Şimdi Ara

TTNETDEN SUPERONLİNE GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
7.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bir ttnet kullanıcısı olarak superonline internete geçmek istiyorum çok kararsızım.TTNET den niye superonline geçmek istiyorum onuda kısaca özet geçiyim aşa yukarı 30 tane arza bildirim formum vardır.Artık aramaktan bıktım kaderimi kabulleniyorum 1mb net limitsiz tarifem var.Her ay düzenli telefon internet faturamı öderim.Artık arzaya bakınca ertesi gün onlar beni arıyorlar hattınız düzeldimi diyence direk suratlarına kapatıyorum en son dedim bu arza bildirim forumlarımın not düşerlerya onları sordum hiç birşey yok diye not düşülmüş modem vs değiştirdim sorun devam etmekte.Netteki sorunlarıma gelince hattım sürekli kopuyor hız 50 kb sürünüyor internetten birşey indirmeye kalkarsam %100 aracı programlar kullanıyorum başka türlü çözüm yolum yok.Superonline gelince sonuçta ttnet hattını kullanıyor.Ben zaten telekomun sunuclarından ve hattından çekiyorum kaç kere söledim arzayı yerinde tespit etmeleri için kimsenin umrunda deyiliz.Bir bildikleri varsa modeme reset atın swıc kontrol edin yada hattı direk modeme bağlayın artık ttnet iş başvursu yapacak kapasiteye geldim o derece yani.Bu arada oturduğum yer köy deyil DÜZCE / MERKEZ bunuda belirtiyim.Şimididen yorumlarınız için teşekkür ediyorum neden superonlıne neden ttnet diye yazarsanız sevinirim

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.