Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boşluk derken boşluk tuşu değil boş yere basılı tutunca gelir Giriş modu.
  • saol cok yaf kopyala yapıştırın altındaymış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker322

quote:

Orijinalden alıntı: HunterMystic

dostum kapak olayı tamamen şansına kalmış. aynı telpa garantili olmasına rağmen kimisinde ikinci kapakta çıkıyor. en iyisi almadan önce kutusuna bakmak.

quote:

Orijinalden alıntı: 4ssc1

quote:

Orijinalden alıntı: o_z_g_e_

arkadaşlar bu 2 kapaklı ace leri nerden alıyorsunuz allahaşkına. söyleyin bizde oralardan alalım.
    denkmi geliyor acaba yoksa alınan bayiye göremi değişiyor? bende 2 kapaklı istiyorum çünkü.

quote:

Sonunda ace sahibiyimm,2 kapagida verdiler:D

evet nerden aliyosunuz ?

Telpa garantili ızmırde bır telefoncudan aldım Arkadaslar üstteki google kayboldu nasıl gerı getırebılırım

Kılıfta hediye etmişler baya hesaplı oldu benım için

• quote:

Orijinalden alıntı: tugcete

quote:

Orijinalden alıntı: DjHeArT5516

quote:

facebook touch kullanıyorum ama resim yükleme yok mu burda? ben telefondan direk face e resim yüklemek istiyordumm :( öyle bi özelliği yokmu telefonumuzun? resimleri gmaille mi yolluyor sadece?

Teşekkürler djheart ama applanet uygulamam yok. ama aklımda olsun bu. önemli benim için.
    bugün netten sipariş ettiğim silikon kılıf ve jelatinler geldi. jelatinler pütürcük bırakıyor. gözümün önünde su damlası gibi. havasını da aldım sonunda çıkarıp attım sinir oldum.

ıphone 4kılıfı ıle aynı ben onu kullanıyorum baska bırsey yok su ekran :D elimde cam sil bezle gezcem :D:D

birde ben bu teli cozdum oyunlar vs artık geliştirme peşindeyim..boş vakitlerde habire teldeyim.elimden teli biri alsa kesin kavga ederim :D
    FACEBOOK PİXELPİPE DİYE BIR UYGULAMA VAR APPLANET UYGULAMA PROGRAMI VAR İSE SENDE ORDAN SOCİAL KISMINDAN İNDİREBİLİRSİN..
    applanet uygulaması aynı android market gibidir ve güzel uygulamalar vardır.asagıdaki adreste ana sayfadan pc nize yada barkod okuyucunuz varsa telde direkt sitesinden indirebilirsiniz telefona..

http://www.applanet.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjHeArT5516 -- 13 Nisan 2011; 23:19:46 >

• Ya bu telefonda menüdeki uygulamaları tek bir klasörde toplamak var mı? yoksa ben mi bulamadım?

Sayfalar dolusu oyun+uygulama doldu mesela bunları ana menüde tek bir klasöre toplamak istiyorum bunu yapamıyormuyuz???
  • bununla ilgili uygulama varmış dün gördüm bölüm bölüm dosyalıyormus.arastırmaya devam
  • Mobil ağları açtığım halde ekrana herhangi bir işaret gelmiyor. Ayrıca netede girmiyo. Farklı bir ayar daha mı yapmam lazım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

facebook touch kullanıyorum ama resim yükleme yok mu burda? ben telefondan direk face e resim yüklemek istiyordumm :( öyle bi özelliği yokmu telefonumuzun? resimleri gmaille mi yolluyor sadece?

Teşekkürler djheart ama applanet uygulamam yok. ama aklımda olsun bu. önemli benim için.
    bugün netten sipariş ettiğim silikon kılıf ve jelatinler geldi. jelatinler pütürcük bırakıyor. gözümün önünde su damlası gibi. havasını da aldım sonunda çıkarıp attım sinir oldum.

ıphone 4kılıfı ıle aynı ben onu kullanıyorum baska bırsey yok su ekran :D elimde cam sil bezle gezcem :D:D

birde ben bu teli cozdum oyunlar vs artık geliştirme peşindeyim..boş vakitlerde habire teldeyim.elimden teli biri alsa kesin kavga ederim :D
    FACEBOOK PİXELPİPE DİYE BIR UYGULAMA VAR APPLANET UYGULAMA PROGRAMI VAR İSE SENDE ORDAN SOCİAL KISMINDAN İNDİREBİLİRSİN..
    applanet uygulaması aynı android market gibidir ve güzel uygulamalar vardır.asagıdaki adreste ana sayfadan pc nize yada barkod okuyucunuz varsa telde direkt sitesinden indirebilirsiniz telefona..

http://www.applanet.net/

Teşekkür ederim djheart. bakıcam applanete. bende şuanda 4 tane kılıf var :) biri siyah zarf deri kılıf nokia n8 kılıfı , diğeri beyaz ıphone 4 kılıfı, diğer ikisi silikon galaxy ace kılıfı, duman rengi ve pembe :D ama ekran da jelatin olmadığı için silikon kılıf riskli biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Ya bu telefonda menüdeki uygulamaları tek bir klasörde toplamak var mı? yoksa ben mi bulamadım?

Sayfalar dolusu oyun+uygulama doldu mesela bunları ana menüde tek bir klasöre toplamak istiyorum bunu yapamıyormuyuz???

malesef touchwiz de klasöz olayı yok.. ama wigdet olarak klasor koya bilirsin.. yada farklı bi launcher programı kullanabilirsin tavsiyem go launcher denemen...
  • Ekran jelatini bulamadim ben hic biryerde alanlar nereden aldilar acaba?
  • gittigidiyordan aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

quote:

Ya bu telefonda menüdeki uygulamaları tek bir klasörde toplamak var mı? yoksa ben mi bulamadım?

malesef touchwiz de klasöz olayı yok.. ama wigdet olarak klasor koya bilirsin.. yada farklı bi launcher programı kullanabilirsin tavsiyem go launcher denemen...

ekstra programlari bu ise dahil etmek istemiyorum. ozamab simdilik boyle kullanmaya devam...
  • quote:

quote:

quote:

ekstra programlari bu ise dahil etmek istemiyorum. ozamab simdilik boyle kullanmaya devam...

extra program diyosun ama her hangi bir kasma yavaşlama bir sorun olmuyor. ve denemelisin zaten android kullandınmı daha önce bilmiyorum ama zaten deneyince wooww olacaksın ve samsung un standart arayüzüne dönmeyeceksin.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilonemsi -- 14 Nisan 2011; 8:41:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Arkadas saka yaptı kanımca yada eksık bır bılgı var urun 2. el olabılır belkı

İkinci el bile o fiyata alması mümkün değil, bu forumda 610TL altında Ace satılmadı. Ya paralel ithalat üründür yada hayali ihracat.

2.el 580 e aldım 5 gun kullanılmıs,ama baska bulamadım bu kadar temizini

Çok sanslıymıssın hayırlı olsun

• @hakancx: Dostum bir sorum olacak. Verdiğin mame rom indirme sitelerinden bazı oyunlar indirdim ve sd kartta uygun yere kopyaladım. Fakat emulator senin paketteki oyunları görmesine karşın benim sonradan yuklediklerimi görmüyor. Neden olabilir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

Telefonu her kapatip actigimda menumde kurdugum uygulamalarin yerleri degisiyor.bunu nasil durdurabilirim katogeriye gore fln siraliyorum oyunlari fln bi araya topluyorym sonra kapatip acinca bugun uygulamalar birbirine karisoyo nasil durduracaz bunu??

AYNI SORUN BENDEDE OLUYOR :) ARTIK BIRAKTIM YENIDEN DUZENLEMEYİ SIKTI İYİCE :) AMA YARDIMCI OLACAK VARSA SEVİNİRİZ

ben ace i yeni kullanmaya başladım.
    bu sorunu tab da yaşamıştım.
    menü de özele sıraladıklarım,kapatıp açınca uçuyordu.
    bu,menünün sıralama kıstası olması yüzünden.

birşeyleri ayırıp sıralayacaksanız,ana ekranları kullanmanızı tavsiye ederim.
    oraya sabitlediğiniz hiç bir şey siz istemedikçe yerinden kıpırdamaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HunterMystic

dostum kapak olayı tamamen şansına kalmış. aynı telpa garantili olmasına rağmen kimisinde ikinci kapakta çıkıyor. en iyisi almadan önce kutusuna bakmak.

quote:

Orijinalden alıntı: 4ssc1

quote:

Orijinalden alıntı: o_z_g_e_

arkadaşlar bu 2 kapaklı ace leri nerden alıyorsunuz allahaşkına. söyleyin bizde oralardan alalım.
    denkmi geliyor acaba yoksa alınan bayiye göremi değişiyor? bende 2 kapaklı istiyorum çünkü.

quote:

Sonunda ace sahibiyimm,2 kapagida verdiler:D

evet nerden aliyosunuz ?

Telpa garantili ızmırde bır telefoncudan aldım Arkadaslar üstteki google kayboldu nasıl gerı getırebılırım

o kaybolan google arama çubuğu bir widget tir.
    ekrana basılı tut.
    widget başlığı altında g ara yı gürürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

sadece arka beyaz kapağı telpa satıyormu arkadaşlar bana lazım beyazda kullanmak istiyorum benm kutudan çıkmadı sadece siyah var

kapak olayına bu kadar takılmayın.
    yakında ucuz kapaklar çıkar,rengarenk.

hergün yenisi takar kullanırız.

• quote:

yaf arkadaşlar kalayeler arası geçişi nasıl yapıyoruz

swpe me ona geçtim eski samsung klavye ye geçmek istiyorum geçemedim bilen yok mu

işlem çok basit.
    yazı yazmak istediğin ekranda parmağını basılı tut.
    giriş metodu çıkar.
    ordan yüklü giriş seçeneklerinden birini seçebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.