Şimdi Ara

=====>>--- LG OPTIMUS ONE P503 ANA KONU ---<<===== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
4
Favori
78.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eniştem telefonu 260 tl ye teknosadan aldı. yarın okul nedeni ile istanbulda dönüyorum. eniştem 70 küsür yaşında olduğundan telefonun kurulumundan pek anlamıyor. onun derdi navigasyon. ama telefonla gelen navigasyon yazılımı da sadece türkiye için. o yurt dışında da kullanacak. lütfen bana hangi navigasyon yazılımını yüklemem gerektiğini ve nasıl yüklemem gerektiğini vs anlatabilir / pm atabilir misiniz ?

yüzsüzlük yaptığımın farkındayım ben de böyle hazırcılığı sevmem ama vaktim kısıtlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

eniştem telefonu 260 tl ye teknosadan aldı. yarın okul nedeni ile istanbulda dönüyorum. eniştem 70 küsür yaşında olduğundan telefonun kurulumundan pek anlamıyor. onun derdi navigasyon. ama telefonla gelen navigasyon yazılımı da sadece türkiye için. o yurt dışında da kullanacak. lütfen bana hangi navigasyon yazılımını yüklemem gerektiğini ve nasıl yüklemem gerektiğini vs anlatabilir / pm atabilir misiniz ?

yüzsüzlük yaptığımın farkındayım ben de böyle hazırcılığı sevmem ama vaktim kısıtlı.

igo my way varmış galiba

yada enişten nerelerde kullanacak bilmiyorum ama applanette ndrive için DACH var almanya avusturya isviçre bide biyer daha sanki unuttum o yamayı kurabilirsin
  • Bu yöntemle v10h europa rom u yükledim. Şimdilik Bir sorun görünmüyor.
  • quote:

eniştem telefonu 260 tl ye teknosadan aldı. yarın okul nedeni ile istanbulda dönüyorum. eniştem 70 küsür yaşında olduğundan telefonun kurulumundan pek anlamıyor. onun derdi navigasyon. ama telefonla gelen navigasyon yazılımı da sadece türkiye için. o yurt dışında da kullanacak. lütfen bana hangi navigasyon yazılımını yüklemem gerektiğini ve nasıl yüklemem gerektiğini vs anlatabilir / pm atabilir misiniz ?

Teknosada 260TL inanılmaz fiyat.
  • Hangi teknosada 260 tl .internet sitesinde o fiyat değil.
  • Kardeş, fiyatı yanlış yazmadın değil mi?
  • Vatanda internet üzerinden %25 indirimle 473 TL sanırım. İlgilenen arkadaş varsa yararlansın. Daha hesaplı göremedim.
  • Araç tutucusunu kullanmayanlar varsa alabilirim arkadaşlar. Hızlıal'dan ümidi kestim çünkü.
  • öncelikle hızlı al ile felan alakası yok araç tutucunun bende aldığım yere gidip nerde bu araç tutucu ile türkiye nagivasyon mu öle bsi veriyorms dedim sonra aslını öğrendim bir numara verdi ara Iml söyle telin adresine gönderiyorlar dedi hakkaten öyleyms birde bi sorum olacak arkadaslar skyfire tele yükleyemiyorum indirdiğim dosya arasında .apk yok değişik dosyalar var telde tanımıyor herkez yüklemeste teli 2.3 e mı çevirip yüklemek lazım bide Lg word üyesiym ordada telefon destelemiyor diyor indirmiyor VW dosya tipi çalısmıyor diyor yardım edermisinz bide opera yüklesem aynı işi görür mü flashlı net sayfalarında sorun yaşarmym tşkler.
  • skyfire aplikasyonun sonuna .apk yaz apk formatına döner ;) dönmesi lazım.
    ben bikaç dosyayı bu şekilde açmıştım
  • Arkadaşım, LG müşteri hizmetleriyle görüştüm. Yalnızca Teknosa'dan alınan telefonlarda LG'ye bildirim yapılarak adrese hediye isteniyor. Bunun dışında tüm hediyeler telefonla birlikte geliyor. Hızlıal'dan önce alanlara gelmiş ama benimle birlikte birkaç kişiye daha göndermemişler. Müşteri hizmetlerine bir hafta yazdım cevap gelmedi, aradım telefonu açan yok. Adam olsalardı şurayı arayın derlerdi veya yok göndermiyoruz derlerdi ki boşuna beklemezdim.
  • Evet ama ben aradım sadece bilgi istedi nerden aldınız diye sormadı bile benim o marka o ıml felan teknosada olduğunu biliyorlarsa ne ala bide ben teknosayada sordum bizle alakası yok onun Lg veriyor istemeniz lazım dedi bilemiyorum.
  • arkadaşlar acil yardımlarınıza ihtiyacım var, telefonu güncelleme yaparken program hata verdi ve güncellemenin yarısında kapandı. ekranda şu mesaj yazılı kaldı : [Emergency Mode!!]

yardımlarınızı bekliyorum ama ACİL

not: bir de böyle bişey var:
     =====>>--- LG OPTIMUS ONE P503 ANA KONU ---<<=====
  • ha bu arada arkadaşlar yukarıdaki aciliyetim hala geçerlidir telefon bana yeni bir güncelleme olduğunu belirtmişti, ben de bunun üstüne güncelleme yapayım dedim. sanırım market yüklü türkiye ROM'u yükleyecekti, konuyu açan arkadaşımızın belirttiği yolla yeni güncellemeyi yükleyebilir miyim?
    bu da 2. sorum olsun..
  • arkadaşım telefonun imeisini gir modelini p500 ya da 503 olarak belirt (hangisi varsa) en alta da telefonun kutusunda ya da kapak altında serial no sunu aynen gir ve telefonunu kurtar...
  • Kesinlikle yanlış bilgilendirme bu arkadaşlar. 260 ı bırakın 360 bile olamaz fiyat...

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubey777

Evet ama ben aradım sadece bilgi istedi nerden aldınız diye sormadı bile benim o marka o ıml felan teknosada olduğunu biliyorlarsa ne ala bide ben teknosayada sordum bizle alakası yok onun Lg veriyor istemeniz lazım dedi bilemiyorum.

Bugün yeniden aradım, hiçbir şey sormadan olaya girdim ve kayıt yaptırdım. En kısa sürede dönüş yapılacak dedi. İnşallah gönderirler ama HızlıAl'a kızgınlığım hâlâ geçmiş değil. hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

@ayyaayya, telefon sanırım kendini acil durum konumuna almış. anaksunamon'un söylediği yaparsan sorun düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

quote:

Evet ama ben aradım sadece bilgi istedi nerden aldınız diye sormadı bile benim o marka o ıml felan teknosada olduğunu biliyorlarsa ne ala bide ben teknosayada sordum bizle alakası yok onun Lg veriyor istemeniz lazım dedi bilemiyorum.

Bugün yeniden aradım, hiçbir şey sormadan olaya girdim ve kayıt yaptırdım. En kısa sürede dönüş yapılacak dedi. İnşallah gönderirler ama HızlıAl'a kızgınlığım hâlâ geçmiş değil. hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

@ayyaayya, telefon sanırım kendini acil durum konumuna almış. anaksunamon'un söylediği yaparsan sorun düzelecektir.

Hangi numaradan ulaşıyorsunuz? Bilgi verebilirseniz memnun olurum. Bende de o aparat eksik.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

quote:

Sorunun çözmene sevindim ordaki en kısa sürede dönüş yapılacak olayı hakkında bsi sordun mu ?
  • @wisher, 444 6 543. Cep telefonunu (2'ydi sanırım) tuşlar, P503 satın aldığını ve hediyeleri için bildirimlerde bulunmak istediğini söylersin.

@utku bey, detaya girmedim, en kısa sürede deyince bugün olarak algıladım ki inşallah en kısa sürede haber verip gönderirler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.