Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakışır böyle bir stad Beşiktaşa ve Beşiktaş taraftarına, inşallah güzel bir şey olur bizim stadımız gibi. Bu arada Fanatikte bir haber gördüm İnönü yıkalacağı için ya maçlarınızı recep tayyip erdoğan Stadında yada Türk Telekom Arena'da oynayacakmışsınız diye yazıyor. Arenada oynayabilme gibi bir hakka sahip olur mu takım böyle bir durumda anlamadım doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

bu hali gayet güzel bunu yapsınlar, yanlız arkasındaki kuyruğu yapmasınlar, bu haliyle sperm hücresine benzemiş.
    çok yüksek kapasiteli olmasın sıradan maçlarda yarısı boş kalırsa kötü olur. çok kapasite erine bol bol loca yapıp satsınlar. esas para locada.
    gerisi 35 bin kişi olsa yeter, ya da biletler ucuz tutulacaksa 40-42 bin maks.

• son fotograftaki proje fena degilmis, en kisa zamanda modern bi stad yapilir umarim..

ayrica galatasarayli olmama ragmen besiktas'in bi sureligine maclarini bizim arena'da ya da saracoglunda oynamasi gerektigini dusunuyorum..
  • Beşiktaş'a yeni bir stad lazımdı. Tez zamanda sorunsuz ve modern bir stad yapılır inşallah...

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

ayrica galatasarayli olmama ragmen besiktas'in bi sureligine maclarini bizim arena'da...

Bundan 7 yıl öncesine gidelim. Ali sami yen'in yenileme çalışmaları sebebiyle İnönü stadını kullanmak istediğimizde işletme hakkı Bjk'de olduğu için satılan kombinelerden pay istemişlerdi ve Olimpiyat'a gitme kararı çıkmıştı. Ne ekersen onu biçersin demişler. Bizde kombinelerinizden, maç hasılatlarından pay alalım fikstür ayarlasınlar buyrun oynayın. Hoş ben izin verileceğini pek zannetmiyorum.
  • Boyle kulup baskaniymis gibi cevaplar gelmiyor mu bazen, bunlari okumak cok eglenceli oluyor...
  • Açılış maçı Beşiktaş-Real Madrid Yıldızlar şöleni
  • Ciddi bir konu stad yapımına başlarsa biz nerede oynayacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electra

Ciddi bir konu stad yapımına başlarsa biz nerede oynayacağız?

Olimpiyat: 80.000 taraftar
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

quote:

Orijinalden alıntı: Luke.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

Orijinalden alıntı: Luke.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: Electra

Ciddi bir konu stad yapımına başlarsa biz nerede oynayacağız?

Olimpiyat: 80.000 taraftar

Ne işimiz var olimpiyatta. Çatıyı falan yaptırın geliyoruz önümüzdeki sezon.

Deplasmana geliyorsunuz zaten, oda gelecek sezon fikstür çekildikten sonra

Ali sami yeni yıktık tt arenada yıkılmasın.

Nasıl oldu bu iş?

• İyiki stad yönetimde Serdal Adalı Cengiz Zülfikaroğlu varken yapılıyor, geçen seneki gibi Levent Erdoğan'lı Demirören yönetimi olsaydı o stad ilk maçta çökerdi eminim.
  • quote:

- STADIMIZ 42.000 KİŞİLİK OLACAK -

Anıtlar Kurulunun bazı istediği noktalar var. O noktaları Beşiktaş kulübü dikkate alarak projede ufak bir değişikliğe gidecek. Anıtlar Kurulu Fiyapı İnönü stadının denize bakan tarafında bulunan iki kuleyi tarihi eser olarak görüyor. Bizlerde onların bu görüşüne saygı duyuyoruz. Oralara dokunmadan Beşiktaş stadını büyük bir ihtimal Mayıs ayında yenileyeceğiz. Fiyapı İnönü stadı 42.000 kişilik kapasite ile taraftarlarımızın karşısına çıkacak. Bazı yerlerde Otel flan deniyor fakat biz yükseklik almayacağız. Toplantı salonları, sinema salonlarıi, kafeler ile içerisi süslenecek. Çok modern soyunma odalarımız olacak. Eğer Kadırga yokuşunun altına biraz daha genişleyebilirsek yola dokunmadan çokta güzel bir proje olacak. Medyadaki resimler bizim projemiz ile alakası yok. Biraz daha farklı, arkaya doğru genişleme var. Kesinlikle şuanki yüksekliğin üzerine çıkmıyoruz. Stadın üstünün açılıp kapanmasında ufak bir tereddütümüz var. Stadımız alttan ısıtmalı olacağı için bu konuda biraz endişemiz var. Bana sorarsanız ben kapanmamasından yanayım. Çünkü ne güzel görüntümüz var. Üstümüzden Martılar uçuyor, bırakın uçsunlar, gemiler geçiyor. Bunlar çok güzel görüntüler.

- ÇARŞI'NIN YERİ AYNI KALACAK -

Benim tamamen şahsi fikrim; Şuanda ki yeni açığın olduğu yerde taraftarlar toplanacak. Tabii ki oraların üstüde kapalı olacak. Stadda 3 tarafımız Loca olacak. Çarşı eğer isterse aynı yerinde bulunabilecek. Oraya dokunulmayacak, sadece üst taraftaki Localar arttırılacak. Çok rahat bir şekilde taraftarlarımız maçı izleyecek.

http://www.haber1903.com/stad-kac-bin-kisilik-olacak_3_47920

hala kesin konuşamadıklarına göre bir sorun var gibi ayrıca otel olmayacakmış

• 42 bin yeter boş gözükmesinden iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quentin Costa

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

Orijinalden alıntı: Quentin Costa

Güzel vallahi, önce avrupa kupalarına sonrada dünya kupasına ev sahipliği yaparız bu gidişle.

Şöyle birşey var benim bildiğim bir şehirde 2 stad oluyor.
    Olimpiyat (Mecburen)
    TT Arena.

Olimpiyat final olur.

TT arena ve saraçoğlu

olimpiyat neden mecburi ? orası tam bir rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

bu hali gayet güzel bunu yapsınlar, yanlız arkasındaki kuyruğu yapmasınlar, bu haliyle sperm hücresine benzemiş.
    çok yüksek kapasiteli olmasın sıradan maçlarda yarısı boş kalırsa kötü olur. çok kapasite erine bol bol loca yapıp satsınlar. esas para locada.
    gerisi 35 bin kişi olsa yeter, ya da biletler ucuz tutulacaksa 40-42 bin maks.

yahu 5 yaşındaki çocuk çizer bu stadı. daha özgün bişeyler lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

quote:

42 bin yeter boş gözükmesinden iyidir.

yani herkes taraftar sayısına göre

Ne alaka sen her maç TT nin full çekeceğini mi sanıyorsun? İleride Saraçoğlu gibi olacak..
  • adnan polat bu kadar zor durumdayken tt arena'yı bjk'ye tahsis etmez,o yüzden fazla heveslenmeyin bence.
  • şimdi burda bazı bjkli taraftrlar diyorki biz stadı kendi paramızla yapıcaz gs gibi devlete yaptırmıcaz ALLAH için sölyeyin 100 200 milyon euroyu bjk neresinden çıkartcak
    tt arena 600 milyon tl tuttu tayyip baba öle dedi bjk en az bukadar para bulması lazm nerden bulcak sıtadı devlet yapacakkkkkk
  • quote:

quote:

en çok sinek b*kun üstündedir.
  • quote:

quote:

quote:

Ne alaka sen her maç TT nin full çekeceğini mi sanıyorsun? İleride Saraçoğlu gibi olacak..

İlk 2 maçta bile yer yer boşluklar vardı. Full çekmedi TV'lerde gördüğümüz kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Beşiktaş'a yeni bir stad lazımdı. Tez zamanda sorunsuz ve modern bir stad yapılır inşallah...

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

ayrica galatasarayli olmama ragmen besiktas'in bi sureligine maclarini bizim arena'da...

Bundan 7 yıl öncesine gidelim. Ali sami yen'in yenileme çalışmaları sebebiyle İnönü stadını kullanmak istediğimizde işletme hakkı Bjk'de olduğu için satılan kombinelerden pay istemişlerdi ve Olimpiyat'a gitme kararı çıkmıştı. Ne ekersen onu biçersin demişler. Bizde kombinelerinizden, maç hasılatlarından pay alalım fikstür ayarlasınlar buyrun oynayın. Hoş ben izin verileceğini pek zannetmiyorum.

Yıllarca İnönü'de beraber oynadığımızı unuttunuz mu ? Nankörlük etmeyin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.