Şimdi Ara

Avea Cepten sınırsız internet ücreti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cep telefonundan sınırsız internetin ücreti faturasız hatlar için aylık kaç lira arkadaşlar?

• Yok öyle hem cepten hem sınırsız falan. :) Tek Vodafone'da var, o da 100 MB kullanımdan sonra hızın 128 kbps'ye düşüyor ve bu şekilde aylık fiyat 8 TL. Turkcell'de de pahalı birkaç tarife vardı, bir kurumsal var 15 GB kotadan sonra yavaşlıyor, bir de 1mbit sınırsız vardı galiba, 200 TL falan. Avea'da olduğunu da duymadım.
  • Vodafonun 8liralık tarifesinden haberim var arkadaşım kullanıyordu. Bende avealıyım buna benzer bir tarife vardır diye düşünmüştüm. O zaman vodefona geçiş yapmak gerek
  • Bu yüzden vodafone a geçenler epey çok ama diğerleri hala el atmış değil şark kurnazlığı ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Yok öyle hem cepten hem sınırsız falan. :) Tek Vodafone'da var, o da 100 MB kullanımdan sonra hızın 128 kbps'ye düşüyor ve bu şekilde aylık fiyat 8 TL. Turkcell'de de pahalı birkaç tarife vardı, bir kurumsal var 15 GB kotadan sonra yavaşlıyor, bir de 1mbit sınırsız vardı galiba, 200 TL falan. Avea'da olduğunu da duymadım.

Avea 3g de 199 TL fatura Stop diye bi durum var. bunu kabullenerek sınırsız 3g 199 tl gelmiş oluyo. sitelerinde öyle yazıyo çünkü 199 tl sonrası ekstara ücret alınmayacaktır yazıyo. Kota vs hız düşürme vs de yok.
  • vf sinirsz olsa nolcak ya. twitter bile okuyamadgm zamnlr oluyo
  • Avea'da faturasızlar için 9 TL 1GB var, aşarsanız otomatik olarak 29 TL 4GB tarifesine geçiriyor. Hız çok önemliyse daha iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

vf sinirsz olsa nolcak ya. twitter bile okuyamadgm zamnlr oluyo

:D

Hiç yoktan iyi bence 100mb ı aşınca 3.5G hızından 96Kpbs ye düşüyor hız yani ortalama 14kb/sn ile .

Avea ve Turkcell neden hala atak yapmadı Vodafone'a karşı ki? Bekliyoruz ...
  • avea cepnete cevap olarak 1gb 9 lira yapti. Hizi dusuremdigi icin kotayi artirdi. Turkcel hizi dusurebiliyo ama böle hizi dusuk tarife simdilik pek cikaracaga benzemiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

avea cepnete cevap olarak 1gb 9 lira yapti. Hizi dusuremdigi icin kotayi artirdi. Turkcel hizi dusurebiliyo ama böle hizi dusuk tarife simdilik pek cikaracaga benzemiyo.

1 GB da hemen bitiyor 3G açıksa.
    Vodafone dayken 3.5 GB yapmıştım ben aylık paketle. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

avea cepnete cevap olarak 1gb 9 lira yapti. Hizi dusuremdigi icin kotayi artirdi. Turkcel hizi dusurebiliyo ama böle hizi dusuk tarife simdilik pek cikaracaga benzemiyo.

1 GB da hemen bitiyor 3G açıksa.
    Vodafone dayken 3.5 GB yapmıştım ben aylık paketle. :)

Ne uğraşıyosunuz gb larla filan alın bi paket sınırsız indirin maksimum 199 tl avea da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.