bende oldu rehber hallettim.android marketede açıldı Allah razı olsun konuyu açan arkadaştan. birde hızlandırma işemi için ve dediğim angyr bird oyununu nasıl halledicez bilgisi olan varmı?

Root yapmışsan telefonu market enabler ile tüm uygulamaları görebilirsin.

Root yapmadıysan getjar.com adresinden indirebilirsin.
  • saolun. get jardan angry birdi yükledim bu andorid market enablerıda yükledim fakat tam anlamadım ? Root yapınca market açıldı fakt yeni çıkan uygulamalara basıyorum mesela market hata veriyor market uygulaması ( com.android.vending işlemi) beklenmedik ir biçimde durdu.lütfen yeniden deneyin diye bir hata alıyorum. birde marketin sitesinden uygulama yükleyemiyormuyuz mesela flash player 10.3 versiyonunu alıcaktım teldeki markette göremedim netteki markette var cihazı seçin diyor adı yazıyor ama seçemiyorum bu öge cihaz için belirlenen ülkede yüklenemz diyor.... çözümü varmıdır ? saolun cevaplarınız için şimdiden. BİRDE MZİK NASUIL GÖNDERCEZ ARKADAŞA BLUETTOTHLA ONU BULAMADIM :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haokah -- 30 Mayıs 2011; 14:30:01 >
  • P503'ün flash desteği yok. Flash'lı sitelere girmek için Skyfire kurabilirsin. Bluetooth'la müzik göndermek için göndereceğin dosyanın üzerine parmağını basılı tut. Açılan menüden Gönder'e sonra da bluetooth'u seç.
  • ustam resimlerde bahsettigin menu cikiyor ama muzik uygulamasindan muzikleri actiktan sonra basili tutunca ole bisi cikmiyor.fileezpert diye dosya yonetici programla gonderebildim anca.millete alay konusu oldum :(
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.