DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
18.019
Cevap
76
Favori
1.439.364
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 sonraki >>>
Giriş
      1154 Mesaj
      12 Temmuz 2011 15:05:36
      arkadaşlar 2.3 ne zaman çıkacak bilen var mı

• Teğmen
      156 Mesaj
      12 Temmuz 2011 17:35:01

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Alıntıları Göster

nerden ve kaça aldın hocam?

Arabistandan babam almış.
      400 tlye gelmiş.

• Er
      8 Mesaj
      12 Temmuz 2011 19:11:29
      AŞAĞIDAKİ SORULARIMA CEVAP ALAMADIM YOK MU YARDIM EDECEK ARKADAŞ.

1- telefonda görüşme sırasında hoparlöre (eller serbes deniyor herhalde) geçtiğimde karşı taraf cızırtı, uğultu, yankı var diyor kullanamıyorum? bu telefon ayarlarından mıdır yoksa bozuk mu? önceki 5-6 senelik takozla aynı kişilerde aynı hat hoparlör gayet güzel konuşuyorum.

2- samsung sitesinde kies, NPS, pc situdio programların farkı nedir. Bana rehberi düzenlememde yardımcı olacak prg için gerekli.

Şimdiden teşekkürler

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      12 Temmuz 2011 19:14:33
      ace de tiger arcade emulatorunu calıstırabilen varmı acaba ?
      benn calıstıramadım

yada baska emulatorde olur metal slug vendetta fln oynucam oynuyamıyorum bi yardım edin yahu

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
      |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |
    • Yarbay
      5803 Mesaj
      12 Temmuz 2011 19:19:02

quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

arkadaşlar 2.3 ne zaman çıkacak bilen var mı

2.3 3-4 aya anca çıkar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      12 Temmuz 2011 19:32:00
      SWAYPE I NASIL NORMAL KLAVYEYE DÖNÜŞTÜRRÜM TEKRAR ARKADAŞLAR BULAMADIM :/

2009 toyota corolla 1.6 ELEGANT (ATEŞ KIRMIZI)
      samsung galaxy s
    • Er
      10 Mesaj
      12 Temmuz 2011 23:29:08
      semender sorumu cevaplar isen sevinirim flash desteği henüz telefonumuza gelmedi diye biliyorum fakat senin önerebileceğin farklı bir program varmı facebook ta ki oyunları oynayabilmek için teşekkür ederim.

SöZ KoNuSu VaTaN iSe GeRiSi TeFeRRuaTTıR
    • Binbaşı
      1324 Mesaj
      13 Temmuz 2011 00:07:46

quote:

Orijinalden alıntı: dj_mnchh

SWAYPE I NASIL NORMAL KLAVYEYE DÖNÜŞTÜRRÜM TEKRAR ARKADAŞLAR BULAMADIM :/

yazmak için beyaz boşluğa tıkla sonra o boşluğa basılı tut. menüden normal klavyeyi seçersin.

• Yarbay
      3419 Mesaj
      13 Temmuz 2011 00:14:44
      Şuan Galaxy Ace beyaz cep telefonu bimekste %25 indirimde 658,75 TL Fiyat çok iyi

http://www.bimeks.com.t...30-galaxy-ace-beyaz.aspx

• Teğmen
      181 Mesaj
      13 Temmuz 2011 03:40:29
      merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım hem forum olarak hemde Galaxy Ace.Benim sorunum sim kartındaki rehberdeki isimleri kies de gözükmüyor ne yapmam lazım yardımcı olacak bir arkadaş varmı

1x 150 cm çanak-4X 90 cm çanak-1x Atlanta hdbox-1x Nexstar hd minicool-1x SkyStar 2.6d-2x Diseqc motor(Next-Goldmaster)-1x Samsung le 32''c650-1x Samsung es46''6140-1x Samsung Galaxy Note 3-1x Western Digital Elements 1.5T -1x MacbookPro Retina 1x PS4 500gb -1 x Samsung HT-D55
      PSN ID baracudaTR
      https://www.avfoni.com/login.jsp?ref=46511
    • Yarbay
      6016 Mesaj
      13 Temmuz 2011 08:46:34

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Şuan Galaxy Ace beyaz cep telefonu bimekste %25 indirimde 658,75 TL Fiyat çok iyi

http://www.bimeks.com.t...30-galaxy-ace-beyaz.aspx

Ben gece aldım görür görmez fiyatı.
      Arkadaşlar bu soru çok sorulmuştur ama telefon gelince yapmam gerekenlere ilişkin bir mesaj göremedim ben. Bir rehber veya liste var mı yeni telefona yapılması gerekenler gibisinden. Çok yardımcı olur bulabilirsem öyle bir şey.

PSN: TR_Serdar
    • Binbaşı
      1421 Mesaj
      13 Temmuz 2011 10:35:52
      MİCROSDHC VEYA CLASS 10 KULLANAN ARKADAŞLAR NASIL İZLENİMLERİNİZ

• Yarbay
      6016 Mesaj
      13 Temmuz 2011 10:42:29
      Arkadaşlar telefonu aldık almasına ama internet için hangi operatör ve tarifenin en iyi sizce?
      avea 1 gb aylık 19 tl. ama hızı nasıl belli değil?
      vodafone 7.2 mb aylık 29 tl, 1 gb limitli veya 8 tl sınırsız ama 100 mb sonrası hız 96 kbps düşüyor.
      turkcell hiç bakmadım ama kesin kazıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 13 Temmuz 2011; 10:52:16 >

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:02:30

quote:

Orijinalden alıntı: baracuda10

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım hem forum olarak hemde Galaxy Ace.Benim sorunum sim kartındaki rehberdeki isimleri kies de gözükmüyor ne yapmam lazım yardımcı olacak bir arkadaş varmı

Telefon hafızasına taşımanız gerekiyor.

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:37:08

quote:

Orijinalden alıntı: toros71

MİCROSDHC VEYA CLASS 10 KULLANAN ARKADAŞLAR NASIL İZLENİMLERİNİZ

Kullanan arkadaşlar telefonun uçtuğuna dair bilgi vermişlerdi.

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:40:10

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Arkadaşlar telefonu aldık almasına ama internet için hangi operatör ve tarifenin en iyi sizce?
      avea 1 gb aylık 19 tl. ama hızı nasıl belli değil?
      vodafone 7.2 mb aylık 29 tl, 1 gb limitli veya 8 tl sınırsız ama 100 mb sonrası hız 96 kbps düşüyor.
      turkcell hiç bakmadım ama kesin kazıktır.

En iyi hız Turkcell de
      En iyi fiyat Avea da
      Avea 3g de bölgesel olarak Vodefon un bir önüne geçiyor bir arkasında kalıyor.

Bence kazıkcell en doğru tercih olacaktır internetin hakkını almak için...

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:42:11

quote:

Alıntıları Göster

Arkadaşlar bu soru çok sorulmuştur ama telefon gelince yapmam gerekenlere ilişkin bir mesaj göremedim ben. Bir rehber veya liste var mı yeni telefona yapılması gerekenler gibisinden. Çok yardımcı olur bulabilirsem öyle bir şey.

Telefon rehberini sim karttan telefona taşı.
      Markete bak çalışıyormu diye. Çalışmıyorsa market enabler ile marketi aktif hale getir.
      Sonrada kurcalamaya başla :)

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:44:13

quote:

Orijinalden alıntı: ufukku

AŞAĞIDAKİ SORULARIMA CEVAP ALAMADIM YOK MU YARDIM EDECEK ARKADAŞ.

1- telefonda görüşme sırasında hoparlöre (eller serbes deniyor herhalde) geçtiğimde karşı taraf cızırtı, uğultu, yankı var diyor kullanamıyorum? bu telefon ayarlarından mıdır yoksa bozuk mu? önceki 5-6 senelik takozla aynı kişilerde aynı hat hoparlör gayet güzel konuşuyorum.

2- samsung sitesinde kies, NPS, pc situdio programların farkı nedir. Bana rehberi düzenlememde yardımcı olacak prg için gerekli.

Şimdiden teşekkürler

1 - Donanım arızası olabilir servisle bir görüşün derim.

2 - Kies ile rehberinizi düzenleyebilirsiniz.

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:48:34

quote:

Orijinalden alıntı: suzgech

Alıntıları Göster

1 gün az değil mi en azından 2 tam gün gitmesi lazım bence...

İnternet bağlantınız aktif ise sürekli, bu akıllı telefonların, şu an ki bataryaları ile 2 , 2.5 gün gitmesinin imkanı yok ne yazıkki... He sadece telefon olarak kullanılıyorsa 3 gün bile gidebilir.

• Yarbay
      3419 Mesaj
      13 Temmuz 2011 13:18:27

quote:

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun.. Ben Alsam mı almasam mı derken az önce bi bakayım dedim bitmiş Param olsa anında alırdım.. Neyse bir dahaki sefere artık

• Yarbay
      6016 Mesaj
      13 Temmuz 2011 13:31:40

quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Alıntıları Göster

Telefon rehberini sim karttan telefona taşı.
      Markete bak çalışıyormu diye. Çalışmıyorsa market enabler ile marketi aktif hale getir.
      Sonrada kurcalamaya başla :)

Teşekkürler hocam. Daha telefon gelmedi ama 1-2 güne gelir.
      Market ilk önce çalışmayabiliyor mu? Türkiye'ye özel bir durumdur büyük ihtimalle. Market enabler nerden ediniyoruz?

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 13:38:24
      Buradan indirebilirsin ;)

http://www.fileserve.com/file/Gm5cg3c

• Onbaşı
      26 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:26:14

quote:

Alıntıları Göster

Kullanan arkadaşlar telefonun uçtuğuna dair bilgi vermişlerdi.

Evet arkadaşlar kartı takmamın üzerinden 1 hafta geçti (Kart Team Class 10, 8 GB Micro SDHC- 42 TL'ye aldım). Size izlenimlerimi aktarmak isterim.
      1- Telefonda gözle görülür bir hız farkı var. Bu animasyon geçişlerinde çok iyi hissediliyor.
      2- Veri alış verişi inanılmaz hızlandı. Bir dosyayı telefondan bilgisayara yada bilgisayardan telefona ortalama 150kb saniye ile bluetooth üzerinden gönderebiliyorum.
      3- Ram'de bir değişiklik olup olmadığını sormuştu bir arkadaş ama Ram ile hafıza kartının bir alaksı yok. Telefonunuzdaki yüklü programların sayısı ve arka planda çalışma yapıp yapmadıkları sizin ram'inizi etkiler.
      4- Benim için en önemli etken ise şarj etkeniydi bu kartı alırken. Daha rahat okuma yazma yapılabildiği için işlemcinin çok enerji harcamadan daha uzun süre dayanabileceği duyumlarını okumuştum. Eski halinden yaklaşık %10 daha fazla dayanıyor şarjı. Bu da bence önemli bir aşama. Saat bazında bilgi vermeme sebebim, herkesin kullanımı farklı olduğu için. Yani ben çok fazla mesaj atıyorum ve günde en az 2 saat telefonla konuşuyorum. Bu yüzden eski kart ve yeni kartı oranladığımda %10luk bir şarj bekleme süresi artışından söz edebilirim size.

İşin özü, eğerki daha yüksek performans, daha çok hafıza alanı, ve biraz daha uzun şarj istiyorsanız ben class10 bir hafıza kartı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:28:07
      Merhaba Ben Galaxy ace almaya karar verdim ama aklımda 3 tane sorun var ;

1-Android market çalışıyormu yada çalışıcakmı / Yada telefonda yüklü olan başka bir market varmı? (Geçen gün media markt'a gidip telefonu kurcaladım ve bir markete girdim ama dikkat etmemişim hangisi olduğuna )
      2-Telefonda hd oyunlar oynanabiliyor mu ve bütün android telefonlarda olan oyunlar bundanda oynanabilir mi?
      3-Flash olmamasının ne gibi eksileri olur?Bu eksiklikleri giderebilirmiyim ?

Anadolu Üniversitesi
      İletişim Tasarımı ve Yönetimi
    • Yarbay
      6016 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:39:15

quote:

Buradan indirebilirsin ;)

http://www.fileserve.com/file/Gm5cg3c

Çok teşekkürler. Bu arada almayı düşünen arkadaşlar. Vatan ve bimekste telefon 656 ve 658 tl bilginiz olsun

Edit: fiyatlar bimekste sadece bugün içini geçerli. vatan süre konusunda bir şey söylemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 13 Temmuz 2011; 15:43:34 >

• Yüzbaşı
      297 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:46:52
      arkadaşlar mesaj yazma bölümünde space tuşunun yanındaki mikrofana bastığınızda sizin söylediklerinizi mesaj olarak yazması gerekiyor.

ama ben bastıgğımda bağlantı hatası diyor bunun sebebini bilen var mı ?

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:52:11

quote:

arkadaşlar mesaj yazma bölümünde space tuşunun yanındaki mikrofana bastığınızda sizin söylediklerinizi mesaj olarak yazması gerekiyor.

ama ben bastıgğımda bağlantı hatası diyor bunun sebebini bilen var mı ?

Aktif internet bağlantınız var mı?

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:52:15
      vatan normal fiyatı aşağı çekmiş %25 indirim olduğunda 585 TL ye denk geliyor bence aciliyetiniz yoksa bekleyin ben pusudayım.

• Yüzbaşı
      368 Mesaj
      13 Temmuz 2011 15:55:07
      merhaba arkadaşlar bende galaxy ace ailesine yeni katılanlardanım.bu telefonların acemisi olarak siz tecrübeli kullanıcıların desteğini beklerim.benim size bir sorum olacaktı.telefonun wifi kısmından evdeki wireless modemden bağlanmaya çalışıyom ama başarılı olamıyom.evdeki modemin ismi telefonun wifi ko-ısmında görününce üzerine tıkladığımda şifre istiyor.(sanırım bu şifre modemin parola , şifre kısmındaki şifre)bu şifreti sadece yazıyorum ama kullanıcı ismi kısmı çıkmadığından tamam deyip bağlanmaya çalışıyom fakat ıp almaya çalışıyor sonrada hiç bir şey olmadan bağlanamadı deyip bekliyor.modemim airties modemdir .yardımlarınızı beklerim şimdiden teşekkürler

• Yüzbaşı
      297 Mesaj
      13 Temmuz 2011 16:01:05

quote:

Alıntıları Göster

Aktif internet bağlantınız var mı?

internet bağlantısı yok ama normal sms göndermek için neden internet bağlantısı olsun ki :S

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      13 Temmuz 2011 16:21:49

quote:

Alıntıları Göster

internet bağlantısı yok ama normal sms göndermek için neden internet bağlantısı olsun ki :S

Eğer yanlış hatırlamıyorsam, o özellik internet bağlantısını kullanarak sesi yazıya dönüştürüyordu çünkü.

• Yarbay
      6016 Mesaj
      13 Temmuz 2011 16:28:50
      Bimeksten dün verdiğim sipariş hala kargoya verilmiş değil. Şansa da bugün vatan bimeksle aynı fiyata indi. Hem de web/mağaza fiyatı bimeksteki gibi farklı değil gidip elden alabilirdim.

• Yarbay
      3541 Mesaj
      13 Temmuz 2011 16:36:46
      Yeni sürüm market programı eklenmiştir. güle güle kullanın, android 2.2. ve üstü içindir. konumda ilk mesajdada link mevcuttur.

Link >>> http://www.media fire.com/download.php?1x3qfn6h1gd7rny

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 13 Temmuz 2011; 16:38:10 >

İntel i3 4160 3.6ghz Evga gtx960 4gb 128bit 10gb ddr3 1600 ram Gigabyte Z87M-D3H Intel Z87 Desire Z neo V S5660 S2 S3 S3 J7 Prime Acer Iconia W4-820 32gb 2gbram Samsung Tab T210 LiteSamsung Galaxy J7 Prime Türkiye sayfası
    • Binbaşı
      1154 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:14:27

quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

bende büyük bir merakla bekliyorum özellikle işlemcinin performansını buarada arkadaşlar mediamarkt ümraniyede ürün yok bu ürünü nerde görüp inceleyebilirim...

tüm samsung bayiilerde var

• Yüzbaşı
      493 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:20:22
      Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?

• Onbaşı
      25 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:38:23
      arkadaşlar.. bimeksten ürün almayın diyolar bu konuda bilgisi olan varmı.. bimeksten mi alınmalı sizce vatandan mı?.. vatan sadece internetten satış yapıyo bu fiyata kredi kartını kullanmaya zor ikna ettiğim abim ise internetten asla almaz bişey.. sizce bimeksten alsam çok mu sıkıntı çekerim?

• Çavuş
      91 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:50:50
      arkadaslar ace yi usb den sarj edince sarjı dha geç bitiyor .. prizden sarj edilince daha cabuk sajr ediliyor ama daha erken bitiyor .. bu kanıya varmak icin baya bi deneme yaptım ..

• Onbaşı
      26 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:56:05

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

Şu anda 2 gb lik hafıza kartım var. 8 gb liğe geçiş yapmak istiyorum. önceki kartın içeriğini bire bir yeni karta kopyalayıp yeni kartı telefona taktığımda telefona önceden yüklenmiş programlar problem çıkarır mı ?

hayır çıkarmıyor. sen yine de yüklediğin programların .apk dosyalarını bilgisayarına kopyala. bir sorun çıkarırsa yeniden onları karta atarak kurarsın.

• Çavuş
      91 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:56:44

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

sanırım sorun cikmaz sonucta data dosyaları karta olacak ama denemek lazim tabiki .. dene demiyorym ha sonra sorun cıkmasın :D bende 8 gb almayı düsnyrum ama aldgmda fabrik ayarkarına dönüp yeniden yükle yapacagm hem hızlanr . gereksz prog-oyunlarda kalkms olur ...

• Onbaşı
      26 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:58:17

quote:

Alıntıları Göster

Eğer yanlış hatırlamıyorsam, o özellik internet bağlantısını kullanarak sesi yazıya dönüştürüyordu çünkü.

aynen öyle. o özellik ile söylediğiniz kelimelerin google üzerinden benzer ses yapısında olanlarıyla eşleştirip o şekilde sesinizi yazıya dönüştürüyor. Bu yüzden internet bağlantısı olmadan sesli mesaj yazma özellilğini kullanamıyoruz

• Çavuş
      91 Mesaj
      13 Temmuz 2011 17:59:37

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Yeni sürüm market programı eklenmiştir. güle güle kullanın, android 2.2. ve üstü içindir. konumda ilk mesajdada link mevcuttur.

Link >>> http://www.media fire.com/download.php?1x3qfn6h1gd7rny

hocam zaten market kendiliginden güncelleme yapmyor mu ¿

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      13 Temmuz 2011 19:09:24

quote:

Orijinalden alıntı: Egot

Merhaba Ben Galaxy ace almaya karar verdim ama aklımda 3 tane sorun var ;

1-Android market çalışıyormu yada çalışıcakmı / Yada telefonda yüklü olan başka bir market varmı? (Geçen gün media markt'a gidip telefonu kurcaladım ve bir markete girdim ama dikkat etmemişim hangisi olduğuna )
      2-Telefonda hd oyunlar oynanabiliyor mu ve bütün android telefonlarda olan oyunlar bundanda oynanabilir mi?
      3-Flash olmamasının ne gibi eksileri olur?Bu eksiklikleri giderebilirmiyim ?

Cevap vericek yok mu ?

Anadolu Üniversitesi
    • Binbaşı
      1445 Mesaj
      13 Temmuz 2011 19:40:41
      Ace mi gio mu karar veremedim uf

İnsanlar pek çok şeyi öğrenmişler; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi. Fakat çok basit bir şeyi öğrenememişler: kardeş gibi yaşamayı.
    • Çavuş
      91 Mesaj
      13 Temmuz 2011 19:42:10

quote:

Orijinalden alıntı: Egot

Alıntıları Göster

Cevap vericek yok mu ?

1 android market i acabiliyorsunuz ve bi sürü yerden uygulama bulabilirsiniz

2 sanırım oynayabiliyorsun hani ben fazla oyunla ilgilenmyorum ama - hd browser bile var :D

3 hiç flash eksikliğini yasamadım bi şekilde yolunu buluyorsun

ha sana önerim para sorun değil diyosan iphone al :D

bu arada androidi ilk kez kullanacaksan çok yoracak seni yeri geldimi uygulama bulamayacaksın yeri geldimi uygulama çalışmayacak , tam olarak yerleşmemiş yapısı var diyebilirim

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      13 Temmuz 2011 21:34:49

quote:

Orijinalden alıntı: IaTad

Alıntıları Göster

1 android market i acabiliyorsunuz ve bi sürü yerden uygulama bulabilirsiniz

2 sanırım oynayabiliyorsun hani ben fazla oyunla ilgilenmyorum ama - hd browser bile var :D

3 hiç flash eksikliğini yasamadım bi şekilde yolunu buluyorsun

ha sana önerim para sorun değil diyosan iphone al :D

bu arada androidi ilk kez kullanacaksan çok yoracak seni yeri geldimi uygulama bulamayacaksın yeri geldimi uygulama çalışmayacak , tam olarak yerleşmemiş yapısı var diyebilirim

Ben nokia 5800 kullanıyorum o yüzden hangi telefonu kullanırsam kullanayım bana güzel geliceğinden eminim :D

Anadolu Üniversitesi
    • Binbaşı
      1154 Mesaj
      13 Temmuz 2011 22:07:23
      kiesde güncelleme varmış şimdi gördüm acaba market mi güncellenecek ki

• Çavuş
      79 Mesaj
      13 Temmuz 2011 22:52:34
      merhabalar , odin ile yükleme yaparken mibib downloading te takıldı kaldı ve şu an 20. dakikayı doldurdu. odini kapatsam ne ile karşılaşırım bileniniz var mı?

• Teğmen
      128 Mesaj
      13 Temmuz 2011 23:02:20

quote:

Orijinalden alıntı: mfaktas

merhabalar , odin ile yükleme yaparken mibib downloading te takıldı kaldı ve şu an 20. dakikayı doldurdu. odini kapatsam ne ile karşılaşırım bileniniz var mı?

kapatabilirsin, ilk adımda takılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterMystic -- 13 Temmuz 2011; 23:04:14 >

• Yüzbaşı
      295 Mesaj
      13 Temmuz 2011 23:15:52
      arkadaşlar ben,m bu telefonşa alakalı sorum şu anlattığınız kaadrıyla mesaj çekip arama yapıp şarkı dinleyen arada sırda video izlyen biri çin ideal...ama en kritik soru şu ki memleketteki güneşli gün sayısı çok fazla güneşe çıkınca ekran görüntüsünü görebiliyomuyuz yoksa dandirik samsunglar gibi mi oluyo???

• Çavuş
      79 Mesaj
      13 Temmuz 2011 23:25:17
      ilginize teşekkür ederim

• Çavuş
      79 Mesaj
      13 Temmuz 2011 23:38:51

quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

arkadaşlar ben,m bu telefonşa alakalı sorum şu anlattığınız kaadrıyla mesaj çekip arama yapıp şarkı dinleyen arada sırda video izlyen biri çin ideal...ama en kritik soru şu ki memleketteki güneşli gün sayısı çok fazla güneşe çıkınca ekran görüntüsünü görebiliyomuyuz yoksa dandirik samsunglar gibi mi oluyo???

güneşin tepede olduğu saati baz alırsak, ekranın en yüksek parlaklık seviyesinde pekte görünmediğini rahatlıkla söyleyebilirim :)

• Onbaşı
      32 Mesaj
      14 Temmuz 2011 00:19:57

quote:

Alıntıları Göster

Çok teşekkürler. Bu arada almayı düşünen arkadaşlar. Vatan ve bimekste telefon 656 ve 658 tl bilginiz olsun

Edit: fiyatlar bimekste sadece bugün içini geçerli. vatan süre konusunda bir şey söylemiyor.

Şu anda Bimeks'in internet fiyatı 638 TL

almayı düşünenlere..

08 Focus 2 Coll TDCI
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      14 Temmuz 2011 00:31:57

quote:

Orijinalden alıntı: Sakkaroz

Alıntıları Göster

Şu anda Bimeks'in internet fiyatı 638 TL

almayı düşünenlere..

Bu fiyata hem kargo dahil, hem de 6 taksit..

08 Focus 2 Coll TDCI
    • Teğmen
      161 Mesaj
      14 Temmuz 2011 00:49:10
      Arkadaşlar Fruit Ninja nın Arcade modu açık şekilde oynayabilen varmı? Satın almak istiyorum onuda beceremedim. Marketten ulaşamıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

• Yarbay
      3206 Mesaj
      14 Temmuz 2011 00:52:22
      Benim telefon hala serviste ve hala cevap yok. Bir hoparlör arızası için bu kadar da beklenilmez ki kardeşim

flickr
      PC Sistem:> Intel Xeon E3 1260L V5 @ 4.0 GHZ OC <> Asrock Fatal1ty E3V5 Performance Gaming / Hyper BCLK Engine <> 16 GB Dual DDR4 3000MHZ <> Intel SSD 520 180GB <> Benq GW2255 VaLED
    • Yarbay
      6016 Mesaj
      14 Temmuz 2011 09:34:54
      Bimeksten salı günü sipariş ettiğim ürün için hala "faturalanabilir" yazıyor Ucuz diye bulaştık bir kere. İnşallah stoğunda olmayan telefonu satmamıştır bana. Bir de anasayfasında "bilmemkim siparişini 1 gün içinde aldı bik bik bik.." falan yazıyor.
      Geç gelmesi bir yere kadar da inşallah açılmamış bir kutuda yollarlar açıkçası tırstım. O kadar internetten almayayım görerek alayım diye bekledim vatan 729'dan inmedi bir türlü. Ben gece bimekse siprariş geçtim, sabah 658 yaptı vatan. Elden alma fırsatı da var vatanda. Ben böyle şansın

• Binbaşı
      1268 Mesaj
      14 Temmuz 2011 11:03:37

quote:

Orijinalden alıntı: Sakkaroz

Alıntıları Göster

Bu fiyata hem kargo dahil, hem de 6 taksit..

şansa bak yaa 100 lira fazla verdik iyimi pfff

birde benim android sürüm 2.2.1 nasıl yükseltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambursman -- 14 Temmuz 2011; 11:06:25 >

S.S.S

.- Evet benim
    • Yarbay
      6016 Mesaj
      14 Temmuz 2011 11:17:33
      @rambursman hocam sen nerden almıştın?
      her zaman için sen alırsın fiyat düşer bu kuraldır
      ama sen aldıktan bir gün sonra düşünce insan sinirleniyor haklısın

• Yüzbaşı
      750 Mesaj
      14 Temmuz 2011 11:38:14

quote:

Orijinalden alıntı: abraham48

merhaba arkadaşlar bende galaxy ace ailesine yeni katılanlardanım.bu telefonların acemisi olarak siz tecrübeli kullanıcıların desteğini beklerim.benim size bir sorum olacaktı.telefonun wifi kısmından evdeki wireless modemden bağlanmaya çalışıyom ama başarılı olamıyom.evdeki modemin ismi telefonun wifi ko-ısmında görününce üzerine tıkladığımda şifre istiyor.(sanırım bu şifre modemin parola , şifre kısmındaki şifre)bu şifreti sadece yazıyorum ama kullanıcı ismi kısmı çıkmadığından tamam deyip bağlanmaya çalışıyom fakat ıp almaya çalışıyor sonrada hiç bir şey olmadan bağlanamadı deyip bekliyor.modemim airties modemdir .yardımlarınızı beklerim şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar, bu sorunu bende yaşıyorum. Airties marka modeme bağlanamıyorum fakat diğer modemlere anında bağlantı yapıyorum. Ofisimdeki modem Airties. Elimin altında kablosuz internet varken 3G ile bağlanmak zoruma gidiyor :) Çözüm önerisi olan birileri var mı acaba? Yardımcı olabilecek misiniz?

• Yüzbaşı
      930 Mesaj
      14 Temmuz 2011 11:54:44
      Selam beyler, şu flash desteği olayını bir türlü çözemedim, dolphin hd
      yükledim flash yine çalışmıyor. Firesky ne android marketten nede internet
      sitesinden yükleyemedim. Bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok memnun olacağım
      teşekkürler.

Sayfa:   <<     < önceki   69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.