Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, orta/üst seviyede konumlandırdığı, Android işletim sistemine sahip yeni akıllısı Galaxy Ace'in tanıtımını gerçekleştirdi.

Galaxy Ace S5830 ismini taşıyan modelin teknik özellikleri şöyle sıralanıyor:

* Android işletim sistemi
    * 800MHz hızında mobil işlemci
    * 3.5 inç'lik (320 x 480) dokunmatik ekran
    * LED Flaşlı 5MP kamera
    * MicroSD desteği (+32GB)
    * 3G, Wi-Fi ve Bluetooth 2.1 bağlantıları; GPS
    * Müzikçalar, radyo, 3.5mm kulaklık jakı
    * Sosyal ağ siteleri ile bütünleşik yapı; önyüklü Google servisleri

Android'in Flash 10.1 desteği ile gelen 2.2 'Froyo' sürümü ile satışa sunulacak olan model siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olacak

fiyatı belli değil

http://www.samsung.com/id/consumer/mobile-phone/mobile-phone/style/GT-S5830OKAXSE/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=feature
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• dostum model güzelde nezaman çıkacak bu tel?
    nette birton tarih var herkes fotomaç gibi sallamış çıkış tarihini ve fiyatını

lg p503 alma arefesindeyim fiyatları yakın olursa buna yönelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidowic

dostum model güzelde nezaman çıkacak bu tel?

çıktı cihaz media markt'larda 769 liradan satılıyor.ben kullanıyorum şu an.bende optimus one alıcaktım ama işlemci farkı samsung kalitesi ve cihazın imajı bunu almaya yönlendirdi beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingpin35

quote:

çıktı cihaz media markt'larda 769 liradan satılıyor.ben kullanıyorum şu an.bende optimus one alıcaktım ama işlemci farkı samsung kalitesi ve cihazın imajı bunu almaya yönlendirdi beni

izlenimlerin nelerdir dostum?
    çözünürlük olarak optimustan düşük, bugün optimusu kurcaladım bilseydim bununda çıktığını balçovada bakardım samsungada, acer liquid de güzel cihaz ama onunda acer olması düşündürüyor beni

sen kullanım izlenimlerini yazarmısın kardeşim genel konuları

• Şöyle güzel bi inceleme yaılsada bizde fikr sahibi olsak
  • gerçekten alan arkadaşlar kullanım deneyimlerini yazarlarsa bizlere yol gösterirler.
    Çoğu kimse benim gibi optimus one ile bunun arasında gidip geliyor. ekranın daha büyük olması, kamera özellikleri, tasarım, performans olarak sanki bu birazdaha ağır basıyor.
    yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar?
  • Cihaz hb da da satılıyor
  • quote:

quote:

üründe klavye yok yazıyor bende 5800 var 4 tane klavye seçeneği var (el yazısı küçük tam alfasayısal )

üründe klavye yok yazıyor bende 5800 var 4 tane klavye seçeneği var (el yazısı küçük tam alfasayısal )
    s5830 sadece standart klavyesi mi var

• Arkadaşlar ben ilk çıktığı gün media markt'den aldım. Çok memnunum. Hızı süper, dokunmatiği çok iyi, multitouch çok iyi çalışıyor. Bir kaç tane HD oyun kurdum sorunsuz çalıştı. Eskiden i7500'üm vardı angry birds çalışmıyordu hemen onu dedim gayet iyi bir şekilde çalıştırdı. Çalıştığım yerde 2 tane galaxy s kullanan arkadaş var onlar inceledi çok beğendiler. Iphone4'e çok benziyor. Android telefon isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: telit35

quote:

quote:

s5830 sadece standart klavyesi mi var

telefonda standart klavye olsa da marketten veya diger cihazlardan port edilmis 50-100 cesit klavye var android icin.

• bulunduğum yerde media markt yok
    internet üzerinden satışı varmı mediamarkt firmasının
  • keşke görüntülü konuşma da olsaydı, gerçi o zaman galaxy s II olurdu :D
  • evet tel güzel :) birşeyler eksik gibi geldi bana ama ne (görüntülü konşma dışında)
  • flash desteği yok diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinty

flash desteği yok diye biliyorum

flash 10.1 destegi dedigi sey flash lite. yani ufak tefek flashlari acabilen surum. sendeki w810i'de bile flash lite destegi var.
  • Skyfire tarayici kurdunuz mu videolar sorunsuz bir sekilde gosterilir dert etmeyin. Androidde her seyin cozumu var
  • samsung i8000 omnia modeli ile arşılaştırma yapsak hangi model tercih edilmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.bahaeddin

Skyfire tarayici kurdunuz mu videolar sorunsuz bir sekilde gosterilir dert etmeyin. Androidde her seyin cozumu var

Aynen,ben de bunu diyecektim.SKYFİRE büyük nimet.
  • galaxy ace hepsiburada.comda ön sipariş topluyo ereyon stokta var hemen gönderiyo bu nasıl iş anlamadım bugün 2 alışveriş merkezindeki(ist. anadolu yakası) bütün elektronik mağaza ve cep telefon operatörlerini gezdim galaxy ace var mı diyorum hepsi aval aval suratıma baktı türkiyede tam olarak satışa sunulmadımı acaba

birazda gülelim bi mağazaya girdim s5830 var mı dedim düşündü nokianın öyle bi teli yok dedi:):)bi mağazadaki abiyede galaxy ace(ben söylerken ace=eys dedim)o ısrarla galaxy s olmasın o dedi az daha tartışıyoduk:)
    iyi forumlar
  • HTC'lere bakıp incredible S'i beklerken bu telefonu gördüm ve fiyat / performans olarak aşık oldum. Özellikle vaad ettikleri pil ömrü beni şaşırttı.

Tek kafama takılan şey 159MB'lık dahili hafızası. Android için ne kadar sıkıntı yaratıcak bilgisi olan birileri aydınlatabilir mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.