Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android markete girmek isteyince bir google hesabı açmamızı istiyor bende vodafone bedava inter verdi ya onunla girererim diye yazdım gmail hesabımı gir diye ama şu hatayı alıyorum" Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor. bu geçici bir sorun olabilir veya telefonunuza veri hizmeti tahsis edilmemiş olabilir." diyor halbuki ben tarayıcadan istediğim siteye filan girebiliyorum internette sorun yok bu neden oluyor daha önceden sorunsuz bir şekilde girmiştim kayıt olmuştu ayarları sıfırlayınca gitti ve şimdi tekrar hesap ekleyemiyorum

birde güncelleme geliyor diyorlar ya benim telefon fransadan gelme o yuzden oradaki sürümleri indiriyor abuk subuk fransızca uygulamalar oluyor ben orjinal türkiye için rom atabilir miyim kiesten filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pre-clinic -- 19 Temmuz 2011; 16:34:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurozel

Arkadaşlar barkod okuyucu kullanarak oyun ve uygulamalar yüklemeye çalışıyorum. Okumasında sorun yok ancak. Yüklemek için markete bağlanması gerekiyor ama ne indirmek istersem istiyim markette bulunamadı mesajı alıyorum. Neyi yanlış yapıyorum. Telefonu aldığımda market için herhangi bir şey yapmadım. Öncemi mesajlarda MarketEnabler gibi programlardan bahsedilmiş. Ben Markete bağlanabiliyorum rahatlıkla ancak ne zaman barkod üzerinden birşey arasam bulunmuyor. Markete bağlanmadan da hiç bir şekilde indiremiyorum istediğimi :( Sebep markette programın olmaması mı yoksa bir sınırlama gibi birşeymi var. Markette yoksa nasıl indirebilirim.

KULLANDIĞIN SİM KART İLE İLGİLİ SINIRLAMA VAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oys14

android markete girmek isteyince bir google hesabı açmamızı istiyor bende vodafone bedava inter verdi ya onunla girererim diye yazdım gmail hesabımı gir diye ama şu hatayı alıyorum" Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor. bu geçici bir sorun olabilir veya telefonunuza veri hizmeti tahsis edilmemiş olabilir." diyor halbuki ben tarayıcadan istediğim siteye filan girebiliyorum internette sorun yok bu neden oluyor daha önceden sorunsuz bir şekilde girmiştim kayıt olmuştu ayarları sıfırlayınca gitti ve şimdi tekrar hesap ekleyemiyorum

birde güncelleme geliyor diyorlar ya benim telefon fransadan gelme o yuzden oradaki sürümleri indiriyor abuk subuk fransızca uygulamalar oluyor ben orjinal türkiye için rom atabilir miyim kiesten filan

markete sadece google'dan aldığın bir gmail hesabı ile girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mus2akTaS

quote:

android markete girmek isteyince bir google hesabı açmamızı istiyor bende vodafone bedava inter verdi ya onunla girererim diye yazdım gmail hesabımı gir diye ama şu hatayı alıyorum" Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor. bu geçici bir sorun olabilir veya telefonunuza veri hizmeti tahsis edilmemiş olabilir." diyor halbuki ben tarayıcadan istediğim siteye filan girebiliyorum internette sorun yok bu neden oluyor daha önceden sorunsuz bir şekilde girmiştim kayıt olmuştu ayarları sıfırlayınca gitti ve şimdi tekrar hesap ekleyemiyorum

ben zaten gmail hesabımla giriyorum dediğim gibi daha önce girmiştim baya kullandım sonra ayarları sıfırladım tekrar girmeye çalışınca böyle bir hata oldu nedense
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mus2akTaS

quote:

ben zaten gmail hesabımla giriyorum dediğim gibi daha önce girmiştim baya kullandım sonra ayarları sıfırladım tekrar girmeye çalışınca böyle bir hata oldu nedense

ayarlar hesaplar ve senkronizasyondan google hesabını yeniden ekle.sonra bir daha girmeye çalış markete.
  • Sonunda telefonum servisten geldi ve hoparlörünü değiştirdiler. Çok özlemişim telefonumu yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiACEtor

Galaxy ace kullanıcılarının büyük sıkıntılarından biri uygulama hafızasının dar olmasıydı. telefonu root edip garanti kapsamı dışına çıkarmadan uygulamaları hafıza kartına yazmanın bir yolu yoktu. Bunun için kartatası isimli bir program yazmış ve odex sistemler için uygulamaların varsayılan olarak ana hafızaya değil hafıza kartına kurulmasını sağlamıştık. Ancak dodex sistemlerde sıkıntılar yaşanabiliyordu. Şimdi bunu biraz daha geliştirdik. Artık hem odex hem dodex sistemlerde sağlıklı çalışıyor. Dodex sistemlerde diğerine göre daha iyi performans gösteriyor. Şu an 1.0 sürümüne ulaştı. Artık download moduna geçme veya recovery moduna geçmek için butonlarda var. Yani hiçbir tuşla uğraşmadan tek tıkla yükleme veya kurtarma moduna geçebilir, uygulamaları karta taşıma ve kurulması tek tıkla yapılabilmekte. Çok kısa zaman sonra hem froyo hem gingerbread bütün sürümler için root yapma ve 2.3.4 için batarya ömrü iyileştirilmiş geliştirilmiş bir kernel yükleme ve top bar grafiklerini değiştirme özellikleri eklenecek.

Kullanımı:
    Bu telefona yüklenecek bir uygulama değildir. Windows altında çalışan bir uygulamadır. Program varsayılan olarak C: sürücüsüne kurulacaktır. sağlıklı çalımşası için bunu değiştirmeyiniz.
    Telefonunuzun root edilmesi gerekmez.
    Bilgisayarınızda kies veya Galaxy Ace USB sürücüleri kurulu olmalıdır. Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın ardından programı çalıştırın.

Kurulu uygulamaları hafıza kartına taşımak ve daha sonra kurulacaklarında otomatik olarak hafıza kartına kurulması için Uygulamaları Karta Kur butonuna basınız. Bir kez tıklamanız yeterlidir herhangi bir hata mesajı almazsanız işlem başarılı olmuş demektir.

Versiyon yüklemek için Download modunda aç butonuna basın telefonunuz kapanacak ve download modunda açılacaktır.

Kurtarma moduna geçmek için Recovery modunda aç butonuna basın. Telefonunuz kapanacak ve recovery modunda açılacaktır. Bu şekilde kısmi güncelleme ve yükleme için recovery moduna geçmiş olursunuz.

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

BURADAN İNDİR

Program telefonunuza hiçbir program yüklemez sadece android ve linux komut dosyaları kullanılmıştır. Teorik olarak herhangi bir şekilde telefonunuza zarar vermesi mümkün görünmemekte isede bilgisayarınızdaki donanımsal arızalar veya hatalı arızalı usb kablosu gibi programcı tarafından öngürulmesi mümkün olmayan durumlar her zaman olabileceğinden kullanımdan dolayı oluşabilecek her türlü problem kullanıcının sorumluluğundadır. AntiACEtor ticari bir program değildir. Kaynak göstermek yoluyla istenildiği gibi dağıtılabilir.

Çok ender olsada olabilecek problemleri ÖM olarak değil herkesin yararlanması için forum başlığı altına yazınız.

ya burda denenleri yaptım ama tık yok telefonda bir değişiklik olmadı KC1 ECT yüklü kies versiyonu neden olmuyor acaba ? hiç root falan yapılı değil
  • bu başlık neden samsung başlığı altında görünmüyür topiği arama butonunu kullanarak buluyırum
  • darbelux nerden verdin servise ve kaç gün sürdü gelmesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71

bu başlık neden samsung başlığı altında görünmüyür topiği arama butonunu kullanarak buluyırum

Tüm forumlar » Mobil Cihazlar » Android Cihazlar » Android Telefonlar » Samsung
  • Guerrilla Bob yüzde 100 çalışan oyun eklenmiştir. link yenilendi, bilginize.
     ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
  • kardeşim deniyorum bu hatayı alıyorum diyorum anlamıyorsan boşuna cevap vermeye çalışma
  • üstatlar incelemelri ile emeği geçenler teşekkürler;
    lgcamera pro ile maksimum hangi çözünürlük de video çekiyoruz
    birde örnek yüklenebilirmi?
  • http://cgi.ebay.com/GOLD-2430MAH-BATTERY-SAMSUNG-GALAXY-ACE-S5830-/130544479804?pt=PDA_Accessories&hash=item1e650eae3c

arkadaşlar telefonun bataryası bi gün bile gitmiyo ebayda bunu buldum 2400 mah diyor alsak telefona zarar verir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71

bu başlık neden samsung başlığı altında görünmüyür topiği arama butonunu kullanarak buluyırum

konuyu favorilerine eklersen sizeteye girdiğinde favorilerimden kolayca ulaşabilirsin.
  • arkadaşlar garip bi sorunum var telefonla ilgili. Herhangi bir mp3 ü zil sesi olarak kullanabiliyorum ve ses yüksek seviyede çalıyor. Ancak bir mp3 ü Bildirim sesi olarak ayarladığımda kendi sesinden daha düşük seviyede çalıyor bunu telefon. Bunu yaşayan var mı başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyKing1925

http://cgi.ebay.com/GOLD-2430MAH-BATTERY-SAMSUNG-GALAXY-ACE-S5830-/130544479804?pt=PDA_Accessories&hash=item1e650eae3c

arkadaşlar telefonun bataryası bi gün bile gitmiyo ebayda bunu buldum 2400 mah diyor alsak telefona zarar verir miyiz?

incelemek lazım..

eger getirtecek olursan bir tanede ben istiyorum.. hem kargo parasını paylaşmiş oluruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haddat -- 20 Temmuz 2011; 11:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

arkadaşlar garip bi sorunum var telefonla ilgili. Herhangi bir mp3 ü zil sesi olarak kullanabiliyorum ve ses yüksek seviyede çalıyor. Ancak bir mp3 ü Bildirim sesi olarak ayarladığımda kendi sesinden daha düşük seviyede çalıyor bunu telefon. Bunu yaşayan var mı başka?

hocam ayarlar=>ses=>ses'e girip ordan bildirim ses seviyene baktın mı?
  • ACE Sahipleri ; mutlaka okuyun lütfen

Ben telefonumla ilgili karşılaştığım sorunları yazmak istedim, aynı sorunu yaşayanlar,çözüm bulanlar,çözümü hakkında fikir sahibi olanlar lütfen desteklerini esirgemesin,

Öncelikle telefonun belli belirsiz zamanlarda kendi kendine kapanıyor ve titreşim özelliği çalışmıyordu.
    bunun için forumdan bilgi alamayınca servise götürdüm.Serviste 1 hafta kalan telefonumda kapanma sorununa raslanmadığı içi herhangibir işlem yapılmamış ( benim şikayetimi söylemem yeterli gelmemiş teknisyene ki bi yazılım güncellemesi,format v.s falan bile yapmamış.) Bunun dışında titreşim sorunu giderilmişti.
    Ben telefonu aldıktan sonra bilinen format işlemlerini uyguladıktan sonra kullanmaya başladım fakat telefon birkaç gün sonra tekrar kapandı ve ardından bir daha kapandı.Yine format derken kullanmaya devam ettim ve herkesin kullandığı çeşitli programlar kurdum telefona.
    Bundan sonra aynı günün ertesi sabahı telefonumun kurulu olan alarmı çalmadı ve telefon kilitlendi.şarjı bitmek üzereydi ve herhalde o yüzdendir. dedim.
    geldim şarja taktım,açtım menüde ki bütün ikonlar yer değiştirmiş,ana ekran alt menüsünde sadece "menü giriş" tuş kalmış, onuda düzelltik.sonra dikkatimi bir şey çekti; telefon şarja takılı iken otomatik "tuş kilidi çalışmıyor" ekran yarım kararıyor ve öyle bekliyor.Bunu daha önceden yapmadığını hatırlıyorum..

şimdi arkadaşlar siz söyleyin, sorun nerede ve ne çözümü nerede ? yada sorun yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGNYLDZ

ACE Sahipleri ; mutlaka okuyun lütfen

Ben telefonumla ilgili karşılaştığım sorunları yazmak istedim, aynı sorunu yaşayanlar,çözüm bulanlar,çözümü hakkında fikir sahibi olanlar lütfen desteklerini esirgemesin,

Öncelikle telefonun belli belirsiz zamanlarda kendi kendine kapanıyor ve titreşim özelliği çalışmıyordu.
    bunun için forumdan bilgi alamayınca servise götürdüm.Serviste 1 hafta kalan telefonumda kapanma sorununa raslanmadığı içi herhangibir işlem yapılmamış ( benim şikayetimi söylemem yeterli gelmemiş teknisyene ki bi yazılım güncellemesi,format v.s falan bile yapmamış.) Bunun dışında titreşim sorunu giderilmişti.
    Ben telefonu aldıktan sonra bilinen format işlemlerini uyguladıktan sonra kullanmaya başladım fakat telefon birkaç gün sonra tekrar kapandı ve ardından bir daha kapandı.Yine format derken kullanmaya devam ettim ve herkesin kullandığı çeşitli programlar kurdum telefona.
    Bundan sonra aynı günün ertesi sabahı telefonumun kurulu olan alarmı çalmadı ve telefon kilitlendi.şarjı bitmek üzereydi ve herhalde o yüzdendir. dedim.
    geldim şarja taktım,açtım menüde ki bütün ikonlar yer değiştirmiş,ana ekran alt menüsünde sadece "menü giriş" tuş kalmış, onuda düzelltik.sonra dikkatimi bir şey çekti; telefon şarja takılı iken otomatik "tuş kilidi çalışmıyor" ekran yarım kararıyor ve öyle bekliyor.Bunu daha önceden yapmadığını hatırlıyorum..

şimdi arkadaşlar siz söyleyin, sorun nerede ve ne çözümü nerede ? yada sorun yok mu?

kesinlikle güncel samsung rom yüklemelisin.rom güncellemesi yaptıktan sonra sorunlarının çözüleceğine emininm.

senin cihazını sürekli olarak fabrika ayarlarına alman çözüm değil.sıfırladığın rom da yazılımsal hatalar var ve her sıfırladığında zaten hatalı olan yazılıma sıfırlama yapmış oluyosun.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.